Görüş Bildir
Haberler
Camdaki Kız 10. Bölüm Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Camdaki Kız 10. Bölüm Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Müge Kakşi
03.09.2021 - 20:45

Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Feride'nin 'Kızını gelin ettim başardım, kendi yuvasına uçup gitti, orada burada olduğundan daha mutlu olacak.' cümleleri duyulurken Nalan oldukça mutsuz görünür. Öte yandan Cana ortalığı kızıştırmaya çalışırken Gülcihan Sedat'a oldukça öfkelidir. İşte Camdaki Kız yeni sezon fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Feride, Cana’dan Koroğlu Ailesi'nin bütün yalanlarını öğrenince neye uğradığını şaşırır. Feride, her ne kadar bu gerçek karşısında yıkılsa da Nalan'ın mutluluğu için beklenmeyen bir karar veriyor.

Bir diğer taraftan kına gecesi ve düğün hazırlıkları devam ederken, Nalan’ın içini büyük bir korku kaplar. Feride’nin bugüne kadar erkekler hakkında kulağına fısıldadığı uyarılar, bir kabus gibi Nalan’ın zihnini ele geçirir. Muzo ise geçmişten gelen karanlık bir sırla, Sedat’ı Nalan’ı üzmemesi konusunda uyarır. Bu sır yıllar önce iki kardeşin arasında uçurumlar açmıştır.

Cana sonunda Sedat ve Nalan’ı ayıracağından eminken, büyük bir yol ayrımında olan Feride’nin fikrini kim değiştirecek? Nalan'ın düğün gecesi Sedat'ın yanından ayrılarak gözyaşları içinde Feride'nin kapısını çalması ise korkularının yanında bir de hayal kırıklığı yaşamasına neden olur. Gözyaşları içinde olan Nalan'ın omzuna bir el uzanır. Peki bu el kimin eli olacak, Hayri kim?

Ünlü Psikolog Gülseren Buğdaycıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan psikolojik dram türündeki dizinin yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturmaktadır. İşte Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı...

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın