Büyümüş de Küçülmüş! Para Biriktirip Okulundaki Bütün Kızlara Sevgililer Gününde Çiçek Alan 8 Yaşındaki Çocuk

21PAYLAŞIM

Okul yıllarımızda Sevgililer Günü geldiği zaman herkes heyecanlanırdı. Bu sefer bir çocuk, okulundaki bütün kızları mutlu etmek için 68 tane gül aldı. Çünkü hiçbirisinin bu güzel romantik günü kaçırmasını istemiyordu. Detaylar için LadBible kaynaklı içeriğimize buyurun.

Kaynak: http://www.ladbible.com/community/inspir...

Yaşıtları paralarını çikolata ya da oyuncak almaya harcarken, 8 yaşındaki çocuk okulundaki hiçbir kızın üzgün hissetmesini istemediği için hepsine gül aldı.

Ve bu kibar davranışı hakkında "Sevgililer Günü'nde kendilerini kötü hissetmemeleri için 4. sınıflardaki bütün kızlara çiçek almak istedim. Bütün sınıfları tek tek gezeceğim ve hediyelerini vereceğim." dedi.

8 yaşındaki çocuk aynı şeyi son 4 senedir yapıyor. Hediyelerini verdiği anda kızların sarılıp, çığlık atmalarının onu mutlu ettiğini dile getiriyor.

Callum, en büyük hediyesini tabii ki kız arkadaşı için saklıyor.

Birlikte ilk Sevgililer Günü'nü geçirecek olmalarına rağmen, kız arkadaşının Callum'un bu kibar davranışından memnun olduğunu da ekliyor. Bu da bize kıskançlığın olmadığı ilişkilerin güzelliğini gösteriyor.

Callum bu durumla ilgili şu açıklamayı yapıyor: "Kız arkadaşım var. Henüz söylemedim yapacağım şeyi ama her yıl yaptığım için zaten biliyor ve bu durumdan çok mutlu."

Callum'un annesi Stacey ise oğlunun bu davranışı ile gurur duyuyor ve diğer insanların hislerini umursamasını takdir ediyor. Ve şunları ekliyor: "Bunu 4 yıldır yapıyor, ilk başta sınıfındaki kızlara alıyordu ama şimdi bütün yaşıtlarına alıyor. Sürekli hiçbir kızın çiçeksiz kalmasını istemediğini dile getiriyor. Bunları biriktirdiği para ile yaptı ve aynı parayla kendi kız arkadaşına da hediye aldı."

"Bu yıl biraz daha farklı oldu. Normalde para kazanmak için çiçek dükkanı olan büyükannesine yardım ediyordu. Ama bu yıl araba yıkayarak para kazanmaya karar verdi."

"Neredeyse 10 araba yıkadı. Saat 9:30 ve 4:30 arasında çalıştı. Çoğu zaman hava kararmasına rağmen eve zorla girdi. Onunla gerçekten inanılmaz gurur duyuyorum."

Callum'u bu kibar davranışından dolayı tebrik ediyoruz...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hokkabaz042

Hangisi düşerse artık.:Qew Çocuk yedeğe oynuyor...

armagan-gunduz

napıyon meriç amk.

what-the-duck

Bu çocuk hiç boş kalmaz ilerde :))

r2d2

Ahahah Mahallesinin playboyu bu çocuk :D

levyerim196

para israfı amk. sevgililer gününde hediye almak nedir? ama çocuğun herkesin eşit sevilme hakkı olduğunu idrak edip böyle bir koca yüreklilik yapması çok hoş. sanal öpücüklerimi iletiyorum yanaklarına.

Görüş Bildir