Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bir Zamanlar Hayallerindeki Kadını Tüm Samimiyetiyle Anlatan 18 Yakışıklı Ünlü

614PAYLAŞIM

Hem yaptıkları işler, hem de yakışıklılıkları ile kitleleri peşinden sürükleyen ünlü erkeklerin, nasıl kadınlardan hoşlandıklarını hiç merak ettiniz mi?

Karşınızda ünlü erkekler ve hayallerindeki kadına dair yaptıkları bomba açıklamalar!

1. Murat Boz

"Fiziksel özellikler konusunda hiç ayrımım yoktur. Ama çok uzun boylu kadın çok hoşuma gitmeyebiliyor. 1.90'a yakın durumu olunca erkek gibi falan. Çok uzun oldu mu garip hissediyorum. Kendimden uzun bir kadınla garip hissederim. Beğenmemekten değil yani."

2. Kerem Bürsin

"Öz güven sahibi kadınları çok seviyorum. Özellikle de olgun, güvenebileceğim ve anlayışlı olanları... Anlayışlı olmaması en büyük korkum."

3. Burak Özçivit

"İlk etapta sadece gözlerine bakarım. Bütün ilişki oradan başlar... Bütün duyguları oradan geçer bana. Bir kadın, gözleriyle konuşabiliyorsa kadındır benim için. Onu tanıdıktan sonra da samimiyeti çok önemlidir. Hiperaktifliği bilmem ama neşeli ve eğlenceli bir kadın değilse yanımdaki, olmaz o iş. Dengelemeli beni. Ben ona ayak uydururum."

4. Çağatay Ulusoy

"Esmer kadınlardan hoşlanıyorum. Çok uzun boylu olmayacak. Gözleri anlamlı bakmalı. Mantıklı hareket etmesi lazım, duygularıyla hareket etmemesi lazım. Ben de öyle bir adamım. Bazen duygusal tarafım ağır basıyor, ama ben onu kontrol etmeye çalışıyorum. Bana değer verecek. Bana canım cicim demeyecek ama hareketleriyle sevdiğini belli edecek. Lafta herkes birbirine aşkım, cicim, bitanem der. Bana yapmacık geliyor onlar. Önemli olan o sevgiyi gösterebilmek. Doğal olacak. Beni kıskanabilir. Bundan hoşlanabilirim."

Kendisinin de kıskanç olduğunu söyleyen Ulusoy sözlerine şöyle devam ediyor:

“Vazgeçmeyecek, tuttuğunu koparacak. Otoriter olacak. Bunlar benim için güzellikten daha etkili.”

5. Kıvanç Tatlıtuğ

Tatlıtuğ yok denecek kadar az makyajlı, çok sade, yüksek topuklu ayakkabılar giymeyen, sürekli kuaförden çıkmış gibi görünmeyen kadınlardan hoşlandığını söylüyor ve ekliyor:

"Erkeğin de, kadının da kendisiyle çok uğraşması hoş gelmiyor.”

6. Kenan İmirzalıoğlu

"35 yaşından sonra… Şarap gibi kadın, olgunlaştıkça güzelleşen kadındır. Hayatın verdiği bilgi, tecrübe, görgü kadını daha cazibeli hale getiriyor. Böyle kadınların güçlü duruşu etkileyici. Ben şarap gibi kadın severim evet, ama sade de olacak. Albenili ama mütevazı. Zarif ama sağlam. Kendine hayranlık duymayacak. Güzel kadın kendisini seyrediyorsa etrafını göremez, o zaman da güzelliğinin cazibesi kalmaz."

7. Kadir Doğulu

"Beyaz tenli olması gerekir. Bir de ayak takıntım var. O kişi sevgilim olacaksa mutlaka öncesinde ayaklarını görmem lazım. Fetişlik de değil aslıda. Kafamda yarattığım belli bir orantı var ayakla ilgili. O yoksa olmuyor."

8. Engin Öztürk

"Konuşabildiğim kadınlardan hoşlanıyorum. Benim karakterime uygun bir şeyler sorabilen, benim ona cevap verebildiğim, benim sorduklarıma da cevap verebilen biri olmalı. Esmer kadınlardan hoşlanırım genelde."

