Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Emojilerden 10/15'ini Kullanıyorsan Senin Ruhun Çok Genç!

104PAYLAŞIM

Bakalım senin ruhun ne kadar genç?

Seç bakalım!

Eğer seçmek istediğin tüm şıkları seçtiysen,Sonucu görmek için yandaki butona tıkla!

Sonucu Göster

Sen genç bir ruha sahipsin!

Sen kaç yaşında olursa ol, hangi yaşa gelirsen gel, hep genç kalacaksın. Atom çekirdeğinin etrafından dönen elektronlar gibi, enerjik, hızlı ve kıpır kıpırsın. Seninle takılan kişi, senin gençlik ateşinden yorulur, dizlerinde derman kalmaz. En çok duyduğun lafsa "İki dakika otur be kardeşim." ama yok, imkanı yok... Sen yaşlanmazsın, o ruhtan bize de iki tane versene :)

Sen olgun bir ruha sahipsin!

Senin ruhun, Dante gibi, tam ortasında hayatın ve bu dünyayla alakalı bazı şeylerin farkındasın artık. Eskiden olduğu gibi, çabuk sinirlenmiyor ve çabuk karar vermiyorsun. Daha temkinli ve bağışlayıcısın. Gerçekçisin artık: Mantıklı, analizci, iş bitiren. Ayrıntılarda boğulmuyor, çabucak sonuca yöneliyorsun ama hala kat edecek mesafen olduğunu da söylemek gerek. Bu yola devam etmeden önce, arabanın yağını-suyunu-lastiklerin havasını kontrol etmense naçizane tavsiyemiz; yolda kalırsın öbür türlü, rezillik olur :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queen_of_the_7_kingdoms

Sen olgun bir ruha sahipsin! Senin ruhun, Dante gibi, tam ortasında hayatın ve bu dünyayla alakalı bazı şeylerin farkındasın artık. Eskiden olduğu gibi, çabuk sinirlenmiyor ve çabuk karar vermiyorsun. Daha temkinli ve bağışlayıcısın. Gerçekçisin artık: Mantıklı, analizci, iş bitiren. Ayrıntılarda boğulmuyor, çabucak sonuca yöneliyorsun ama hala kat edecek mesafen olduğunu da söylemek gerek. Bu yola devam etmeden önce, arabanın yağını-suyunu-lastiklerin havasını kontrol etmense naçizane tavsiyemiz; yolda kalırsın öbür türlü, rezillik olur :)

walrider

TEŞEKKÜRLER LEYDİM

queen_of_the_7_kingdoms

Ne için?

walrider

yorumlarıma like attığın için bayan

queen_of_the_7_kingdoms

:)begeniyorum demekki,rica ederim

walrider

TEŞEKKÜRLER :D

meltem-nuhioglu

Senin ruhun, Dante gibi, tam ortasında hayatın ve bu dünyayla alakalı bazı şeylerin farkındasın artık. Eskiden olduğu gibi, çabuk sinirlenmiyor ve çabuk karar vermiyorsun. Daha temkinli ve bağışlayıcısın. Gerçekçisin artık: Mantıklı, analizci, iş bitiren. Ayrıntılarda boğulmuyor, çabucak sonuca yöneliyorsun ama hala kat edecek mesafen olduğunu da söylemek gerek. Bu yola devam etmeden önce, arabanın yağını-suyunu-lastiklerin havasını kontrol etmense naçizane tavsiyemiz; yolda kalırsın öbür türlü, rezillik olur :) 11 YAŞINDAYIM AMA CİDDEN ÇOK OLGUNUM İNSALAR BENİ 17 YAŞINDA SANIYORLAR

gunes-kandemir

Sen olgun bir ruha sahipsin!

gzm-ynklr

Sen olgun bir ruha sahipsin!

linda-samuel

Sen olgun bir ruha sahipsin

Görüş Bildir