Görüş Bildir
Haberler
Botoks Sonrası Hayatını Kaybetmişti: İşlemi Uygulayan İlkokul Mezunu Çıktı

etiket Botoks Sonrası Hayatını Kaybetmişti: İşlemi Uygulayan İlkokul Mezunu Çıktı

Güzellik merkezinde botoks yapıldıktan sonra hayatını kaybeden Kübra Boyraz’a cerrahi operasyonu uygulayan Erdal D.’nin ilkokul mezunu olduğu ve hiçbir tıbbi eğitimi olmadığı ortaya çıktı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Sabah Gazetesi’nden Nazif Karaman’ın haberine göre, İstanbul Beylikdüzü'ndeki bir güzellik merkezinde botoks operasyonu geçirdikten sonra ölen Kübra Boyraz'la (38) ilgili soruşturma devam ediyor. Boyraz'a cerrahi operasyonu gerçekleştiren kişilerin birinin pratisyen hekim, diğerinin ilkokul mezunu olduğu tespit edildi.

Tutuklanarak cezaevine gönderildi

Tutuklanarak cezaevine gönderildi

Hiçbir tıbbi eğitiminin olmamasına rağmen Beylikdüzü'ndeki güzellik merkezinde cerrahi operasyonlara katıldığı iddia edilen Erdal D. tutuklandı.

'Doktor olarak biliyordum'

'Doktor olarak biliyordum'

Güzellik merkezi ile irtibatlı olduğu için gözaltına alınan K.A. ifadesinde merkezin sahibi Erdal D.'yi doktor zannettiğini söyledi. 

K.A. ifadesinde 'Ben Erdal D.'yi de Ömer E.'yi de doktor olarak biliyordum. Erdal D.'nin doktor olmadığını emniyette öğrendim. Botoks ve estetik işi yaptıklarını biliyorum' dedi.

Kübra Boyraz, Newlife isimli güzellik merkezinde botoks operasyonu geçirdikten sonra hayatını kaybetmişti👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
227
79
56
21
18
7
7
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
pazartesi

Ayrıca ilkokul mezunu emine erdoğanın kardiyologlar seminerinde konuşma yaptığı ülke burası. Ses çıkardığımızda da ilkokul mezunlarını aşağıladığımızın iddia... Devamını Gör

Hermione Granger

insan sağlığı konusunda dolandırıcılık yapma cesaretini nerden buluyorsunuz siz yaa.. Allahsızlar !!!

pazartesi

Aşkolsun. Siz şimdi ilkokul nezunu diye aşağılıyor musunuz. Siz okudunuz da nooldu. O ilkokul mezunu kaç ünniversite mezununu cebinden çıkarır. (Son zamanlar... Devamını Gör