Görüş Bildir
Haberler
BlackBerry Pes Etmeye Niyetli Değil

BlackBerry Pes Etmeye Niyetli Değil

Caner
08.03.2015 - 13:51
İçeriğin Devamı Aşağıda

Bir zamanların en popüler akıllı telefon markası BlackBerry eski günlerine dönmek için elinden geleni yapıyor. İşte BlackBerry'in yeni süprizi..

BlackBerry şuan hali hazırda çok satılmasa da eski popülerliğine kavuşmak adına yeni adımlar atıyor. Süpriz bir şekilde karşımıza çıkan BlackBerry MWC 2015 etkinliğindeLeap isimli yeni modelini tanıttı. Tamamen dokunmatik ekrana sahip olan cihazın arkasında kızaklı fiziksel klavyesi bulunan telefon modeli üzerinde çalıştığı ise bugün ortaya çıktı. Yeni telefona Slider ismini takan BlackBerry cihazın detayları hakkında birşey söylemedi. Ancak bu yıl için en azından bir adet sıra dışı bir telefon çıkaracaklarının altını çizen Slider'ın da o söz konuusu olan farklı model olması bekleniyor. 

BlackBerry Slider'in ne zaman piyasaya çıkacağı hakkında henüz ortada net birşey yok. Geçmişte kızaklı ve kapaklı BlackBerry modellerine yoğun ilginin olduğunu düşünecek olursak belki hala BlackBerry'in bir kurtuluşu vardır. Bu kez istediği ilgiyi toplamayı hedefleyen BlackBerry'in bu pes etmeme durumunu açıkçası taktir ediyorum. İstifalar mı gelmedi dersiniz, adına yazılmış mezar taşları mı.. Ama BlackBerry pes etmedi.

veteknoloji

Kaynak: http://www.veteknoloji.com/haber/blac...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın