Görüş Bildir
Haberler
Çağımızın En Büyük İletişim Aracı Sosyal Medyayı Kullanmayı Reddeden 19 Ünlü İsim

etiket Çağımızın En Büyük İletişim Aracı Sosyal Medyayı Kullanmayı Reddeden 19 Ünlü İsim

Bu ünlülerin sosyal medyaları çok ilginç olabilirdi!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Daniel Radcliffe

1. Daniel Radcliffe

Sosyal medyası olmasını çok isteyeceğimiz bir ünlü Daniel Radcliffe olurdu sanırım. Daniel bir röportajında sosyal medyada kendisiyle ilgili yorumları okumayı oldukça sağlıksız bulduğunu söyledi. Bir ara Twitter açmayı düşünse de yapılacak yorumlara cevap vermeye zaman harcamamak için açmadığını belirtti.

2. Emma Stone

2. Emma Stone

Güzel oyuncu her türlü sosyal medya platformundan uzak durmaya karar verdi. Bir röportaj sırasında sosyal medyadaki her şeyle uğraşmanın kendisi için zor olduğunu itiraf etti. 'Dijital dünyanın gelgitleri ile başa çıkabilen biriyseniz harika, ancak ben yapamıyorum.' diye ekledi.

3. Robert Pattinson

3. Robert Pattinson

Robert Pattinson'ın inanılmaz havalı bir Instagram hesabı olabilirdi...Yakışıklı oyuncu, gerçek bir sosyal medya hesabı açmayı düşünmese de sahte bir Twitter hesabı olduğunu ve gündemi oradan takip ettiğini itiraf etti.

4. Kristen Stewart

4. Kristen Stewart

Kristen Stewart sosyal medyadaki anlık iletişim imkanından şikayetçi olmadığını söylese de, dijital dünyadaki iletişimin çok karmaşık olduğunu ve kendisine göre olmadığını belirtti.

5. Saoirse Ronan

5. Saoirse Ronan

Genç oyuncu sosyal medyada var olmanın çok çaba gerektirdiğini ve buna ayak uyduramayacağını düşünüyor. İnsanların düşüncelerini sürekli paylaşma ihtiyacını anlasa da bunu biraz garip bulduğunu söyledi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Brad Pitt

6. Brad Pitt

Brad Pitt sosyal medyanın iyi bir iletişim aracı olduğu gerçeğine katılsa da, bir hesaba ihtiyacı olmadığını düşünüyor. Bir röportajında gençken sosyal medya kullanmak isteyeceğini itiraf etti.

7. Emily Blunt

7. Emily Blunt

Emily Blunt oyunculuğu insanları başka biri olduğuna ikna etme sanatı olarak tanımlıyor. Eğer sosyal medyası olursa ve kişisel hayatını fazla paylaşırsa işlerinin bundan zarar göreceğini düşünüyor. Sosyal medyanın kişiliğine pek uymadığını düşünen oyuncu, bir gün bir hesap açarsa kendisini bir sosyal medya kullanan bir dinozor gibi hissedeceğini belirtti.

8. Sandra Bullock

8. Sandra Bullock

Bir röportajda Sandra Bullock'a sosyal medya kullanmak için bir baskı hissedip hissetmediği soruldu. Güzel oyuncu 'Eğer sosyal medya kullansaydım insanlara sürekli çıkan haberlerin doğru olmadığını yazardım. Böyle birine dönüşmek istemiyorum.' diye açıkladı.

9. Daniel Craig

9. Daniel Craig

James Bond rolüyle beğenerek izlediğimiz Daniel Craig, özel hayatını gizli tutma taraftarı. Çalışmadığında zamanını hep ailesiyle geçiren oyuncu sosyal medya kullanmayı düşünmüyor.

10. Cate Blanchett

10. Cate Blanchett

Oscar ödüllü güzel oyuncu, sosyal medyanın çok güçlü bir mecra olduğuna inansa da orada olmanın bir ilkokul parkında olmak gibi olduğuna inanıyor. 'Sosyal medya, insanları böler ve kafamıza gerçek hayatımızı istila eden olumsuz düşünceler yerleştirir.' diye açıklıyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. Scarlett Johansson

11. Scarlett Johansson

Güzel oyuncu gerçek hayatta yaptığı şeyleri sosyal medyada paylaşmakla ilgilenmediğini açıkladı. Ara sıra sosyal medyada oynadığı filmlerle ilgili komik paylaşımlara göz atsa da bir hesap açmayı düşünmüyor.

