Burnunda Hissettiği Garip Hareketlilik Nedeniyle Hastaneye Gidince İçerisinde Bir Sülük Olduğunu Öğrenen Adam

-

Adını vermek istemeyen bir adam, Malezya'da hastaneye gitti çünkü burnunun içinde bir şey hareket ediyor gibi hissediyordu. Doktorlara göre ise bu hareketliliğin nedeni yüzdüğü nehirde burnunun içerisine yerleşmiş olan bir sülük. Haberin devamı için sizleri Dailymail kaynaklı içeriğimize alalım...

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/health/artic...

Operatör, burnun içerisinde canlı kalmış sülüğün çıkarıldığı anı kamera ile kaydetti.

Doktor önce kan emici olan bu sülüğü cımbız kullanarak hareket ettirdi ve hala canlıyken hastanın burnundan çıkarttı.

Hastanın verdiği bilgiye göre yüzmeye gideli birkaç hafta olmuştu. Bu da sülüğün uzun bir süredir orada olduğunu kanıtlamış oldu. Operasyondan sonra doktor, daha önce hiç böyle bir şey görmediğini ve bunun oldukça tehlikeli olduğunu dile getirdi.

Doktor önce problemin ne olduğunu anlamak için hastanın burnuna kamera ile baktı ve sülüğü gördü. Nasıl çıkarıldığını ise aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Hasta, operasyonun sonuna kadar sakin bir şekilde bekledi ve ürkütücü sülük çıkartıldı. Video YouTube'a eklendiğinden beri görüntülenme sayısı ise 90,000'i geçti.

Dr Omar ise bu konuda şunları söylüyor: "Hasta çok şanslıydı. İnsanlara nehirden uzak durmaları gerektiğini hep söylüyorum."

"Sülükler genellikle kan emerek beslendikleri için hastanın burnundan çıkartıldığı an burnu kanadı. Boyutları ise 20cm civarındaydı."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
volkan-gulumser

Aha bu sefer Hindistan değil..Yaşasın .

layd

nerde tuhaf bir olay var uzak doğuda aq..

user.

Bu sülük bir kaç haftada bu kadar çabuk büyüyor mu? Yoksa böyle büyük şekilde mi buruna girmiş... Ne rahatlamıştır adam.. :|

klemenjero

sürekli kan emdiği için çabuk büyümüştür sanırım.

user.

Olabilir ama baya büyük sanki.. Çok şaşırdım...

melkid

oh be çıktığı an benim içim rahatladı valla

Görüş Bildir