Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Köpeklere Verdiğin Tepkilere Göre Patronusunu Söylüyoruz!

306PAYLAŞIM

10/10 köpekleri nasıl sevdiğine patronusunu söylüyoruz!

1. Bu minnoşu mıncıklamayı mı tercih edersin yoksa burnuna pıt yapmayı mı?

2. Peki bu güzelliğe sarılmayı mı tercih edersin yoksa onu gıdıklamayı mı?

3. Yüzünü mıncırmayı mı tercih edersin yoksa ona bakıp kıkırdamayı mı?

4. Kulaklarına gülmeyi mi güzelliğine ağlamayı mı tercih edersin?

5. Sence bu oğluş mutlu mu yoksa uykulu mu?

6. Bu minnoşa uygun emoji hangisi?

7. Bu yakışıklılar sence cool mu gözüküyor yoksa tatlı mı?

8. Peki sağdakinin burnunu sevmek mi yoksa göbeğini sevmek mi doğru tercih?

Su samuru çıktı!

Verdiğin cevaplara göre sana su samuru çıktı! Arkadaş grubunda kafası zehir olarak adlandırılan tip sensin anlaşılan. Gerçekçeki ve materyalist kafa yapının her zaman sana büyük getirileri oluyor. Olayları enine boyuna düşünüp, kafa yorduğun takdirde çözemeyeceğin problem yok!

Teriyer çıktı!

Verdiğin cevaplara göre sana teriyer çıktı! Lider olmak gibi bir amacın yok, omuzlarına ağırlık olacak her iş seni geriyor. Kendin gibi davrandığın sürece kafan rahat, kafan rahat olunca da potansiyelini çok güzel yansıtabiliyorsun. Senin için ideal bir gece sevdiğin dizinin yeni bölümü, bol abur cubur ve diziyi beraber takip ettiğin ve çok sevdiğin insanlardan oluşuyor.

Çatal Boynuzlu Geyik çıktı!

Verdiğin cevaplara göre sana çatal boynuzlu geyik çıktı! Korkusuz ve cesur olduğunu söyleyerek başlayabiliriz. Senin kafana koyduğun şeyin karşısında hiç kimse, hiçbir şey duramaz. Ama bunlar duygusuz olduğunu düşündürmesin, senin en büyük gücün sevgi aslında. Sevgiyle güçleniyor, sevgiyle güçlendiriyorsun. Biraz özel misin ne?

Kuğu çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin patronusun kuğu! Sessiz, içedönük bir yapın var. Bu demek değil ki asosyalsin! Zor durumda kaldığında seni çok seven ve sana sonuna kadar güvenen insanlarla çevrelenmiş durumdasın çünkü seni tanıyanlar sana yardımcı olmaktan asla çekinmeyecek tipler. Küçük şeylerden de mutlu olmayı biliyor ve minimalist bir yaşam tercih ediyorsun.

At çıktı!

Verdiğin cevaplara göre patronusun at! Sadık, zeki ve korumacı bir yapıdasın. Mantık ve duygularını dengeli kullanabilen kişiliğin sayesinde uzaktan hem çok cool hem de çok samimi görünmeyi başarabiliyorsun. Ailen ve arkadaşların için risk almaktan asla çekinmeyeceğini de belirtmemiz gerek.

Tavşan çıktı

Verdiğin cevaplara göre senin patronusun tavşan! Her zaman doğal ve dürüst olman hem çevrendeki insanların sana büyük sevgi duymasını hem de kendine olan güveninin her zaman yüksek olmasını sağlıyor. Seni tanımayanlar seni tuhaf bulabilir, ama bunun ne kadar cesurca olduğunu da farkederler. Dünyaya ve çevrende olup bitenlere karşı duyduğun merak seni her zaman arayış içinde bir karakter yapıyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ayhan-ozay

Verdiğin cevaplara göre sana teriyer çıktı! Lider olmak gibi bir amacın yok, omuzlarına ağırlık olacak her iş seni geriyor. Kendin gibi davrandığın sürece kafan rahat, kafan rahat olunca da potansiyelini çok güzel yansıtabiliyorsun. Senin için ideal bir gece sevdiğin dizinin yeni bölümü, bol abur cubur ve diziyi beraber takip ettiğin ve çok sevdiğin insanlardan oluşuyor.(lan bana wizarding worldun sayfasındada test yaptığımda batı yaylası teriyeri demişti şimdi inandım XD

Gizli Kullanıcı

Çatal Boynuzlu Geyik! Fakat Pottermore’da kedi çıkmıştı.

sunflower

Çatal Boynuzlu Geyik çıktı! Verdiğin cevaplara göre sana çatal boynuzlu geyik çıktı! Korkusuz ve cesur olduğunu söyleyerek başlayabiliriz. Senin kafana koyduğun şeyin karşısında hiç kimse, hiçbir şey duramaz. Ama bunlar duygusuz olduğunu düşündürmesin, senin en büyük gücün sevgi aslında. Sevgiyle güçleniyor, sevgiyle güçlendiriyorsun. Biraz özel misin ne?

engelsizozurlu

patron mu us? AT çıktı :D

asli.unsal2

At çıktı! Verdiğin cevaplara göre patronusun at! Sadık, zeki ve korumacı bir yapıdasın. Mantık ve duygularını dengeli kullanabilen kişiliğin sayesinde uzaktan hem çok cool hem de çok samimi görünmeyi başarabiliyorsun. Ailen ve arkadaşların için risk almaktan asla çekinmeyeceğini de belirtmemiz gerek.

Görüş Bildir