Çabuk Sezon Finali Gelmeden! Çukur'da İpin Ucunu Kaçıranları 2 Dakikada Güncelliyoruz

155PAYLAŞIM

Çukur'un 2. sezonunun finaline sadece 2 bölüm kaldı. Bir süredir reytingleri düşüyor. Belki sen de son zamanlarda pek sıkı takip etmeyenlerdensindir. Sadece 2 dakikada güncellenip sezon finaline gitmek ister misin?

1. Bu Allah'ın belası ikiz dingiller, yani Mahsun ve Çeto öldü. Çeto'yu Mahsun, Mahsun'u da Yamaç öldürdü.

Mahsun, Çeto'nun onu senelerdir ailesi ve Kara Kuzular hakkında kandırdığını öğrendi. İntikamını aldı.

2. Ama Kara Kuzular'ın başı ölünce dert bitmedi. Onlara yardım eden, birçok ölüm emrini veren 'Yüzüklü', Koçovalılara zarar vermeye devam etti.

3. Sonunda o yüzüklünün Yücel olduğunu öğrendik. Aylardır Koçovalılar'ın Kara Kuzular'dan koruduklarını sandıkları Yücel...

4. Tüm bunları yapma sebebi neydi peki? Tabii ki yine İdris! Zamanında İdris'in, babasını öldürmesi ve sonraki süreçte annesinin intiharı, kendisinin sokaklara düşmesiyle başlayan intikam süreci...

5. İdris neden bunu yapmış diyebilirsiniz. Yücel'in babası Edip, Gül Pavyon zamanlarında Meliha'ya takıkmış. En sonunda da İdris onu vurmuş, her şey böyle başlamış.

O da intikamını, İdris'ten ve çocuklarından değil de en masumlarından almaya karar vermiş. Onların tüm bunlara acı çekerek tanık olması için uğraşıyor.

6. Yücel Sena'yı su dolu bir tankerde hapsederek boğdu. Yamaç tüm bunlara tanık oldu, gözlerinin önünde karısı öldü.

7. Yamaç dağılmış, mahvolmuş bir haldeyken Yücel'in dal-lavukları Sedat ve tayfası canına susadı. Sena üzerinden çirkinleşmeye başlayınca da Yamaç dayanamayıp vurdu, düşman listesini kabarttı.

8. Ve başına Timsah Celil'i sardı. Sosyopat, manyak, müptezel bir adam. Bütün aile ile uğraşmaya başladı.

9. Bir yandan Sedat'ın ailesi, bir yandan Celil aileyle uğraşırken, Yücel yine bir can aldı. Sadece Yamaç'ı değil, herkesi yıkmak için en saflarını seçti: Akşın.

10. Bu olaydan sonra Sedat'ın ailesi hadsiz bir notla Akşın için çiçek gönderince, Cumali artık dayanamayıp bir katliama girişti.

11. Canını kurtarmak isteyen biri de, Cumali'ye bir itirafta bulundu. Cumali'ye karısı Damla'nın babası Uluç Reis'in de onlarla beraber çalıştığını itiraf etti.

12. Tüm bunlar olurken Vartolu Saadettin, ailenin başına bir iş daha açmayı başardı. Mekan savaşları yüzünden bir fırlamayla bozuştu.

13. Bu durumu değerlendiren Yücel, Savaş isimli zibidiyi Vartolu'nun mekanında öldürdü. Suçu da Vartolu'nun üzerine bıraktı.

14. O adamın da abisi, İstanbul'un uyuşturucu baronu Azer Kurtuluş çıktı. Zeki, çevik ve Adanalı bir düşman. Hem de anladığımız kadarıyla çok büyük bir güç.

15. İdris konuştu, Yamaç konuştu ama olmadı. Kardeşini öldürenin Vartolu olduğu fikrinden vazgeçmedi. Şimdi nasıl saldıracağını bekliyoruz.

Aslında bir yandan büsbütün inanamıyor katilin bu aile olduğuna. Tavırları, yaklaşımları, yapabilecekleri şeyler varken yapmamaları onu düşündürüyor. Ama tesadüfler zinciri yine ailenin aleyhine işliyor...

16. Tabiiii son bir iki mevzumuz daha var. Uluç'un ne mal olduğunu kızı da öğrendi, kendi elleriyle de aileye teslim etti.

17. Uluç aracılığıyla Yücel'i yakalayacakken biri çuaaat diye indirdi Uluç'u. Etrafta işleri daha beter karıştıran o katili ararken, Aliço'nun sniper silahını buldular olay yerinde.

18. Halbuki Aliço onlardan habersiz olarak oraya gitmiş, ne olur ne olmaz diye onları korumaya çalışıyordu. Yücel, suçu onun üzerine bıraktı. Ya da onunla beraber bir not gönderecek, bilmiyoruz.

19. Aliço ölecek mi muamma. Ama Aliço'yu arayan, bulduğunda deliye dönen, hatta bir 'beyefendiyi' arayıp "Ali Bey'i bulduk." diyen biri var. Umarız ailesidir, o aile de dev güçlü bir ailedir!

Sezon finaline sadece iki bölüm kaldı. Bakalım İdris'in gençken yediği haltlar daha kaç kişinin canını alacak...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

prestij

kissadan-hisse

Dizi başladığından beri tüm düşmanlıklar İdris'in zamanında tutamadığı uçkuru yüzünden oluşuyor. İdris'in bu olayları bu kadar dışarıdan izliyormuş sanki kendiyle hiç alakası yokmuş gibi davranmasına da ayrıca kılım. Ben bi boklar yedim şimdi oğullarım toparlasın etrafı havasında. 'çukur evimiz İdris babamız' Slogan içinde çok derin anlamlar barındırıyor gerçekten herkesin babası çıkabilir bu İdris.

Görüş Bildir