Bu Fotoğraf Testiyle Nerede Yaşaman Gerektiğini Söylüyoruz!

102PAYLAŞIM

Aslında yaşaman gereken yer neresi? 

Çöz ve öğren!

1. 👇

2. 👇

3. 👇

4. 👇

5. 👇

6. 👇

7. 👇

8. 👇

9. 👇

10. 👇

New York!

Sen tam bir patronsun. Hırslısın bir kere. Kazanmak için her şeyi yapar, kaybederken bile kazanan şanslı azınlıktansın da. Vizyonun geniştir, tarzın şıktır ve her şeyin de büyüktür: Evin büyük, cüzdanın büyük, ofisin büyük. Big Apple'ın gökdelenleri senin tarafından fethedilmeyi bekler yani. Büyük adamsın hasılı, bay/bayan CEO!

Los Angeles!

Senin için bu dünya, adeta bir disko topu niteliğinde, onun altında sabahın ilk ışıklarına kadar dans etmeyi ve partilemeyi kendine görev bellemişsin. Ayrıca senin elinden kurtulan bir fırsat da yok. Onu anında değerlendirir, "keş"e çevirirsin. Ancak bu özellikler senin dışarıya yansıttığın. Tüm bu "Californication" içinde, Melekler Şehrinin her daim tepede duran güneşi gibi, parlak bir yüreğe de sahipsin. Bunu sadece sen bilebilirsin, gerisi fasa fiso!

Tokyo!

Seni tanımlayan en doğru iki kelime: Zeki ve çalışkan. Tek başına zeka, gerçekten çok yetersiz bir şeydir. Hatta sahibine, kibirden başka bir şey vermez. Ama sen onu karınca misali çalışkanlığınla öyle bir harmanlıyorsun ki, karşımıza BAŞARI çıkıyor. Ancak asosyal asla değilsin. Eğlenmenin, gezmenin-tozmanın da hası sendedir. Canon'larla, Nikon'larla dünyayı fethetmenden belli ;)

Montevideo!

Dünyanın en gamsız insanı olman kuvvetli muhtemel. Dibine bomba düşse, "hay allah neden bu kadar ses çıktı ki" dersin, o derece etrafla alakan yok. Canını sıkan tek şeyse, stresli ve agresif insanlar. Onları anlamakta zorluk çekiyorsun. Çünkü insan mutlu olmak için yaşar, sen de bunu biliyorsun, formülü ise arka cebinde. Kastırmıyorsun ayrıca, komplekslerinse: Not Found. Ütopyada yaşıyorsun sen kısaca!

Sidney!

Sen melek gibi bir adam/kadınsın. Birisi sana tokat atsa, öbür yanağını çevirirsin. Kötüsünü hiç düşünmüyorsun, ki insanların kötü olmasının altında yatan nedenlerle daha çok ilgileniyorsun. Ayrıca oldukça arkadaş canlısısın. İyi bir dinleyicisin, tepeden bakmazsın, yargılamazsın da. Bu yüzden arkadaşların seni hep yanlarında isterler, iyi geliyorsun herkese. Kısaca tertemiz, mis gibi insansın!

Paris!

Aşk için doğmuşsun! Ama seni çok heyecanladıran şeylerden sıkılabiliyorsun da. Hayatın minik sürprizleri seni şımartıyor, her gün yeni bir şeyler görmek umuduyla uyanıyorsun. Romantiksin, sevimlisin ama biraz çılgınsın da. Paris senin başkentin. Hayallerinin gerçeğe dönüştüğü yer. Hala görmediysen lütfen geç kalma.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tolga-aydin12

Hayaller Paris, gerçekler Kuruçeşme

gri-gandalf

ben daha neden yaşamam gerektiğini bilmiyorum adam nerede yaşamam gerektiğini biliyor.

evsen-metin-mert

los angeles çıktı ben amerikaya gidiyom

tavsiye-ediyorum20

İLİŞKİNİZİ KURTARMANIN 5 YOLU...___iliskimiznereyegidiyor com___

adekaj

Tokyooo severim japonlari

Görüş Bildir