Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Ses Testi Senin En Güçlü Yanını Söylüyor!

443PAYLAŞIM

Birbirinden farklı bu seslere puanını ver ve senin en güçlü yanını söyleyelim!

1. Çatal / Bıçağın tabağa sürttüğünde çıkarttığı sese puanını ver!

2. Fön makinesinin sesine puanını ver!

3. Yağmur sesine puanını ver!

4. Ateş sesine puanını ver!

5. Rüzgâr sesine puanını ver!

6. Denizin sesine puanını ver!

7. Duvara köpük sürüldüğünde çıkan sese puanını ver!

8. Para sayma makinesinin çıkarttığı sese puanını ver!

9. Topuklu ayakkabının çıkarttığı sese puanını ver!

10. Saatin çıkarttığı tik-tak sesine puanını ver!

Senin en güçlü yanın: Hayal gücün!

Son derece gelişmiş yaratıcılığın ve demir gibi sağlam sezgilerinle sonsuz bir hayal gücüne sahipsin! Başından geçen olaylara ve çevrende gelişen durumlara öyle farklı bir pencereden bakıyorsun, değerlendiriyorsun ki bizim gördüklerimizle senin gördüklerinin farklı olduğu çok net! Hayatlarımızın sadece net bir şekilde gördüklerimizden değil, onların arkasında gizlenen güzelliklerden oluştuğunu düşünüyorsun. Böyle düşündüğün için de bu güzelliklerin peşinden koşman çok doğal. Çok farklı bir frekansta yaşıyorsun. Çok yaşa! :)

Senin en güçlü yanın: Cesaretin!

Yaşadığın sürece yaşayabildiğin her şeyi deneyimlemek, tecrübe etmek isteği, dünyaya karşı olan merakın seni cesur biri yapıyor. Sadece bunlar da değil. Yaşadığın zorlukların üstesinden gelişin, görüp geçirdiklerin cesaretine cesaret katmış. Korkak yaşamak, birilerinden çekinmek senin tarzın değil. Hayatın dibini ekmekle sıyırıp, afiyetle yiyorsun. Farklı enerjin, gözü kara hallerinle çevrendekileri özendiriyorsun. Hayatın sana tanıdığı fırsatlar dışında fırsatlar yaratmak için uğraşıyor, önündeki engelleri bir bir atlıyorsun. Bizce bu hayatın tadını en çok sen çıkartıyorsun. Böyle devam! :)

Senin en güçlü yanın: Pozitifliğin!

Senin neşeni ve pozitif bakış açını en net şekilde anlatan şey güneş! Hem kendi hayatını hem de çevrendekilerin hayatını güneş gibi ısıtıyor, aydınlatıyorsun. Karşılaştığın durumlar ne kadar zor, atlatması ne kadar güç olursa olsun. Sen bir şekilde bardağın dolu tarafını görüyor ve gösteriyorsun. Çevrendeki insanlar senin yanındayken hayatlarına daha umutla bakıyor ve güçlerine güç katıyorlar. Nasıl yapıyorsun bilmiyoruz ama her seferinde çevrendeki herkesi mutlu edip içlerini ısıtmayı başarıyorsun. Sen herkesin en yakınında olmasını istediği neşe dolu dostsun. Hep böyle kal!

Senin en güçlü yanın: Tutkulu olman!

Hayatında verdiğin kararları, seçtiğin yolları mantığından çok tutkuların ve heyecanlarına göre seçiyorsun. Bu da senin asla yaşadıklarından, verdiğin kararlardan pişman olmamanı sağlıyor. E tabi haliyle bu da seni son derece çekici ve seksi biri yapıyor. Gerçekten biraz zaman geçirdiğin herkesin başını döndüren bir tutkuya sahipsin. Öfkelendiğin zaman bu senin içinde yanar dağ gibi kaynayan tutkunla birleşirse, karşındakinin vay haline! Sen birçok insan olmak isteyip de olmaya cesaret edemediği o güçlü insansın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melisa40

Hayal Gücü çıktı.Zaten bir balık burcu olarak normal birşey bu.

abdullah-calar

Senin en güçlü yanın: Tutkulu olman! Hayatında verdiğin kararları, seçtiğin yolları mantığından çok tutkuların ve heyecanlarına göre seçiyorsun. Bu da senin asla yaşadıklarından, verdiğin kararlardan pişman olmamanı sağlıyor. E tabi haliyle bu da seni son derece çekici ve seksi biri yapıyor. Gerçekten biraz zaman geçirdiğin herkesin başını döndüren bir tutkuya sahipsin. Öfkelendiğin zaman bu senin içinde yanar dağ gibi kaynayan tutkunla birleşirse, karşındakinin vay haline! Sen birçok insan olmak isteyip de olmaya cesaret edemediği o güçlü insansın!

mehmettfm

Pozitiflik çıktı alakam yok

fyzacar

Senin en güçlü yanın: Cesaretin! Yaşadığın sürece yaşayabildiğin her şeyi deneyimlemek, tecrübe etmek isteği, dünyaya karşı olan merakın seni cesur biri yapıyor. Sadece bunlar da değil. Yaşadığın zorlukların üstesinden gelişin, görüp geçirdiklerin cesaretine cesaret katmış. Korkak yaşamak, birilerinden çekinmek senin tarzın değil. Hayatın dibini ekmekle sıyırıp, afiyetle yiyorsun. Farklı enerjin, gözü kara hallerinle çevrendekileri özendiriyorsun. Hayatın sana tanıdığı fırsatlar dışında fırsatlar yaratmak için uğraşıyor, önündeki engelleri bir bir atlıyorsun. Bizce bu hayatın tadını en çok sen çıkartıyorsun. Böyle devam! :)

drkcan

kolpa yapma onedio herkese aynı cevabı vermişsin yeme bizi

Görüş Bildir