Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Tatlı Testi İçine Kapanık ya da Dışa Dönük Olduğunu Söylüyor!

Yemek Testleri
204PAYLAŞIM

Artık birbirimize karşı şeffaf olmanın vakti geldi!

1. Bu lokmayı yer miydin?

Hatır hutur yerdim.
Yok, başka bir şey bakayım ben.

2. Zaman zaman canım çok fena irmik helvası çekiyor:

Hem de çok.
Yok, ben almayayım.

3. Peki şekerpare sever misin?

O irmiğin ağızda dağılışı... Anlayamazsınız
Şekerpare ne ya?!

4. Bu tulumba tatlısını yer misin?

Şerbetini akıta akıta yerdim.
Ne tulumbası ya!? Daha kaliteli tatlı istiyorum.

5. Şöyle bir künefeye ne derdin?

Can evimden vurdun beni. Bayılıyorum.
Yok, ben almayayım.

6. Bu tatlıyı, yediğin güzel bir yemeğin üstüne tercih eder miydin?

Fıstık sarmaya bayılıyorum.
Hayır, kesinlikle bu tatlıyı almazdım.

7. Biraz da sütlü tatlı... Bu kazandibini yer misin?

Kaşık kaşık, ağzımı şapırdatarak yerdim
Hayır, yerken biraz uğraştırıyor.

8. Sütlaç sever misin?

Olsa da yesek şimdi.
Pirinç ve tatlı... Anlam veremiyorum neden böyle bir tatlı var!

9. Geldik en tartışmalı tatlıya. Trileçe sever misin?

Bence gayet güzel ve hafif bir tatlı
Hayır, virüs gibi bir ara her yerde trileçe vardı. Bir türlü bu tatlıyla barışamadım.

10. Peki ya profiterol?

Deli gibi severim. Üstünde de bol çikolata sosu...
Yerken her tarafın batıyor, çikolata oluyor yok almayayım.

İçine kapanıksın!

Her ne kadar kendince ve etrafınca içine kapanık biri olarak nitelendirilsen de bence sen 'dışa kapanık'sın. İnsanlar üzerindeki ön yargıların anlaşılabilir çünkü ne kadar düşünceli davranırsan davran aynı karşılığı almadığın için "o zaman iletişim kurmamak" en iyisi diye düşünüyorsun. İnsanlardaki tavırlar sana oldukça basit, yapmacık gelebilir dışarıdan baktığında ve haklı olarak kendini 'diğerlerinden' daha farklı görürsün. Ama şöyle düşün, insanoğlu hata yapmaya müsaittir. Kolayca hüküm vermek en kolayı, şans verip, değer verip konuşmak senin için ilke olmalı. Biz insanları diğer canlılardan ayırt eden nokta da aslında iletişim sayesinde birbirimize naklettiğimiz şeylerin bütünüdür. Bilgi, müzik vs. aklına ne gelirse, sahip olduğumuz şeyleri bir başkasına aktarabiliyoruz. Ve bunu akıl süzgecimizden geçirip yorumlayabiliyoruz. Aklından yalanı ve gerçeği tartmak sana bir şey kazandırmaz. Kazandırmadığı gibi dünya gerçeklerinden de uzaklaşıyorsun. İletişim kurmaktan kaçınma! Utanıp sıkılmak yok! Her şey yavaş yavaş gerçekleşir :)

Dışa dönüksün!

Yokluğunda "keşke burada olsa, sesi bile yeter" dedirten birisin. Konuşmayı seviyorsun ve insanları neşelendirmek seni de tatmin ediyor. Hatta kimi zaman çenenin ayarları biraz gevşemiş olabiliyor; ama olsun insanların gözünde hep 'aranılansın'! Sen sürekli hareket içindesin, aklından geçenleri emir-komuta zincirindeki gibi gerçekleştirmiyorsun; içinden geldiği gibi davranıyorsun. Böylelikle hayatın gerçeklerini daha iyi tecrübe edip kolayca harekete geçiyorsun. Kısacası sen eylem adamısın. Senin lügatında oturup düşünmek yok! Çünkü biliyorsun ki bir şeyleri terazinde tartmaya başladığın an hayatın tozpembeleşecek.

ONEDİO YEMEK SUNAR!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

yalnız bu seçtiklerim kadar tatlı değil içim...

zeso

Dışa dönüksün!Yokluğunda "keşke burada olsa, sesi bile yeter" dedirten birisin. Konuşmayı seviyorsun ve insanları neşelendirmek seni de tatmin ediyor. Hatta kimi zaman çenenin ayarları biraz gevşemiş olabiliyor; ama olsun insanların gözünde hep 'aranılansın'! Sen sürekli hareket içindesin, aklından geçenleri emir-komuta zincirindeki gibi gerçekleştirmiyorsun; içinden geldiği gibi davranıyorsun. Böylelikle hayatın gerçeklerini daha iyi tecrübe edip kolayca harekete geçiyorsun. Kısacası sen eylem adamısın. Senin lügatında oturup düşünmek yok! Çünkü biliyorsun ki bir şeyleri terazinde tartmaya başladığın an hayatın tozpembeleşecek.

kubra-tosun5

içe kapanık değil de dışa kapanıkmışım. çok saçma bi test. tatlıya bunun ne alakası var? yok insanlarla konuşmam gerekiyomuş niye ki mecbur muyum? kaba saba, anlayışsız insanlarla konuşmaktansa böyle olurum daha iyi!

batuhan-tuncer

helal olsun tatlıdan bütün fikrimi anladınız. evet içine kapanığım. bütün yapmacık hareketlerinizi sikeyim. Allah hepinizin cezasını versin

bseozyrt

Ne sacma bir test bu ? tatli ile mi anlican benim ice kapanik oldugumu ?

batuhan-tuncer

anladı valla

Görüş Bildir