Bu 7 Rakamın Hepsini Görebilecek misin?

697PAYLAŞIM

Gözlerine ne kadar güveniyorsun?

1. Hangi rakamı görüyorsun?

2. Hangi rakamı görüyorsun?

3. Hangi rakamı görüyorsun?

4. Hangi rakamı görüyorsun?

5. Hangi rakamı görüyorsun?

6. Hangi rakamı görüyorsun?

7. Hangi rakamı görüyorsun?

Daha iyi olabilirsin!

Verdiğin yanıtların sadece birkaçı doğruydu. Ama daha dikkatli bakarsan eğer rakamların  rahatlıkla görebilirsin. Sonuç olarak herkesin yapabileceği bir test değildi. Sen de haklısın. Biraz zorladık seni ama daha iyisini yapacağına inanıyoruz. Şimdiden bol şans 😇

Tebrikler!

Vallahi senin gözlerinden hiçbir şey kaçmaz. Ortalamanın üzerinde olacak şekilde rakamları bildin. Harikasın! Sende bu gözler varken kimse seni kolay kolay kandıramaz. Hem kendine hem de gözlerine  çok güveniyorsun. Zaten bir ortama girdiğin zaman insanları gözlemleme gibi bir huyun var. Gözlem yeteneğin sayesinde insanları çok iyi bir şekilde analiz edebiliyorsun. Bu da hayatında yer alacak kişileri belirlemen için oldukça güzel bir durum açıkcası. Birinin gözünden nasıl biri olduğunu anlayabiliyorsun. Herkes senin gibi şanslı değil. Tekrardan tebrikler!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gulnur_22

7/7

nurcii

7/6

faruk-kocak1

7/6 💪🏻

irem.yaman

Vallahi senin gözlerinden hiçbir şey kaçmaz. Ortalamanın üzerinde olacak şekilde rakamları bildin. Harikasın! Sende bu gözler varken kimse seni kolay kolay kandıramaz. Hem kendine hem de gözlerine çok güveniyorsun. Zaten bir ortama girdiğin zaman insanları gözlemleme gibi bir huyun var. Gözlem yeteneğin sayesinde insanları çok iyi bir şekilde analiz edebiliyorsun. Bu da hayatında yer alacak kişileri belirlemen için oldukça güzel bir durum açıkcası. Birinin gözünden nasıl biri olduğunu anlayabiliyorsun. Herkes senin gibi şanslı değil. Tekrardan tebrikler!

heart-shaped-glasses

Son soruda kör oldum 7/6

Görüş Bildir