Bütün Kaosu, Yılanlıkları ve Saflıklarıyla 12 Burcu Sembolleyen Sadakatsiz Dizisi Karakterleri

559PAYLAŞIM

Sadakatsiz dizisinde haftalar geçtikçe yılanlar kendilerini daha çok gösteriyor, sinsiler yine sinsilik peşinde, pamuk gibi saf karakterler de kendilerini daha çok belli ediyor. E, biz de bu karmaşıklığın hastasıyız!

1. Gerçek bir kraliçe için fazla uzağa bakmamıza gerek yok. Asya bütün yaşadıklarının altından Aslan olarak kalkabiliyor!

Asya kesinlikle sert bir lider özelliği taşımıyor. Ancak ne olursa olsun yıkılmayan, düşecek gibi olsa da daha güçlü kalkabilen bir kadın. Bütün adımlarını sapasağlam basıyor ve hamleleri ile dosta güven, düşmana korku salmaya devam ediyor. Yürü be Asya, kim tutar seni!

2. Siz "Nasıl olur?" demeden önce açıklayalım: Bütün gelgitleri ve insanları yanılgıya sürükleyen zaafları ile Volkan tabii ki bir Balık!

Duygusallığını bir kenara bırakalım ve gerçekleri konuşalım: Volkan, iradesi açısından zayıf bir karakter. Kendine acımayı bir huy haline getirip, yaptığı her şeye mazeret uydurmayı çok iyi başarıyor. Hatta kararsızlığı hem kendi hayatını hem de çevresindekilerin hayatını tam anlamıyla cehenneme çeviriyor.

3. Derin'in tutkusu ve zafere giden yolda gösterdiği acımasız performansla Akrep olduğu gerçeğini açıklamaya gerek var mı?

Volkan'a aşık oldu bir kere... Onun için yapmayacağı şey kalmayacağını da hep birlikte gördük, evlendikten sonra da elinde tutmak için aynısını yapacak. Bir konuda hırslanmasın yeter ki!

4. Volkan konusunda başta hata yapsa da şimdilerde düzgün imajıyla Derya bir Terazi arkadaşlar.

Kendisi insan ilişkilerinden anlıyor ve Bahar-Mert olayında olduğu gibi detayları anında yakalayabiliyor. Dostluk mevzusu Derya için oldukça hassas bir konu ayrıca.

5. Gönül karakteri pek sevilmese de, şunu çok iyi biliyoruz: O bunu hiç önemsemiyor, çünkü o bir Koç!

Tepeden tırnağa Gönül'ü anlatacak bir kelime varsa, o da hırstır! İlla olumsuz bir konuda olmak zorunda değil ama onu resmen ayakta tutan şey hırsları. İçindeki ateş hiç ama hiç sönmüyor.

6. Zarafetiyle Turgay gerçek bir Başak

Volkan'ın bütün kışkırtmalarına rağmen düzgün ve temiz kalabilmeyi başardı. Bütün o koşuşturmacaların, kaosların ve entrikaların ortasında Turgay tam bir naiflik örneği değil mi?

7. Onu zayıf görenlere tokat gibi inen tavırlarıyla adalet simgesi Nil bir Yay kadını.

Nil'i Asya ile tanışması bambaşka bir noktaya getirmiş olsa da, tüm bu halleri aslında onun içinde vardı. Araştırmayı sevmesi, hatta bunu bir oyun haline getirmesi, elini attığı her konuda adil olmayı başarabilmesi onu bir Yay yapıyor.

8. Sevip sevilince minnoş, damarına basılınca gerçek bir deli olan Selçuk bir Yengeç burcu örneği.

Selçuk'u ifade edebilecek en uygun kelimelerden biri delilik! Sevildiği sürece minnoş bir insan olsa da, tersi hiç de öyle değildir. Gerekirse kendini harcar, bitirir ama damarına basılan konuda bütün deliliklerini gösterir!

