Bu Sefer Kadın Futboluna Bakalım! Hangi Futbolcu Senin Ruh Eşin?

13PAYLAŞIM

Kadın futbolunun hangi efsane yıldızının ruh eşin olduğunu öğrenmek ister misin? 

Haydi o zaman testeee... 

1. Sana bir forma numarası seçerek başlayalım mı?

2. Şimdi de oynamak istediğin mevkiyi öğrenelim!

Kaleci
Defans
Orta saha
Forvet

3. Peki senin hangi özelliğin diğerlerinden daha güçlü?

Hızım
Tekniğim
Oyun görüşüm

4. Seni tanımlamayan kelimeyi hadi!

Mütevazi
Özgüvensiz
Yavaş
Tembel
İnançsız
Laçka

5. Futbol senin için ne ifade ediyor diye sorsak?

Eğlence
Tutku
Hırs
Mücadele

6. Son olarak futbol oynarken hangi ruh haline büründüğünü öğrenelim!

Hırslı
Soğukkanlı
Sportmen
Lider
Çalışkan
Kararlı

Ruh İkizin Hope Solo!

Yeteneği ile kadın futboluna damgasını vuran Hope senin ruh ikizin. Kalecilik zor iştir, biliyorsun. Fatura gün sonunda sana kesilebilir. Ancak sende de tıpkı Hope gibi bu baskıyı kaldırabilecek bir güç var.

Ruh İkizin Nilla Fischer!

O da senin gibi tam bir lider! Oyun içerisinde arkadaşlarının uyumunu sürekli kontrol eden gerçek bir kaptan. İşte tam da bu yüzden Nilla senin ruh ikizin. Sende de insanları bir araya getirme, uyum içerisinde çalıştırma ve onları yönetme yetenekleri mevcut.

Ruh İkizin Eugenie Le Sommer!

Tam bir gol makinası olan Eugenie senin ruh ikizin. O da senin gibi vazgeçmek nedir bilmeyenlerden. Attıkça daha çok azim biriktiren gerçek bir yetenek... Gücü ve tekniği tıpkı seninki gibi üst düzey.

Ruh İkizin Megan Rapinoe!

Her takımın kadrosunda görmek isteyeceği oyuncu olan Megan senin ruh ikizin. Sen de onun gibi tam bir takım oyuncusu ve disiplin abidesisin. Birçok futbolcu kariyerinin belli dönemlerinde iniş çıkış yaşar. Megan hariç elbette... Çalışma ve kazanma azmi ile şıp demiş senin burnundan düşmüş sanki.

Ruh İkizin Kim Little!

Başarı, sadece onun peşinde durmaksızın koşanlarındır. Kim Little da işte böyle bir insan. O da senin gibi başarmak için her şeyini ortaya koyan insanlardan. İstatistikleri de zaten bunu doğruluyor.

Ruh İkizin Amandine Henry!

Gittiği her takımın bel kemiği olabilecek Amandine senin ruh ikizin. Çünkü sende de onun gibi muhteşem bir görev aşkı var. Hak ettiğin değeri görmüyor olabilirsin, ancak sadece seni kaybedenler ne kadar değerli olduğunu anlayabilir.

Futbol keyfi Ruffles’la bir başka! Peki maç keyfini arkadaşınla doyasıya yaşamak için Messi’nin yardımına ne dersin?

Sen de Messi ile arkadaşını maça davet et!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Ruh İkizin Eugenie Le Sommer! Tam bir gol makinası olan Eugenie senin ruh ikizin. O da senin gibi vazgeçmek nedir bilmeyenlerden. Attıkça daha çok azim biriktiren gerçek bir yetenek... Gücü ve tekniği tıpkı seninki gibi üst düzey.

ceren-guler16

Ruh İkizin Megan Rapinoe! Her takımın kadrosunda görmek isteyeceği oyuncu olan Megan senin ruh ikizin. Sen de onun gibi tam bir takım oyuncusu ve disiplin abidesisin. Birçok futbolcu kariyerinin belli dönemlerinde iniş çıkış yaşar. Megan hariç elbette... Çalışma ve kazanma azmi ile şıp demiş senin burnundan düşmüş sanki.

gzm-ynklr

Ruh İkizin Eugenie Le Sommer! Tam bir gol makinası olan Eugenie senin ruh ikizin. O da senin gibi vazgeçmek nedir bilmeyenlerden. Attıkça daha çok azim biriktiren gerçek bir yetenek... Gücü ve tekniği tıpkı seninki gibi üst düzey.

bombaci-mulahim

Kararlı Ruh İkizin Megan Rapinoe! Ruh İkizin Megan Rapinoe! Her takımın kadrosunda görmek isteyeceği oyuncu olan Megan senin ruh ikizin. Sen de onun gibi tam bir takım oyuncusu ve disiplin abidesisin. Birçok futbolcu kariyerinin belli dönemlerinde iniş çıkış yaşar. Megan hariç elbette... Çalışma ve kazanma azmi ile şıp demiş senin burnundan düşmüş sanki.

yaralikalp

Ruh İkizin Hope Solo! Yeteneği ile kadın futboluna damgasını vuran Hope senin ruh ikizin. Kalecilik zor iştir, biliyorsun. Fatura gün sonunda sana kesilebilir. Ancak sende de tıpkı Hope gibi bu baskıyı kaldırabilecek bir güç var.

Görüş Bildir