12. Kate Moss

12. Kate Moss

İngiliz süper model beğenilerden, yorumlardan uzak durmak istediğini belirtti. Özel hayatında ailesiyle vakit geçirmeyi seven güzel model hayatını gizli tutmaktan yana. Kate Moss'un sosyal medya hesabı çok ilgi çekici olabilirdi.

13. George Clooney

13. George Clooney

Ünlü oyuncu bir sosyal medya hesabına ihtiyacı olmadığını söyledi. 'İnsanlar her zaman bir ünlünün ne düşündüğünü ve özel hayatlarını görmek istiyor, bu bana gereksiz geliyor.' diye ekledi. Ayrıca sosyal medyada yanlış bir paylaşım yayınlamanın insanların kariyerlerini olumsuz etkileyebileceğini düşünüyor.

14. Olivia Colman

14. Olivia Colman

Olivia Colman sosyal medyayı insanların başkaları tarafından kabul görme çabası ve kibirlerini sergilemenin bir yolu olarak görüyor. Ayrıca kendisi hakkında yazılan yorumları okumanın iyi bir şey olmadığını deneyimlediğini söyledi.

15. Keira Knightley

15. Keira Knightley

Bir gün sosyal medya hesabı açan başarılı oyuncu, hesabını açtıktan saniyeler sonra yüzlerce takipçisi olduğunu görmüş ve bu durumun kendisine göre olmadığına karar vermiş. Çocuklarını ve özel hayatını gizli tutmak isteyen oyuncu kendileri karar verebilecek yaşa gelene kadar çocuklarıyla ilgili bir şey paylaşmak istemiyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

16. Rachel Weisz

16. Rachel Weisz

Rachel Weisz, sosyal medyanın gizlilik açısından daha az hakka sahip olmak anlamına geldiğini düşünüyor. 'Binlerce insanın özel hayatıma sızması için pencereyi açık bırakmak bana garip geliyor.' diye ekliyor.

17. Colin Firth

17. Colin Firth

Colin Firth kişisel hayatını paylaşma ihtiyacı olmadığını belirterek o anları kendine saklamak istediğini söylüyor.

18. Kate Winslet

18. Kate Winslet

Kate Winslet sosyal medyayı anlamadığını ve kendisine göre olmadığını açıkladı. Güzel oyuncu 'Birine ulaşmak istersem telefonla arayabilir ya da mesaj atabilirim.' diye açıklıyor. Ailesinden kimsenin sosyal medya hesabı kullanmadığını ve birbirlerine daha çok zaman ayırdıklarını belirtti.

19. Ashley and Mary-Kate Olsen

19. Ashley and Mary-Kate Olsen

Hayatları boyunca mahremiyetlerini korumak için çaba harcayan Olsen ikizleri, bir sosyal medya hesabına ihtiyaç duymadıklarını açıkladı.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
222
54
13
8
7
6
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Murat D

En kaliteli insanlar... Yüzlerini salak saçma platformlarda eskitmek yerine böyle düşünüyor olmaları çok hoş. Biz Brad Pitt abimizi yeni filminde nasıl görec... Devamını Gör

tontikke

Aynı düşünceye sahip bir dost beni mutlu etti instagram o kadar sahte ki bunların uğruna kendinizi maymun ediyorsunuz

Pasif Kullanıcı

Brad Pitt açtığı an mesaj kutusunu düşünmek istemiyorum:D

Elif yeter

Kesinnnlikkkle en doğru karar. Sosyal platform kullanmayan bu kadar çok ünlü olmasını beklemiyordum. Kate Winslet ile aynı fikirde olmak harika. Eğer onedio ... Devamını Gör

hasret Uncu

Dünyada Birtek ben ve eşim kaldık sanıyordum 😳😂👍biz de kullanmıyoruz...ne eskiden nede evlendikten sonra.. Hatta blrcok arkadaş ortamında alay konusu oluyor... Devamını Gör