Görüş Bildir
Haberler
Bolu Belediye Başkanı Özcan'dan 2 Bin Kişiye Hakaret ve Küfür İddiasıyla Suç Duyurusu

Bolu Belediye Başkanı Özcan'dan 2 Bin Kişiye Hakaret ve Küfür İddiasıyla Suç Duyurusu

Batuhan
27.12.2021 - 12:13

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, sosyal medya hesaplarından kendisine hakaret ve küfür eden 2 bin kişi hakkında avukatı aracılığıyla suç duyurusunda bulundu. Özcan 'Küfre varan, şerefe namusa dokunan hakaretlerle ilgili dava açmasını istedim' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Özcan, sığınmacılara yönelik söylemleri ve genel siyaset ile ilgili yaptığı sosyal medya paylaşımları üzerine kendisine hakaret ettikleri iddiasıyla 2 bin kişi hakkında suç duyurusunda bulundu.

'Binde biri Bolu'dan çıkıyor'

'Binde biri Bolu'dan çıkıyor'

Konuyla ilgili avukatına talimat verdiğini belirten Başkan Özcan 'Küfre varan, şerefe namusa dokunan hakaretlerle ilgili dava açmasını istedim. Eleştirilere falan değil. O kadar çok eleştiri alıyoruz ki, onlara dava açmadım. Üstelik bunlar troller. Rize'den çıkıyor, Balıkesir’den çıkıyor. Bolu'da yaşayanlar da değil. Binde biri Bolu'dan çıkıyor. Yaklaşık 2 bin kadar kişi tespit edilmiş avukatın verdiği bilgiye göre tam sayısını bilmiyorum. Beni bu yüzden arayanlar oluyor. 'Davanızdan vazgeçer misiniz?' diye' diye konuştu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
13
4
3
3
2
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
kusuratialinmayanpi

cok iyi yapıyorsunuz. ancak bunu dolandiriciliga dönüştürenler var. özellikle comarlar siyasi konularda insanları kışkırtıp sonra da uzlaşma sırasında yüklü ... Devamını Gör