9. Haluk düz ve net bir insan olarak kesinlikle bir Boğa olduğunu kanıtlıyor.

Gönül'ün hırs ve tutkularına karşılık Haluk bütün sakinliğini korumaya çalışıyor. Hayatındaki gelişmeler sonucunda bunu pek başaramasa da, en azından rahatlığı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

10. Kıvrak zekasıyla Mert bir İkizler erkeği!

Her türlü entrikalı olayı en kısa zamanda çözüp kendi çıkarını sağlayacak pek çok sonuç almayı başardı hatırlarsanız. Sonda tökezlemiş olabilir ama ee bu kadarı da insanlık hali neticede.

11. Bahar Oğlakların gururu...

Adaleti ve ahlakı simgeleyen Oğlak burçlarının son kalesi adeta Bahar. Biliyorsunuz, adeta küllerinden doğdu ve son derece güçlü bir kadın! Kıvrak zekası ile çevresindeki herkese -kendi dahil- adaleti getiriyor.

12. Son zamanların en çok kızılan karakteri Ali ise bir Kova.

Sağı solu pek belli olmayan Ali, manipülasyon yeteneği ile geç de olsa adaleti sağlayacak. Sonuçta biraz daha kendini geliştirmesi lazım!

Her Bölümde İzleyiciyi Duygudan Duyguya Sürüklemeyi Başaran Masumlar Apartmanı'nı Neden İzlemeliyiz? - onedio.com
Her Bölümde İzleyiciyi Duygudan Duyguya Sürüklemeyi Başaran Masumlar Apartmanı'nı Neden İzlemeliyiz? - onedio.com
Masumlar Apartmanı'nda Sempatik Halleriyle Herkesin Çok Sevdiği Gülben'in Gerçek Hikayesini Biliyor musunuz? - onedio.com
Masumlar Apartmanı'nda Sempatik Halleriyle Herkesin Çok Sevdiği Gülben'in Gerçek Hikayesini Biliyor musunuz? - onedio.com
Neden Bu Kadar Seviyoruz Diyorduk: Aslında Hepimizin Biraz Masumlar Apartmanı Gülben Olduğunun 11 Kanıtı - onedio.com
Neden Bu Kadar Seviyoruz Diyorduk: Aslında Hepimizin Biraz Masumlar Apartmanı Gülben Olduğunun 11 Kanıtı - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
siora

Asya: Yengeç Volkan: Akrep Derin: Yay Derya: Terazi Gönül: Aslan Turgay: Oğlak Nil: Boğa Selçuk: Kova Haluk: Koç Mert: İkizler Bahar: Balık Ali: Başak

ne-kasiyon-kardesim-ne-gerek-v

derinin akrep olmama ihtimali olmadını düşünüyorum şuana kadar tanıdığım çoğu akrep de dahil olmak üzere katıksız bencil ve gereksiz hırs edinen insanlar suçluluk psikolojisiyle altta kalınca boş boş hareketler yapıyolar dolayısıyla hiç şaşırılcak bişey değil gayette akrep burcu.

emir-soyalp

Asya sabırlılığı ve sakinliği ile Aslan burcu olamaz. Aslan burçları daha deli dolu sabırsızdır. Bir aslan burcu aldatıldığını öğrendiğinde ortalığı yakar yıkar bağırır çağırır deliye döner. Asya ise çok üzülse de sakinliğini korudu ve sabırla her şeyi bildiğini içinde tuttu, zamanı gelene kadar. Asya eski sevgilimin davranışlarına benzettiğim için yengeç burcu olabilir. Asya da duygusal bir kadın aslında Volkanın yaptıkları onu mahvetti ağladı yine de affetmek istedi şans vermeye çalıştı olmayınca en sonunda sabırla bekledi ve intikamını çaktı. Yengeçler de çok üzücü olaylar karşısında sakinliğini koruyup dışarıya güçlü görünen insanlar oluyor ve çok sabırlılar. Onun dışında pek bir şey bilmiyorum yengeçler hakkında ama eski sevgilim böyleydi.

ffyakuza

Alinin kova olması imkansız. Ali salak bir karakter kova burcu insanı salak mı? Derinin akrep olması imkansız. Derinin akrep olması için çok fazla yolu var.

biryerdebiri

Alinin doğum gününün kutlandığı sahne kışın mıydı bahçede? 🤔

Görüş Bildir