Bu Yemek Testi Sende Hangisinin Baskın Olduğunu Söylüyor: Aşk mı Yoksa Gurur mu?

Yemek Testleri -

Aşk mı yoksa gurur mu?

1. Cinsiyetini söyle bakalım.

2. Kaç yaşındasın?

3. Sabah arkadaşlarınla birlikte gideceğin bir kahvaltıda hangisini tercih edersin?

4. Şimdi de ara öğüne geldik. Ee sen hangisini yemeyi tercih edersin?

5. Şimdi de üstüne güzel bir içecek seçelim. Ne dersin?

6. Çorba çeşitlerinden birini seç bakalım.

7. Bu sulu yemeklerden birini seç bakalım.

8. Yanına da bunlardan birini seç bakalım.

9. Ve son olarak, tatlını seç bakalım.

Aşk!

Sen tercihlerine göre tam bir aşk insanısın! Aşk senin için adeta yaşama sebebi. Aşksız yapamıyorsun, eksik hissediyorsun, mutsuz oluyorsun. Hayat adeta zindan oluyor. Aşkı bulduğundaysa adeta çocuklar kadar şen oluyor, etrafına neşe saçıyor, çevrendekilerin enerjisini de kendi enerjinle beraber tavan yaptırıyorsun. Aşkına da her zaman sadıksın, birini sevdin mi gözün dünyayı görmüyor, her şeyini sevdiğine adıyorsun. Onsuz yaptığın hiçbir aktiviteden keyif almazken, onunlayken en küçük şey bile seni deli gibi eğlendirip keyiflendiriyor. Aşk resmen senin için var edilmiş bir kavram! O yüzden gurur falan senin umrunda değil. Senin önceliğin her zaman aşktan yana. Böyle daha mutlu olduğuna inanıyorsun. Ve gururun mutsuzluk getireceğine inanıyorsun. Aşkın en güzel halisin.

Gurur!

Sen tabii ki de gururu seçiyorsun! O kadar gururlu bir insansın ki aşkmış meşkmiş hiç umurunda olmaz. Biri sana yanlış yaptıysa kesinlikle arandaki mesafeyi korursun. Ve onu kendinden uzaklaştırırsın. Bu hem aşk ilişkilerinde hem de normal ilişkilerinde böyledir. Gururdan ölürsün de o kişinin yanına gitmezsin. Yüzüne bile bakmazsın. Senin yapın böyle. Sen de etrafındaki insanlarda senin ne kadar gururlu bir insan olduğunu bildiğinden dolayı sözlerine, tavırlarına dikkat ederler. Çünkü biliyorlar ki eğer bir yanlış yaparlarsa geri dönüşü olmayacak. Ama şunu da çok iyi biliyorsun değil mi? Gurur yapmak seni mutsuz eder. Her konuda gurur yaparsan yalnız kalabilirsin. O yüzden senin için gerçekten değerli olan bir insana gurur yapacaksan da ikinci bir şansı vermeyi ihmal etme deriz. Bizden söylemesi. :)

ONEDİO YEMEK SUNAR!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yigithan-urgun

Gurur! Sen tabii ki de gururu seçiyorsun! O kadar gururlu bir insansın ki aşkmış meşkmiş hiç umurunda olmaz. Biri sana yanlış yaptıysa kesinlikle arandaki mesafeyi korursun. Ve onu kendinden uzaklaştırırsın. Bu hem aşk ilişkilerinde hem de normal ilişkilerinde böyledir. Gururdan ölürsün de o kişinin yanına gitmezsin. Yüzüne bile bakmazsın. Senin yapın böyle. Sen de etrafındaki insanlarda senin ne kadar gururlu bir insan olduğunu bildiğinden dolayı sözlerine, tavırlarına dikkat ederler. Çünkü biliyorlar ki eğer bir yanlış yaparlarsa geri dönüşü olmayacak. Ama şunu da çok iyi biliyorsun değil mi? Gurur yapmak seni mutsuz eder. Her konuda gurur yaparsan yalnız kalabilirsin. O yüzden senin için gerçekten değerli olan bir insana gurur yapacaksan da ikinci bir şansı vermeyi ihmal etme deriz. Bizden söylemesi. :)

gonul-coban1

Gurur!

egemen-erdogan4

kola koymayi unutmussunuz

sena-durna

YANLIŞ!! AŞKMIŞ ONEDİO SALAKLIK

ceren-guler16

gurur

Görüş Bildir