Görüş Bildir

etiket Biriyle Tartışmaya Girmeden Önce Bilmenizde Fayda Var! İşte Burçların Tartışma Biçimleri

Anasayfa > Goygoy

Burcunu bildiğiniz biriyle tartışmaya girmeden önce verebileceği tepkileri önceden bilmeniz size fayda sağlar. İşte astrolojiye göre burçların tartışma şekilleri.

Koç

Koç

Bir Koç ile tartışmanızı tavsiye etmiyoruz. Öfkelenince kontrolünü kaybetme eğilimi olan bu burçla tartışırsanız size zarar verebilir.

Boğa

Boğa

Ayakları yere basan Boğa'lar oldukça sabırlıdır. Siz damarına basana kadar sakinliğini korur. Siz yine de şansınızı fazla zorlamayın.

İkizler

İkizler

Gerçek bir manipülasyon ustası olan İkizler ile tartıştığınızda kafanızı öyle bir karıştırır ki, tartıştığınız konuyu bile unutabilirsiniz.

Yengeç

Yengeç

Bir Yengeç'le tartıştıktan sonra berbat hissedebilirsiniz. Bunu nasıl yaptıkları meçhul ama size kendinizi suçlu hissettirmeyi iyi bilirler.

Aslan

Aslan

Yine tartışmamanızın sizin açınızdan iyi olacağı bir burç. Bir Aslan'la tartışma sonucunda haklı bile olsanız özür dilemek zorunda kalabilirsiniz.

Başak

Başak

Başak mantığı diye bir şey var ve bunu diğer burçlara mensup insanların anlaması oldukça zor. Bu yüzden bir tartışma sırasında allak bullak olmanız çok olası.

Terazi

Terazi

'Herkes kendine göre haklı' cümlesi Terazi için üretilmiş olabilir. Orta yolu bulur ve herkesin kendine göre haklı olduğuna ikna edilirsiniz.

Akrep

Akrep

Bir Akrep'le tartışırken dikkat edin, çünkü söylediklerinizi saklayıp ileride size karşı bir silah olarak kullanabilir.

Yay

Yay

Gerçekten tartışmanın en yorucu olduğu burç. Sonunda tartışmaktan vazgeçebilirsiniz.

Oğlak

Oğlak

Sizi önce susturur, sonra konuyu kendi açısından ele alır. Sonunda nasihatlere boğulup aptal gibi hissetmeniz olası.

Kova

Kova

Sizi görmezden gelip pek umursamayacaktır, o yüzden Kova'yla boşuna tartışmaya girip de kendinizi yormayın.

Balık

Balık

Zaten içine kapanık olan bu burç ile tartışmaya girmeden önce iki kere düşünmekte fayda var. Konuyu kendi tarafına çekip sürekli kendi hislerinden bahsetme, karşı tarafı pek dinlememe eğilimindedir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
681
167
141
72
33
26
13
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?