Birlikte İlk Bebeklerini Bekleyen Üç Kişilik Evlililk: Kaliforniyalı Çok-Aşklı Aile

39PAYLAŞIM

Courtney Cantano, Michelle ve Matthew Cantano çifti ile iki buçuk yıldır birlikte. Bu çok aşklı birliktelikten önce Michelle ve Matthew'in 2 oğlu vardı ve 5 kişilik aile birlikte yaşıyorlardı. Şimdi bu 'geniş' aile yeni üyesini bekliyor... 2 anneli 1 babalı evlilikte Courtney hamile! Detayları ise DailyMail'den derledik.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/femail/articl...

'Çok-aşklı' polyamorus da denilen bu tür ilişkilerde birden fazla kişinin birbirine aşık olması durumu söz konusu.

Kaliforniyalı 27 yaşındaki Courtney Cantano, Matthew ve Michelle Cantano çiftine aşık olup birlikte yaşamaya başlayalı iki yılı geçti!

Courtney ailenin yanına taşındığına; 8 yaşındaki Dario ve 3 yaşındaki Anthony de ona da 'anne' demeye başladı.

Courtney yaşadıklarını şöyle anlatıyor; "Her iki oğlumuz da çok aşklı ailemize kolayca ve hızlıca alıştılar. Saç renklerimizde bakıp bana 'mor anne', Michelle'e de 'mavi anne' diyorlar. Onları çok çabuk sevdim, onlar da bana çok çabuk alışte ve 6 ay içinde anne demeye başladılar."

Courtney hamile olduğunu onlara söylediği zaman hem Dario hem Anthony çok sevnimiş!

Bu arada Courtney'nin beklediği bebek de bir erkek! Burada eşi Matthew ve ailenin geri kalanı ile birlikte tatildeler...

Matthew ve Michelle de yeni gelecek bebekleri için çok mutlu olduklarını ifade ediyor.

Mutlu bir aile portresini çizmekten asla vazgeçmiyorlar! İşte Anthony, Dario ve 3 evbeveynleri!

Courtney şunları da sözlerine ekliyor; 

"Üç ebeveyninizin olması demek, bir sürü büyükanne ve büyükbaba, çok fazla sevgi ve ilgi demek oluyor. Diğer akrabalarımız ve arkadaşlarımız da onları çok seviyor ve şımartıyor."

"Hem karım Michelle hem de kocam Matthew olduğu için çok mutluyum. Hep birlikte kolaylıkla yeni bebeğimizi büyüteceğiz."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gzm-ynklr

Mutluluklar

apollonia-corleone

adamın sevdiği bir tip varmış kesinlikle dndmsös

viyol10sel

Türkiye'de iki üç kadınla yaşayan, imam nikahlı olan "minimum" 100.000 erkek vardır. Burada kadınla kadın durumu var diye abes karşılandı galiba. Sanki ülkemizde herkes tek eşli. Kadın-Erkek evlilerin dörtte üçü aldatıyor, burdaki görüntüyü gizli gizli uygulayan milyonlarca insan var ülkemizde

tintin

O da yanlış, çok eşlilik yanlış bir durum. Kadın kadın ile birlikte olabilir ya da erkek erkek ile ama üçüncü kişi olunca bunun nesi doğru geliyor ki? Kendi tercihleri saygı duy falan ama hoş da değil. En az saydıkların kadar kötü bu durum. Açık yüreklilik ile paylaşıp bu bizim tercihimiz deyince gaha güzel ve doğru bir görüntü vermiyorlar.

benimkedimcoksuper

yani bundan bana ne ve ya size ne? hayat onlarin hayati siz onediodan istediginiz kadar kufur edin onlarin ruhu bile duymayacak.

pinpon

baya "geniş" bir aileymiş.

Görüş Bildir