Cem Küçük'ten Tepki Çeken Çıkış: 'Mavi Marmara'daki Manyak Tipler'

 > 
149PAYLAŞIM

Katıldığı TV programlarındaki sivri çıkışları, diğer gazeteci ve programcılara karşı olan tutumları nedeniyle kendi cenahından bile sürekli tepki çeken Cem Küçük, 1AN TV yayınında Cemil Barlas ve Ümit Zileli ile çıktığı yayında söylediği sözlerle özellikle AKP'ye yakın isimler olmak üzere birçok kişiden tepki çekti. Küçük, Mavi Marmara'da bulunan insanlar için "manyak tipler" ifadesini kullandı. Gelen tepkiler üzerine Küçük, yanlış anlaşıldığını söyleyerek özür diledi.

1. Küçük ayrıca şu ifadeleri kullandı. ⬇️

AK Parti’nin de radikal islamcılarla, Mavi Marmara’daki manyak tiplerle de, kafadan İsrail düşmanı, kafadan Batı düşmanı… her şeye düşman, kadın ve garip garip tipler var; bunlarla da yolların ayrılması lazım. Bu saatten sonra Tayyip Bey bunları yapacaktır diye tahmin ediyorum. İngiltere ile iyi ama Amerika ile yoluna sokup biraz daha bu işlere bakmamız gerekli diye düşünüyorum”

2. Konu hakkında tepkisini ilk gösteren yine hükümete yakınlığıyla bilinen Nevzat Çiçek oldu.

3. Başbakanlık Özel Kalem Müdürü Abdulkerim Taş da sert bir yanıt verdi.

4. 

5. Akit: "İçimizdeki siyonist deşifre oldu"

6. 

7. Mavi Marmara davası avukatı Gülden Sönmez'in tepkisi

8. 

9. 

10. İHH Genel Başkan Yardımcısı Serkan Nergis de Cem Küçük'ü topa tutanlar arasındaydı.

11. Tepkilerin ardından Cem Küçük Twitter hesabından bir açıklama yaptı.

12. Kendi yaptığı konuşmanın videosunun dolaşımının kötü niyetli olduğunu iddia etti.

13. Ve özür diledi.

14. Küçük'ün kişisel hesabından yaptığı açıklamanın ve özrün tamamı;

"Gittiğim her yerde İHH'yı ve 2013'te Somali'ye ziyaretimi hep anlatmışımdır. Dolaşıma sokulan videoyu tamamen amacından saptırılıyor. Mavi Marmara'da şehit düşenlere manyak demem mümkün müdür? O insanları her yerde savunan insan benim. İsrail'i benim kadar eleştiren ikinci bir yazar asla olmamıştır. Bir Müslüman olarak Mavi Marmara'yı savunmayacak kimse yoktur. Başını sonunu anlamadan benim Mavi Marmara'da şehit düşenlere manyak diyeceğimi düşünmek ancak kötü niyettir. Devlet nezdinde ve o şehitlerimizin hakkını savunmamak deliliktir. Ki Devlet bilir ki, bunu en çok savunan benim. Bir Müslüman olarak gittiğim her yerde Müslümanların özgüvenli olması gerektiğini ve cesur olmaları gerektiğini anlatan benim. Ha, Türk devleti yeri geldiğinde İsrail'le arası iyi olması gerekiyorsa buna hükümet ve Erdoğan karar verir. Dolaşıma sokulan videonun son derece kötü niyetlidir. Buna rağmen yanlış anlaşılmadan ötürü Mavi Marmara'daki kardeşlerimizin hepsinden ama demeden özür dilerim."

15. Küçük referandum sonrası attığı "Savaşa hazır olun." tweetiyle de tepki çekmişti.

Cem Küçük'ün 'Evet Kazandı Ama Savaşa Hazır Olun' Tweeti Sosyal Medyanın Gündeminde - onedio.com
Cem Küçük'ün 'Evet Kazandı Ama Savaşa Hazır Olun' Tweeti Sosyal Medyanın Gündeminde - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
chellebi

Allah kimseleri bunların durumuna düşürmesin. Öyle bir çarkın içindeler ki bir ileri iki geri gün ne getirirse. Siyasal islam demek istemiyorum çünkü islamı bunlarala yanyana zikretmek istemiyorum. Bundan gayri bir isim bulun bu yavşakların yanına ekleyin.

selahattin-kurt1

Ulkede herkes kafasını yaşiyo ne guzel. Daha dun savunmuyomuydu bu mavimarmarayi ?

ozok

Odatvv'yi okuyun.ne mal olduğunu görün.

mmurat

Reis bağnazları, ingiliz ağzıyla konuşan batı yalakası tipleri partiden ve etrafından uzaklaştıracaktır. Modernliğe, kaliteye ve sanata daha çok sahip çıkacaktır.

ozok

Yav he he.

jsy

Umarım şizofrensindir.

mmurat

D2_79 - islamda sanat vardır, hemde en alası.. Osmanlı dönemlerine ait bestelere, tablolara bakabilrisn, olmadı, Kuran'da Hz. Süleymanın sarayı için heykeller yaptırdığı anlatılır.

bir-ileri-iki-geri

gözleriniz yokmu görmüyorsunuz kulaklarınız yokmu işitmiyorsunuz...

Görüş Bildir