Görüş Bildir
Haberler
Bu Sevgililer Gününde Seni Mutlu Edecek Şey Ne?

etiket Bu Sevgililer Gününde Seni Mutlu Edecek Şey Ne?

luna
03.02.2022 - 23:45
İçeriğin Devamı Aşağıda

Sevgililer gününe çok az kaldı ve tüm çiftleri heyecan ve telaş sarmaya başladı. Bizim de sizin için az çok tahminlerimiz var... Bakalım bu sevgililer gününde seni mutlu edecek şeyi doğru tahmin edebilecek miyiz?

Lütfen cinsiyet kimliğinizi belirtiniz.

Sevgilinle ne zamandan beri berabersiniz?

Peki sık sık hediyeleşir misiniz?

Romantik olmaktan mı yoksa rasyonel düşünmekten mi yanasın?

İçeriğin Devamı Aşağıda

Haftada genelde kaç kere buluşursunuz?

Peki buluşmalarınızda neler yapmaktan hoşlanırsınız?

Sevgiline bir hediye verdiğini düşün, nasıl bir tepki versin isterdin?

Son olarak, sevgilini ne kadar tanıdığını düşünüyorsun?

İhtiyacın olan teknolojik bir aletin hediye edilmesi...

Çağ teknoloji çağı! Sen de hayatını kolaylaştıracak ve daha işlevsel hale getirecek çeşitli pratik teknolojik ürünleri kullanmayı seviyorsun. Seni sevgililer gününde sevindirecek şey ise merak ettiğin ve ihtiyacın olan o teknolojik alete sahip olmak! Sevgilinle birbirinizi tanımaya devam ettiğiniz bu dönemde bakalım seni mutlu edecek teknolojiye ulaşabilecek misin? Eğer seni gerçekten iyi bir şekilde tanıyorsa, o teknolojik alet yakında elinin altında olacaktır!

Romantik akşam yemeği yemek ve sevdiğin çiçeği almak!

Gerçekten de senin göbek adın romantik aşık! Bu sevgililer gününde seni mutlu edecek şeyin sevgilinle dolu dolu geçirebileceğiniz bir akşam yemeği ve yanında en sevdiğin çiçeğin hediye olacağını düşünüyoruz. Sonuçta sevgiline, ona değer verdiğini gösteren anlamlı hediyeler almayı, onu mutlu etmenin yollarını iyi biliyorsun ve ondan da bu gibi şeyleri ufak da olsa istiyorsun. Ee neticesinde hepimiz insanız ve hayatımızda bizlere değer veren insanları isteriz bu oldukça doğal. Birbirinizin farklı yönlerini keşfedebileceğiniz bu günde bakalım seni mutlu edecek şeye erişebilecek misin? Eğer seni bir nebze de olsa tanıyorsa, bu romantik sürprize kendini hazırlasan iyi edersin!

Partnerinin ilişkiyi ileri boyuta taşımak için adım atması...

Senin için bu ilişki bir sonraki seviyeye geçmeye çoktan hazır hale gelmiş. Tek gereken partnerinin de bunu fark etmesi! Birlikte geçirdiğiniz zamanlara dayanarak söyleyebiliriz ki artık onu adın gibi tanıyorsun. Birbirinizin nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını, birbirinize nasıl davranmanız gerektiğini bildiğiniz bu evrede işlerin biraz daha ilerlemesi artık gözünü korkutmuyor. Hadi bakalım gerisi partnerinin de bunu anlamasına ve onun da bir adım atmasına bakıyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
11
9
6
5
4
4
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Nisa Nur

Yani sevgilim yok dedikçe sevgililikle alakalı şeyler paylaşmanız hiç hoş değil canım onediom benim

Necla Kaplan

Romantik akşam yemeği yemek ve sevdiğin çiçeği almak!

Pasif Kullanıcı

Önce yemek sonra binmek ☺️👍