Cem Yılmaz'dan 'Şehitler İçin Ses Çıkarmadın' Diyen İbretlik İnsanlara Cevap Gibi Cevap!

2bPAYLAŞIM

İstanbul seçimlerinin yenileneceği haberine tepkiler gelmeye devam ediyor. Ekrem İmamoğlu'na destek veren Cem Yılmaz'a yapılan itham ise bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan bir toplumda yaşadığımızın göstergesi. Fakat şu cevabın güzelliğine bakar mısınız?

Biliyorsunuz, dün YSK tarafından İstanbul seçimlerinin yenileceği haberi verildi. Bu haber, her kesimden yorumlara ve tepkilere sebep oldu.

Özellikle ünlüler, seçim iptali ile ilgili yorumlarını sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirdiler.

Destekler Devam Ediyor! İstanbul Büyükşehir Belediye Seçimlerinin Tekrarına Karar Verilmesinin Ardından Ünlülerden Gelen Tepkiler - onedio.com
Destekler Devam Ediyor! İstanbul Büyükşehir Belediye Seçimlerinin Tekrarına Karar Verilmesinin Ardından Ünlülerden Gelen Tepkiler - onedio.com

Cem Yılmaz da bu tepkisini ilk göster ünlülerden biriydi.

Hatta Ekrem İmamoğlu'na destek vermek için başlatılan #HerşeyGüzelOlacak etiketine de kendi filmiyle böyle katkıda bulundu.

Yılmaz'ın bu tweetine takipçilerinden biri de Ekrem İmamoğlu montajı yaptı :)

Ancak bir süre sonra Cem Yılmaz'dan şöyle bir açıklama geldi.

Cem Yılmaz, kendisini şehitlerle ilgili duyarlı olmamakla itham eden kişilerin mesajlarını "ibretlik insanlar" diyerek yayınladı.

Halbuki Cem Yılmaz daha 5 gün önce gösterisinden elde edilen gelirle 100'den fazla şehit çocuğunun eğitimine katkıda bulunmuştu.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak ne kadar kolay değil mi? Duyarlı sanatçılara daha da ihtiyacımız olan şu günlerde Cem Yılmaz'ı bu tavrı için kutluyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yolcum

Memlekette son 17 yılda türeyen körü körüne BİAT kültürüne sadık yobaz ve cahil zihniyetler yok olmadıkça bu memleket düzelmez. Değişim kolay olmayacak, Ankara'dan, Mersin'den, Antalya'dan başladı , muhtemelen İstanbul'dan devam ederek yayılacak ve yavaş yavaşta olsa, zamanla herşey çok güzel olacak...

karaca-serin

Bazı namussuzlar lafı kıçından anlıyor. Ses çıkarmak Pkk'ya, sırtlarını Hdp'ye dayayanlara karşı olmalıydı. Cem Yılmaz gibilerin teröre karşı bir muhalefetini görmedik bir şehit ailesinin elini sıktığını görmedik mesela. Şehit çocuklarına yardım falan da işin reklam kısmı.

silverballer

kıral sen siktiret onları cahille etme muhabbet diye bi laf var bildin mi

ahmet.burma.9

Milyonlarca kişinin takip ettiği birinin her hareketinin ve düşüncesinin beğenilmesi zaten düşünülemez. Arada böyle sığ kafalılar muhakkak çıkıyor. Allah kolaylık versin ne diyelim.

cihan-ture

Şehitler için ses çıkarmadın ne kötü bir yorumdur! Şehit için ne sesi çıkarabilirsin ki? Şehitlerimizi oralara yollayan, savaşları bitiremeyenlere, terörü bitiremeyenlere ses çıkarırsın. "TERÖRÜ LANETLİYORUZ" diye tweet atınca kime ne faydası var? Terörist sen ses çıkarınca mı azalıyor, böyle bir hıyarlık olabilir mi... Daha çok şehit olmasın diye siyasilere ses çıkarılır ancak.

Görüş Bildir