Görüş Bildir
Haberler
Bu Ses Testi Senin En Güçlü Yanını Söylüyor!

etiket Bu Ses Testi Senin En Güçlü Yanını Söylüyor!

Cemal Saffet
12.12.2017 - 18:07

Birbirinden farklı bu seslere puanını ver ve senin en güçlü yanını söyleyelim!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Çatal / Bıçağın tabağa sürttüğünde çıkarttığı sese puanını ver!

1. Çatal / Bıçağın tabağa sürttüğünde çıkarttığı sese puanını ver!

2. Fön makinesinin sesine puanını ver!

2. Fön makinesinin sesine puanını ver!

3. Yağmur sesine puanını ver!

3. Yağmur sesine puanını ver!

4. Ateş sesine puanını ver!

4. Ateş sesine puanını ver!

5. Rüzgâr sesine puanını ver!

5. Rüzgâr sesine puanını ver!
İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Denizin sesine puanını ver!

6. Denizin sesine puanını ver!

7. Duvara köpük sürüldüğünde çıkan sese puanını ver!

7. Duvara köpük sürüldüğünde çıkan sese puanını ver!

8. Para sayma makinesinin çıkarttığı sese puanını ver!

8. Para sayma makinesinin çıkarttığı sese puanını ver!

9. Topuklu ayakkabının çıkarttığı sese puanını ver!

9. Topuklu ayakkabının çıkarttığı sese puanını ver!

10. Saatin çıkarttığı tik-tak sesine puanını ver!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Senin en güçlü yanın: Hayal gücün!

Son derece gelişmiş yaratıcılığın ve demir gibi sağlam sezgilerinle sonsuz bir hayal gücüne sahipsin! Başından geçen olaylara ve çevrende gelişen durumlara öyle farklı bir pencereden bakıyorsun, değerlendiriyorsun ki bizim gördüklerimizle senin gördüklerinin farklı olduğu çok net! Hayatlarımızın sadece net bir şekilde gördüklerimizden değil, onların arkasında gizlenen güzelliklerden oluştuğunu düşünüyorsun. Böyle düşündüğün için de bu güzelliklerin peşinden koşman çok doğal. Çok farklı bir frekansta yaşıyorsun. Çok yaşa! :)

Senin en güçlü yanın: Cesaretin!

Yaşadığın sürece yaşayabildiğin her şeyi deneyimlemek, tecrübe etmek isteği, dünyaya karşı olan merakın seni cesur biri yapıyor. Sadece bunlar da değil. Yaşadığın zorlukların üstesinden gelişin, görüp geçirdiklerin cesaretine cesaret katmış. Korkak yaşamak, birilerinden çekinmek senin tarzın değil. Hayatın dibini ekmekle sıyırıp, afiyetle yiyorsun. Farklı enerjin, gözü kara hallerinle çevrendekileri özendiriyorsun. Hayatın sana tanıdığı fırsatlar dışında fırsatlar yaratmak için uğraşıyor, önündeki engelleri bir bir atlıyorsun. Bizce bu hayatın tadını en çok sen çıkartıyorsun. Böyle devam! :)

Senin en güçlü yanın: Pozitifliğin!

Senin neşeni ve pozitif bakış açını en net şekilde anlatan şey güneş! Hem kendi hayatını hem de çevrendekilerin hayatını güneş gibi ısıtıyor, aydınlatıyorsun. Karşılaştığın durumlar ne kadar zor, atlatması ne kadar güç olursa olsun. Sen bir şekilde bardağın dolu tarafını görüyor ve gösteriyorsun. Çevrendeki insanlar senin yanındayken hayatlarına daha umutla bakıyor ve güçlerine güç katıyorlar. Nasıl yapıyorsun bilmiyoruz ama her seferinde çevrendeki herkesi mutlu edip içlerini ısıtmayı başarıyorsun. Sen herkesin en yakınında olmasını istediği neşe dolu dostsun. Hep böyle kal!

Senin en güçlü yanın: Tutkulu olman!

Hayatında verdiğin kararları, seçtiğin yolları mantığından çok tutkuların ve heyecanlarına göre seçiyorsun. Bu da senin asla yaşadıklarından, verdiğin kararlardan pişman olmamanı sağlıyor. E tabi haliyle bu da seni son derece çekici ve seksi biri yapıyor. Gerçekten biraz zaman geçirdiğin herkesin başını döndüren bir tutkuya sahipsin. Öfkelendiğin zaman bu senin içinde yanar dağ gibi kaynayan tutkunla birleşirse, karşındakinin vay haline! Sen birçok insan olmak isteyip de olmaya cesaret edemediği o güçlü insansın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1339
625
326
202
90
82
61
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Melisa Ayvaz

Hayal Gücü çıktı.Zaten bir balık burcu olarak normal birşey bu.

Aşkito muyum ben

Ben çatalın tabağa sürtme sesini duyunca tüylerim diken diken oluyor kanım çekiliyor suratım kıpkırmızı oluyor istemsizce kulaklarımı ve gözlerimi sımsıkı ka... Devamını Gör

Gece Hayalcisi

gene özürlü bir test daha, puanı neye göre verecez yazmamış, en nefret ettiğimize 10 mu 0 mı? herkes kafasına göre çözmüşaq, işte halkımız her konuda böyle ç... Devamını Gör