Biriyle Tartışmaya Girmeden Önce Bilmenizde Fayda Var! İşte Burçların Tartışma Biçimleri

-

Burcunu bildiğiniz biriyle tartışmaya girmeden önce verebileceği tepkileri önceden bilmeniz size fayda sağlar. İşte astrolojiye göre burçların tartışma şekilleri.

Koç

Bir Koç ile tartışmanızı tavsiye etmiyoruz. Öfkelenince kontrolünü kaybetme eğilimi olan bu burçla tartışırsanız size zarar verebilir.

Boğa

Ayakları yere basan Boğa'lar oldukça sabırlıdır. Siz damarına basana kadar sakinliğini korur. Siz yine de şansınızı fazla zorlamayın.

İkizler

Gerçek bir manipülasyon ustası olan İkizler ile tartıştığınızda kafanızı öyle bir karıştırır ki, tartıştığınız konuyu bile unutabilirsiniz.

Yengeç

Bir Yengeç'le tartıştıktan sonra berbat hissedebilirsiniz. Bunu nasıl yaptıkları meçhul ama size kendinizi suçlu hissettirmeyi iyi bilirler.

Aslan

Yine tartışmamanızın sizin açınızdan iyi olacağı bir burç. Bir Aslan'la tartışma sonucunda haklı bile olsanız özür dilemek zorunda kalabilirsiniz.

Başak

Başak mantığı diye bir şey var ve bunu diğer burçlara mensup insanların anlaması oldukça zor. Bu yüzden bir tartışma sırasında allak bullak olmanız çok olası.

Terazi

"Herkes kendine göre haklı" cümlesi Terazi için üretilmiş olabilir. Orta yolu bulur ve herkesin kendine göre haklı olduğuna ikna edilirsiniz.

Akrep

Bir Akrep'le tartışırken dikkat edin, çünkü söylediklerinizi saklayıp ileride size karşı bir silah olarak kullanabilir.

Yay

Gerçekten tartışmanın en yorucu olduğu burç. Sonunda tartışmaktan vazgeçebilirsiniz.

Oğlak

Sizi önce susturur, sonra konuyu kendi açısından ele alır. Sonunda nasihatlere boğulup aptal gibi hissetmeniz olası.

Kova

Sizi görmezden gelip pek umursamayacaktır, o yüzden Kova'yla boşuna tartışmaya girip de kendinizi yormayın.

Balık

Zaten içine kapanık olan bu burç ile tartışmaya girmeden önce iki kere düşünmekte fayda var. Konuyu kendi tarafına çekip sürekli kendi hislerinden bahsetme, karşı tarafı pek dinlememe eğilimindedir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
xnurix4444

Yay Gerçekten tartışmanın en yorucu olduğu burç. Sonunda tartışmaktan vazgeçebilirsiniz.

Gizli Kullanıcı

Bir Akrep'le tartışırken dikkat edin, çünkü söylediklerinizi saklayıp ileride size karşı bir silah olarak kullanabilir.

phantom_s

akrep baya pislikmis yav :D (kimseye unvanlanmamisdir)

phantom_s

saka yani saka boyle isler burcla olmuyo cunki

Gizli Kullanıcı

pisliğin tekiyim

phantom_s

neden ? kanitla bakem

phantom_s

hangi pislikleri yapiyosun

Gizli Kullanıcı

sen dedin ya kljasglkşsajglka

phantom_s

vaay fark koymuyosun yani :) her turlu gideri var afferin

Gizli Kullanıcı

sinirlenince hiç iyi olmuyor

phantom_s

tamam champ tamam :)

Gizli Kullanıcı

yok daha gold'um ya

phantom_s

akrepcim bisey sorcam musaitmisin ?

Gizli Kullanıcı

???

phantom_s

ben akrep burc bi kiz taniyom arkadasim hic kotu bi kiz degil hatta iyi birisi yani sence kotu ve benmi bunu gormuyorum yoksa kotu olmayan akreplerdemi var :D? yoksa daha kendini daha kesf etmedimi ? cevaplarsan cok sevinirim

Gizli Kullanıcı

kendi adıma konuşuyorum, belki karakterimden bilmiyorum ama insanlara göre muamele yaparım ben genelde. karşımdaki insan bana bağırırsa, bağırırım. düzgün bir şekilde konuşursa, düzgün bir şekilde konuşurum. kötü yanım da var ama aslında melek gibi bir insanımdır. sende kız arkadaşına iyi davranıyor olabilirsin :D

phantom_s

kiz olan arkadasima iyi davraniyorum evet :D zaten her insan kendine iyidir ve kotudur kendini taniyan iyi yanini ve kotu yanini bilir sen kendini kesfermisin cok guzel :) simdi iyi akreplikler hosca kal :)

phantom_s

alimiyosun dimi :D aloinma alinma

Gizli Kullanıcı

umursadığım insanların söylediği şeylere alınırım ben

behzat-baris-uzungenc

Bir Akrep'le tartışırken dikkat edin, çünkü söylediklerinizi saklayıp ileride size karşı bir silah olarak kullanabilir. Beni özetliyor :'D ama şahsen daha ayrıntı beklerdim. Mesela akrep burcu tartışma sırasında karşıdakini küçük duruma düşürmek için elinden geleni yapar veya arkadaşlarının onu desteklemesini sağlar. kaynak: ben

phantom_s

gururmu duyuyosun bunlar acikca manipulasyon boyle ergen-ergen konusma (tavsiye)

merve-bayraktar1

Balık burcuyumda hiç dediğiniz gibi değil yanlız kime göre neye göre eğer bana haksızlık yapılıp bide üzerine kavga ediyosa benimle önce kendime çekerim o böyle sığ sulardayım sanar sonra hiç anlamadığı bir şekilde onu derin sularda boğarım bidaha benimle tartışamaz..Haksızsam da karşımdakini dinlerim ağzımı açmam o böyle içini dökünce sakinleşmesini bekleyip güzelce konuşurum bu kadar..

Görüş Bildir