Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Renk Testi Senin Hangi Psikolojik Rahatsızlığa Yakın Olduğunu Söylüyor!

Psikoloji Testleri
816PAYLAŞIM

Renklerin içine gizlenmiş şekilleri görebilecek misin?

NOT: Psikolojik bir rahatsızlığa sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bir pskoloğa görünmenizi tavsiye ederiz. Bu eğlence amaçlı bir testtir :)

1. Görseldeki dairenin arkaplana göre rengini nasıl görüyorsun?

Daha koyu
Daha açık
Daire göremiyorum

2. Görseldeki dairenin arkaplana göre rengini nasıl görüyorsun?

Daha koyu
Daha açık
Daire göremiyorum

3. Görseldeki dairenin arkaplana göre rengini nasıl görüyorsun?

Daha açık
Daha koyu
Daire göremiyorum

4. Görseldeki karenin arkaplana göre rengini nasıl görüyorsun?

Daha açık
Daha koyu
Kare göremiyorum

5. Görseldeki karenin arkaplana göre rengini nasıl görüyorsun?

Daha açık
Daha koyu
Kare göremiyorum

6. Görseldeki dairenin arkaplana göre rengini nasıl görüyorsun?

Daha açık
Daha koyu
Daire göremiyorum

7. Görseldeki karenin arkaplana göre rengini nasıl görüyorsun?

Daha açık
Daha koyu
Kare göremiyorum

Obsesif Kompülsif Bozukluk

Senin yatkın olduğun psikolojik rahatsızlık obsesif kompülsif bozukluk! Senin için en ince detaylar, önemsiz görünen konular her şey çok büyük anlam ifade ediyor. Kendi düzeninin bozulmasına asla tahammül edemiyorsun. Yaptığın her şeyin en mükemmelini yapmak istiyorsun. Bu seni zaman zaman zorlayıp, yıpratsa da senin yaptığın her şeyin mükemmele yakın hatta mükemmel olmasını sağlıyor. Tabi hiçbir şey sağlığından önemli değil, bu yüzden dikkatli olmanı ve zaman zaman kendini akışa bırakmanı tavsiye ediyoruz!

Depresyon

Senin yatkın olduğun psikolojik rahatsızlık depresyon! Birçok insan en ufak bir moral bozukluğunda bile depresyonda olduğunu söyler. Aksine depresyon bu kadar kolay ve basit bir şey değildir. Daha çok melankolik bir ruh hali diyebiliriz. Senin için bulunduğun güzel ortamlar, sevdiğin arkadaşlarınla olmak depresyona engel değil. Her an her yerde melankolik olabiliyorsun. Çoğu kişi bunu anlamayabilir. Sana moral vermeye çalışırken yanlış şeyler söyleyebilir. Biz seni çok iyi anlıyoruz. Yine de kendini kötü hissettiğinde sana iyi gelen şeyleri yapmanı tavsiye ederiz!

Hiperaktivite

Senin meyilli olduğun psikolojik rahatsızlık hiperaktivite! Sen resmen yerinde duramıyorsun! Sabahları herkes söylenirken sen alarmdan bile önce uyanmış, kahvaltını yapmış, işlerini yarılamış oluyorsun. Herkes senin enerjine ve dinamikliğine hayran olmadan edemiyor. Çoğu kişinin günlerini alacak işler senin için birkaç saatlik iş haline geliyor. Tabi kendini çok fazla yorup, sağlığına zarar vermemeni tavsiye ediyoruz!

Şizofreni

Senin meyilli olduğun psikolojik rahatsızlık şizofreni! Özel bir algın var ve etrafındaki olaylara şüpheyle yaklaşıyorsun. Çevrende gerçekleşen her şey sana diğer insanlara gözüktüğünden farklı gözükür. Bazen gerçeklikten uzaklaşabiliyorsun. Bu da senin şizofreniye daha yatkın oldukları anlamına geliyor.

Panik Atak

Senin meyilli olduğun psikolojik rahatsızlık panik atak! Olan, olacak, ya da sadece kafanda gelişen olaylara karşı endişeli bir tutumun var. Her zaman her olayda en kötü senaryoyu düşünmekten kendini alıkoyamıyorsun. Bu gibi zamanlarda artık düşüncelerin, mantığın senin kontrolünden çıkıp korkularının ve endişelerinin kontrolü altına giriyor. Dikkatli olmalısın!

Anksiyete

Senin meyilli olduğun psikolojik rahatsızlık anksiyete! Hemen hemen hepimiz karşılaştığımız sıkıntılı durumlar karşısında endişeye kapılıp, geriliriz. Olaylar çözüldüğünden sonra da rahatlarız. Ama sen olaylar sonuçlandıktan sonra bile gerginliğinden kurtulamıyorsun. Hayatının akışını tümüyle değiştiren bu problem senin anksiyete rahatsızlığına meyilli olduğunu gösteriyor!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Panik Atak ne alakaya elimden geldiğince sakin olmaya çalışan biriyim olmadı dostum.

meryem-yilmaz22

Anksiyete aynen öyleyim gardaşlar

omer-basci1

Depresyon

belinay-uzun

şizofreni

aras-ozfirinci

depresyon

Görüş Bildir