Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bize Normal Hayatını Anlat, Sana Ne Kadar Anormal Olduğunu Söyleyelim!

10bPAYLAŞIM

Bu testte bize normal alışkanlıklarından falan bahsediyorsun; biz de senin içinde ne kadar anormal, ne kadar çılgın, ne kadar gizli bir manyak olduğunu tahmin ediyoruz!

1. Cinsiyetini öğrenmekle başlayalım teste...

Kadın
Erkek
Cinsiyetlere inanmıyorum!

2. Kaç yaşındasın sen?

13-17
18-24
25-34
35-45
45-65
65+

3. En sevdiğin boş zaman aktivitesi şunlardan hangisi ola ki?!

İnternette sörf yapmak
Kültürel şeyler işte: Tiyatro, sinema vb.
Ben televizyondan vazgeçemeyenlerdenim.
Kitap okumak, dergi okumak
Her türden spor: Yoga, fitness, halı saha...
Sanatsal aktiviteler: Dans, resim...
Arkadaşlarımla takılmak
Müziksiz bir hayat düşünemiyorum.

4. Arkadaşlarınla genelde şu yerlerden hangisinde buluşursunuz?

Kafe
Bar
Kampüste
Park, bahçe, sahil...
Ev
AVM

5. Spor yapıyorsan veya spora başlamak istiyorsan, şunlardan hangisi senin sporun olabilir?

Fitness
Dans
Yoga
Pilates
Bisiklet
Basketbol
Yürüyüş
Koşu
Yüzmek
Futbol
Voleybol
Tenis

6. Peki telefonunda şu app'lerden hangisine elin daha çok gidiyor? Yani en çok hangisini kullanıyorsun?

Instagram
Snapchat
Scorp
Spotify
Swarm
Facebook

7. Son olarak... 10 yıl sonra, sen şunlardan hangisi olacaksın?

%100 Anormalsin!

Verdiğin cevaplara göre sen %100 anormalsin güzel kardeşimiz. Ve bu halinle Yıldız Tilbe'nin ruh eşisin. Ruhun isterse gezinirsin, ıssız uçurumlarda ve dahi aşkı da düzlükte yaşarsın: Seninkisi öyle bir parelel senkronize rastgelelik. Bu anlamsız laflarımızı da ancak bir sen anlarsın deli kardeş! Ama olsun be, akıllıdan ne hayır geldi ki deliden şikayet edelim. Keşke herkes senin gibi deli olsa, eminiz ki dünya daha yaşanabilir bir yer olurdu :)

%80 Anormal, %20 Normalsin!

Delisin, anormalsin ve az biraz da çatlaksın. İçinde bir yerlerde normal bir vatandaş varsa da, artık sesi çıkmamaya başlamış ayrıca da. Sen böyle değildin bir yandan da: Yaşarken oldun, o normal tarafını bastırmak zorunda kaldın haliyle de! Çıldırttılar seni, çıldırttılar... Ama sen çıldırıp anormallik seviyen yükselince daha bi çekici, daha bi ilginç insan oldun biliyor musun?! Çok özgünsün, kimse sana benzemiyor. Bence bu halin güzel, hll spr dvm!..

%50 Anormal, %50 Normalsin!

Ooo merhaba denge kardeş; nasılsın, iyisindir umarız :) Evet evet sende normallikle anormallik muhteşem bir dengede. İstediğin yerde, anda ve ortamda istediğin şekilde normal ya da anormal olabiliyorsun: İşine nasıl gelirse hesabı! Yani seni bir anda dünyanın en ciddi konularından bahseden biri halinde görebilirken bir anda kendini deliliğe vururken de görmemiz pek mümkün. Kısaca sendeki bu halleri sen yönetiyorsun, onlar seni değil ;)

%20 Anormal, %80 Normalsin!

Verdiğin cevaplara göre, sende anormallik seviyesi çok az. Ve biliyor musun, bizce en güzel karışım. Sen ciddisindir; düzenli, çalışkan ve pek tabii gerçekçi. Öyle hayallere dalmalar, sırf laf olsun diye boş boş konuşmalar yoktur sende; az konuşup öz konuşanlar familyasından nesli tükenmekte olan canlılardansın yani. Çok nadir çatlaklık var, bunu ise ara ara çıkarıyorsun ve o da senin eğlenmeni sağlıyor. Kısaca sen tam karışık kuruyemiş gibisin; ama leblebi yok, kaju ve antep fıstığı bol :)

%100 Normalsin!

Sana bir sır verelim mi? Bu sonuç, bu testte en az çıkan sonuç. Neden biliyor musun; çünkü herkes anormal, yani farklı olduğunu iddia ediyor. Ama senin onlardan farkın, senin farklı olman. Yani aslında sensin anormal olan, bakma %100 normal çıktığına. Bu söylediklerimizi bir düşün, sayın %100 normal olup da aslında %100 anormal olan kişi!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fenilker

#6 youtube olsaydı onu seçerdim neyse instagrama 2 kez girmiştim facebook'a 5 defa ona göre cevapladım ha burada sonuç %100 anormal çıktı.

elif-su-aydin

%100 anormalmişim ... yeni farketmenize alındım =)

nadide-ceren-kahraman

100 de 100

sefik-demir

%100 Anormalsin! Verdiğin cevaplara göre sen %100 anormalsin güzel kardeşimiz. Ve bu halinle Yıldız Tilbe'nin ruh eşisin. Ruhun isterse gezinirsin, ıssız uçurumlarda ve dahi aşkı da düzlükte yaşarsın: Seninkisi öyle bir parelel senkronize rastgelelik. Bu anlamsız laflarımızı da ancak bir sen anlarsın deli kardeş! Ama olsun be, akıllıdan ne hayır geldi ki deliden şikayet edelim. Keşke herkes senin gibi deli olsa, eminiz ki dünya daha yaşanabilir bir yer olurdu :)

furkan-erol-ozdemir

%80 Anormal, %20 Normalsin!

Görüş Bildir