Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Çaresizliği Dibine Kadar Yaşayarak Geldikleri Konumu Sonuna Kadar Hak Etmiş 16 Ünlü İsim

 > -
Abone ol

1. Jim Carrey

Mali durumu bozulunca, zor günler yaşayan ünlü aktör, ailesinin kaldığı karavana taşınmak zorunda kalır. Para kazanmak için gündüzleri hademelik yapar. Geceleri ise komedyen olarak sahne almaya devam eder. .

2. Daniel Craig

Aktör olmaya karar verdikten sonra işler Craig için, bir süre hiç de istediği gibi gitmez. Ve parasızlık yüzünden çoğu zaman parklarda yatıp kalkar.

3. Shania Twain

Fakir bir ailenin kızı olan Shania Twain, çocukluğunun büyük bir bölümünü evsizler barınağında geçirmiş. Hatta henüz 8 yaşındayken, ailesine yardımcı olmak adına barlarda şarkı söylüyormuş.

4. William Shatner

Ünlü aktör, 'Star Trek' serisine başlamadan önce uzunca bir süre kamyonetinde yaşamak zorunda kalmış.

5. Kelly Clarkson

Los Angeles'da kalmayı planladığı evde yangın çıkınca, Kelly Clarkson Texas'tan yanında getirdiği tüm eşyalarla birlikte açıkta kalır. Zira maddi durumu yeni bir ev tutacak kadar iyi değildir. Bu yüzden o da bir süre boyunca arabasında yaşamak zorunda kalır. Ta ki 'American Idol'da boy gösterene kadar...

6. David Letterman

70'lerin ortasına, yani bir komedyenin yanında iş bulana kadar, Letterman da tüm hayatını, sahip olduğu yegane şey olan kamyonetine sığdırarak yaşamış.

7. Kurt Cobain

Hayranları biliyordur ama biz yine de yazalım. O da parasızlık yüzünden, bazen köprü altlarında, bazen de hastanelerin bekleme salonlarında yatıp kalkmış.

8. Sylvester Stallone

Stallone kirasını ödeyemediği için New York'ta kaldığı evden atılınca, 3 hafta boyunca civardaki bir otobüs istasyonunda yaşamış.

9. Halle Berry

New York'ta yaşarken beş parasız kalınca, o da bir süre evsizler barınağında yaşamak zorunda kalmış.

10. Jennifer Lopez

Ailesinin onayı olmadan Hollywood'a gelince, beş parasız bir şekilde ortada kalır. Neyse ki tanıdığı birkaç arkadaşı ona yardım eder. Neticede Lopez, her gün başka bir tanıdığının evine gitmek zorunda kalsa da, kendine yatacak bir yer bulur.

11. Hilary Swank

Olanaksızlıklar yüzünden, bir dönem annesiyle birlikte arabada yaşayan güzel oyuncu; o sıralarda, iş görüşmeleri yapmak içinde ankesörlü telefonları kullanıyormuş.

12. Carmen Electra

Birlikte yaşadığı sevgilisi, tüm birikimini çalıp evi terk edince, Carmen Electra da hayatının bir döneminde evsiz barksız yaşamış ünlüler kervanına katılmış.

13. Drew Carey

Las Vegas'dan ayrılıp şansını Kaliforniya'da denemeye karar verdiği dönem, işler istediği gitmez. Sonucunda ise Carey, ne gidecek bir yeri, ne de cebinde beş parası olmadan, zorluklar içinde hayatta kalma mücadelesi verir.

14. Lil Kim

Babası kendisini evden kovunca, Lil Kim'de bir süre boyunca Brooklyn sokaklarında, evsizlerin arasında yaşar.

15. Rose McGowan

Kalacak bir yeri olmayınca Rose McGowan, bir sene boyunca hayatını, Oregon, Washington arasında orada burada geceleyerek geçirir.

16. Steve Jobs

Onun da gençliği zorluklar içinde geçmiş. Öyle ki uzunca bir süre bir arkadaşının yurt odasında kalmış. Üstelik yerde uyuyarak. Para kazanmak içinde şişe toplayıp satmış. Ve çoğu zaman karnını, bir ibadethanenin ücretsiz dağıttığı yemeklerle doyurmuş...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
orelia

Çaresizliği dibine kadar yaşayarak geldiği konumu haketmek ne demek yaaa... Yani mesela Edward Norton babadan zengin olduğu için geldiği yeri Carmen Electra kadar haketmiyor mu?

Gizli Kullanıcı

jim carrey'nin hikayesinden hareketle bu amerika'daki fakirin karavanda kalma durumu nedir arkadaş ? karavan lan bu karavan; arabası, katı, yatı olan adamın hobi amaçlı aldığı lüks bir şeydir buralarda. Stallone'un ki ise doğru mu bilmem ama adamın kendi yazdığı Rocky filmini oskarlık bir film yapana kadar verdiği çaba gerçekten hayatını kendi kazandı dedirtiyor.

miss-simpson

olay arabada bitiyr

shanalotte

Keanu Reeves'i unutmuşsunuz, ayıp ayıp !

burak-ozer1

Daniel Craig, seni bulacam olum!

Görüş Bildir