9. İbrahim Çelikkol

"İçten, neşeli, kendine güvenen bir kadın her zaman ilgimi çeker. Konuştuğumda aldığım ilk elektrik, gözlerindeki parıltı ve beni heyecanlandırması çok önemli."

10. Tolgahan Sayışman

Sayışman bir programda hoşlandığı kadın tipini şöyle anlatıyor:

"Özü, sözü bir, yalanı dedikodusu olmayan, ailesine bağlı bir türk kadını olmalı."

Başka bir röpotajında ise şöyle detaylandırıyor:

"Güzellik benim için önemli değil diyemeyeceğim, ama bağlanmama yetmez. Bağlanmam için bana karşı duygularında çok dürüst olması ve hayatında çok önemli bir yere sahip olduğumu hissettirmesi lazım."

11. Berk Oktay

"Ben zayıf kadınlardan ziyade daha yuvarlak hatlı kadınları beğeniyorum. Ama belli ölçüde tabii... Sırt dekoltesini çekici buluyorum. Bir kadın, kendisine yakışan, her tarafı kapalı ama yalnızca sırtı açık bir elbiseyle herkesin dikkatini çekebilir."

12. Seçkin Özdemir

"Kendine güveni olan kadınları severim. Sempatik ve rahat olması hoşuma gider."

13. Mert Fırat

Başarılı oyuncu; bir şeyi ortaya çıkarmak, belli bir bölgeyi vurgulamak için giyilen kıyafetleri itici buluyor. Doğal bir estetiği ve bütünlüğü olan kıyafetler giyen kadınları beğendiğini belirtiyor ve sözlerine şöyle devam ediyor:

“Kendini içinde rahat hissetmediği, bize de yansıyan kıyafetlere anlam veremiyorum. Topuklu ayakkabıya inanamıyorum mesela. Bence topuklu ayakkabı yasaklanmalı.”

14. Robert Pattinson

"Yetenekli kadınlardan hoşlanıyorum. Eğer bir kadın gerçekten çok yetenekliyse, diğer şeyleri pek de önemsemiyorum."

15. Zayn Malik

"Hayalimdeki mükemmel kadın, iyi bir insan olmalı. Onunla saatlerce sıkılmadan konuşabilmeliyim. Ayrıca değerlerime saygı duymalı."

16. Justin Bieber

"Güzel bir gülüşü, güzel gözleri olmalı... Ayrıca eğlenceli ve iyi bir de espri anlayışı olmalı. Ona güvenebilmem de çok önemli. Bana o güveni verebilmeli, hissettirebilmeli..."

17. Harry Styles

"Güzel bir kahkaha ve tebessüm arıyorum. Ayrıca eğlenebileceğim biri olmalı. Yeni şeyler, yeni yerler keşfetmeyi o da çok sevmeli. Hiçbir şey yapmadan yanımda duracak değil, benimle dünyayı keşfedecek bir kadın hayal ediyorum."

18. Zac Efron

"Belli ölçülerde bir kadın aramıyorum aslında. Ama yuvarlak hatlı ve uzun bacaklı kadınları daha çekici buluyorum. Yine de her zaman bu saydıklarıma uygun kriterde kadınlarla birlikte olmuyorum. Kulağa birazcık klişe gelebilir, ama olay dış görünüşten çok daha fazlası, çok daha içsel..."

Onedio Yaşam'ı Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deniz-usta2

Kadınlarda bence hayallerindeki erkek tiplemesini sarışın esmer kumral fark etmeden eli yüzü düzgün aşırıya kaçmayacak kaslı fit bir fiziği olan uzun kısa orta fark etmeden yakışıklı naif esnek romantik birisi olsun diye tanımlamalı.

brcck

Olgun insanların karaktere ve mütevazi bir görünüşe, ergen gençlerin eğlenmeye ve güzelliğe önem vermesi... Herkes hayatın hangi evresindeyse, ona uygun olanını istiyor.

sevvalkara

Harry yine beni tarif ediyor :D

maivedeniz

#6 Sinem Kobal...

busra-ayaz1

6 Sinem Kobal ve şarap gibi.??? 10 Türk kızı derken Almeda duymasın 😃😃

Görüş Bildir