Bu 10 Soruyu Çöz, Farkında Olmadığın Bir Özelliğini Söyleyelim!

-
Abone ol

İnsan kendini tanımayı asla bırakmaz sonuçta, değil mi?

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim...

Kadın
Erkek

2. Peki kaç yaşındasın?

3. Seni en çok hangisi korkutur?

Yalnızlık.
Netlik sağlayamamak.
Ciddi bir durumda yardım edememek.
İnsanları istemeden kırmak.

4. Hangisinden asla vazgeçmezsin?

İnandığım şeylerden.
İnsanlara yeterince değer vermekten.
Gerçekleri söylemekten.
Öz saygımdan.

5. Seni motive eden şeyi söyler misin bize?

Gerçeğe ulaşmak.
Huzur hissetmek.
Yararlı şeyler yaptığımı bilmek.
Umut.

6. İnsanlar seni en çok bunlardan hangisiyle takdir ediyor?

İçtenliğim.
Fedakarlığım.
Zekam.
Empati yeteneğim.

7. Peki en çok hangi konuda sıkıntı yaşıyorsun?

Kendimle anlaşmakta...
Başımı beladan kurtarmakta...
Öz güvende...
Beni anlayacak insan bulmakta...

8. Hangisini asla ama asla yapmazsın?

Olduğumdan farklı birisi gibi davranmam.
Emin olmadığım bir yola çıkmam.
İnsanlara sırtımı dönmem.
Plansız davranmam.

9. Sence hangi hayvan kişiliğine daha yakın?

10. Son olarak... Bu renklerden hangisini daha çok seviyorsun?

Çevrene büyük bir güven duygusu veriyorsun!

Farkında mısın bilmiyoruz fakat çevrendeki insanlar senin varlığında adeta güç buluyor! Çünkü çok fedakarsın, günü kurtarmaya hazırsın ve bunu içinden, çok derinden gelen öyle bir duyguyla yapıyorsun ki asla eğreti durmuyor, insanların gözüne batmıyor. Aksine, sana inanılmaz bir güven duyuyor ve varlığına şükrediyorlar. Umarız güzel kalbin nazik özünü hiç kaybetmez...

Girdiğin her ortamda adeta ışık saçıyorsun!

Farkında mısın bilmiyoruz ama sen hiçbir efor sarf etmesen de adeta parıl parıl parıldıyorsun! Doğallığın, içtenliğin ve hiçbir hareketinin yapmacık durmaması insanların ister istemez sana doğru çekilmesine neden oluyor. Hepimizin olmak istediği, fakat sırf olmaya çabaladığı için asla olamayacağı kişisin sanki... Bu doğallığını hiç kaybetme!

Mantığının üstüne su dökmek çok zor!

Farkında mısın bilmiyoruz ama sen aşırı mantıksal bir insansın! Dobra dobra doğruları söylüyor, her işin mantıklı yönünü insanlara sen gösteriyorsun. Bu durumdan da gizli bir haz duyuyorsun. Doğruyu bilmek, doğru yolu göstermek sana ilginç bir mutluluk veriyor. Ve kabul etmek gerekirse bunu da hak ediyorsun... Sadece bunu alçakgönüllülükle yapmaya devam etmen gerek. Çünkü insanlar tavsiye için sana gelmekten mutluluk duyuyorlar.

Duygularını dengelemek konusunda oldukça zorlanıyorsun!

Farkında mısın bilmiyoruz ama sen konu duygular olunca biraz karmaşa yaşıyorsun. Çünkü hayatına mantıkla değil, daha çok duygularla yön veriyorsun. Bu durumsa seni oldukça yıpratıyor ve hayatında da, içinde de bir denge kurmana engel oluyor. Mantıkla duyguların ortasını bulman, bir denge kurman lazım. Yoksa bu şekilde hayatını oldukça zora sokacaksın...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queen_of_the_7_kingdoms

Çevrene büyük bir güven duygusu veriyorsun! Farkında mısın bilmiyoruz fakat çevrendeki insanlar senin varlığında adeta güç buluyor! Çünkü çok fedakarsın, günü kurtarmaya hazırsın ve bunu içinden, çok derinden gelen öyle bir duyguyla yapıyorsun ki asla eğreti durmuyor, insanların gözüne batmıyor. Aksine, sana inanılmaz bir güven duyuyor ve varlığına şükrediyorlar. Umarız güzel kalbin nazik özünü hiç kaybetmez...

queen_of_the_7_kingdoms

Mantığının üstüne su dökmek çok zor! Farkında mısın bilmiyoruz ama sen aşırı mantıksal bir insansın! Dobra dobra doğruları söylüyor, her işin mantıklı yönünü insanlara sen gösteriyorsun. Bu durumdan da gizli bir haz duyuyorsun. Doğruyu bilmek, doğru yolu göstermek sana ilginç bir mutluluk veriyor. Ve kabul etmek gerekirse bunu da hak ediyorsun... Sadece bunu alçakgönüllülükle yapmaya devam etmen gerek. Çünkü insanlar tavsiye için sana gelmekten mutluluk duyuyorlar.

orhan-ulusoy

Çevrene büyük bir güven duygusu veriyorsun! O duyguyu bide kendime de verebilsem..

meiryemnisa

Mantığının üstüne su dökmek çok zor! Mantığının üstüne su dökmek çok zor! Farkında mısın bilmiyoruz ama sen aşırı mantıksal bir insansın! Dobra dobra doğruları söylüyor, her işin mantıklı yönünü insanlara sen gösteriyorsun. Bu durumdan da gizli bir haz duyuyorsun. Doğruyu bilmek, doğru yolu göstermek sana ilginç bir mutluluk veriyor. Ve kabul etmek gerekirse bunu da hak ediyorsun... Sadece bunu alçakgönüllülükle yapmaya devam etmen gerek. Çünkü insanlar tavsiye için sana gelmekten mutluluk duyuyorlar.

dilek-aydemir

Farkında mısın bilmiyoruz ama sen aşırı mantıksal bir insansın! Dobra dobra doğruları söylüyor, her işin mantıklı yönünü insanlara sen gösteriyorsun. Bu durumdan da gizli bir haz duyuyorsun. Doğruyu bilmek, doğru yolu göstermek sana ilginç bir mutluluk veriyor. Ve kabul etmek gerekirse bunu da hak ediyorsun... Sadece bunu alçakgönüllülükle yapmaya devam etmen gerek. Çünkü insanlar tavsiye için sana gelmekten mutluluk duyuyorlar.

fazilet-sarigul

Çevrene büyük bir güven duygusu veriyorsun! o.O

Görüş Bildir