Görüş Bildir

Cansız Bedeni Otel Odasında Bulunmuştu: Adli Tıp, Genç Başak'ın Ölümüne ‘İntihar’ Dedi

Anasayfa > Gündem

Geçtiğimiz mart ayında Ankara'da bir otel odasında cansız bedenine ulaşılan hukuk fakültesi öğrencisi Başak Alara Karademir'in ölümüne ilişkin soruşturma tamamlandı. İstanbul Adli Tıp Kurumu 1’inci İhtisas Kurulu, Kandemir’in ölüm nedeni için oybirliğiyle “Maktülenin ölümünün ası ve gelişen komplikasyonlar sonucu meydana gelmiş olduğu” yönünde rapor verdi.

Hürriyet'ten Mesut Hasan Benli'nin haberine göre, Savcılık ise Adli Tıp Kurumu’nun raporuna dayanarak şüpheli öğretim görevlisi Hasan Atilla G. hakkında takipsizlik kararı verdi.

Karademir’in ailesi ise takipsizlik kararına itiraz etti.

Karademir’in ailesi ise takipsizlik kararına itiraz etti.

Ne olmuştu?

Ne olmuştu?

Soruşturma dosyasına göre, Başak Alara Karademir, 23 Mart 2018’de hukuk kulübü üyeleri ile Ankara’ya geldi. İddialara göre, Karademir ile ‘duygusal arkadaşlığı’ olan öğretim görevlisi Hasan Atilla G. de geziye katılmıştı. Grup, bir balık restoranında yemek yedikten sonra gece 00.45 sıralarında otele tekrar giriş yaptı. Genç kız, 03.00 sıralarında Hasan Atilla G.’nin kaldığı 109 numaralı odanın banyosunda tişörtle asılı bir şekilde bulunmuştu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
222
66
33
11
6
4
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Levi Ackerman

bu olayı biliyorum, polisler falan bir insanın fizyolojisi geregi tek başına o açıdan kendini asamayacagini söylemişti. ogretim gorevlisi diye mi koruyorsunu... Devamını Gör

hevinuroj

Yine bir intihar süsü ve yine bir aklama! Sicarim sizin adaletinize.

xxxxdd

adaletin bu mu dünya ???