Bugünlerde Herkesin Birbirine Sorması ve Paylaşması Gereken 6 Soru

147PAYLAŞIM

Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sorunlar, peş peşe gelen intihar haberleri türlü türlü can sıkıcı haberler... Bu tatsız günlerde birbirimize sormamız gereken sorular var. Soralım, birbirimize sahip çıkalım. Dayanışma bu günler için..

1. Nasılsın?

Bu soruyu gerçek anlamıyla soran kaç kişi kaldı? Gerçekten nasıl olduğunu sormak için mi soruyoruz yoksa nezaketen mi? Yoksa ''İyiyim sağol sen nasılsın?'' cevabı geldikten sonra esas konuya girmek için mi?

2. Bir şeye ihtiyacın var mı?

Hepimiz hayatımızın çeşitli dönemlerinde türlü türlü konularda desteğe ihtiyaç duyduk ve insanlardan maddi manevi taleplerde bulunduk. Bazılarımız utandı isteyemedi hala isteyemiyorlar. Çekiniyorlar. Acaba onları kırmadan ''Bir şeye ihtiyacın var mı?'' diye sorabiliyor muyuz?

3. Birlikte gezelim mi?

Dünya tarihin gelmiş geçmiş en iyi aktivitesi şüphesiz ki gezmek. Yakınlarımıza bu soruyu daha sık sormaya ne dersiniz?

4. Benimle oynar mısın?

Evet birlikte oyun ama online değil :)

5. Neden Sessizsin?

Çevremizdeki insanların sessizliği onların bir sorunu olduğunun göstergesi olabilir. Şüphesiz ki iyi bir dost depresyonun ve içe kapanmanın en iyi ilacıdır.

O SESSİZLİĞİ KIRALIM.

6. RABİA NAZ'A NE OLDU?

Son günlerde birbirimize sormamız gereken en önemli sorulardan biri belki de bu: Rabia Naz'a Ne Oldu?

Acılı bir babanın, Şaban Vatan'ın uzun süredir sosyal medyada çırpınışını izliyoruz. Deli dediler, yılmadı. Gözaltına aldılar, yılmadı. Bu soruyu herkese soralım ve paylaşalım. Rabia Naz'a ne oldu?

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
probably

Nasılsınız canım kardeşlerim? Tüm iyi kalplere selam olsun.

Gizli Kullanıcı

selamlar bizden. umutsuzluğa kapılmadıkça iyiyiz, olan bir sürü insanlık dışı duruma rağmen hala bu ülkede güzel şeylerin olacağına inanıyoruz, inanmalıyız çünkü bu hayat başka türlü çekilmez. bu dünyaya ekip biçip gülüp oynamak için gelmedik. yitip giden masum çocuklar bize çok şey anlattılar, anlayabilirsek

probably

Umudumuzu kaybetmeyelim bu aralar en çok ona ihtiyacımız var çünkü.. Birbirimize destek olalım var olan iyiliğimizi yaşatmaya çalışalım. Yitip giden canlar için acımız öfkeye dönüyor belki ama geride kalan iyi insanlarımıza sahip çıkalım, şayet başka türlü geçmeyecek derin yalnızlığımız..

can_can

Küçücük kız öldü gitti koskaca devlet bir şey yapmıyor

rcpbyrm

aileler borçtan ölüyor bir şey yapmıyor küçük bir kız öldü diye yapar mı ? bebeklere tecavüzler oldu bu ülke de ne yapıldı !

badcatsero

fışkiyeyi kim kırdı

Görüş Bildir