Görüş Bildir
Haberler
Çerçevesiz Tasarıma Sahip iPhone 7 Konsepti

Çerçevesiz Tasarıma Sahip iPhone 7 Konsepti

ATKN
09.05.2015 - 18:27
İçeriğin Devamı Aşağıda

iPhone 7’nin piyasaya sürülmesine bir seneden fazla bir süre olmasına rağmen konsept çalışmaları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Yeni iPhone’un nasıl görünebileceğini kendince yorumlayan tasarımcı Martin Hajek, etkileyici görünen bir konsept çalışması yayınladı.

Söz konusu konseptte ilk olarak home tuşunun yerleşimi göze çarpıyor. Çerçevesiz olarak tasarlanan cihazın ekranına dahil edilen tuş, bu sayede ekran bütünlüğünü bozmuyor. iPhone 6‘nın eleştirilen noktalarından biri olan geniş çerçeveler, aşağı ve yukarıya doğru tamamen uzanan ekran ile tarihe karışıyor. Modelin arka kısmında da değişiklikler yapan Hajek, MacBook’ların ışıklı Apple logosunu iPhone’a taşıyor. Kamerada ise çift lensin yer aldığı göze çarpıyor. Arka tarafta yer alan yatay çizgilerin yerine bu çizgileri dikdörtgen haline getiren ünlü tasarımcı, arka kısıma da ayrı bir hava katıyor.

iPhone 6’nın çıkışından önce cihazla ilgili konsept çalışması yayınlayan ve gerçeğine oldukça benzeyen bir çalışma ortaya çıkaran Hajek’in iPhone 7 tasarımının gerçeğe ne kadar benzeyeceğini bekleyip göreceğiz.

İçeriğin Devamı Aşağıda

LOG

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
26
16
15
8
4
1
0