Bir Twitter Kullanıcısının Paylaştığı Daha Önce Hiçbir Yerde Duymadığınız Boşanma Gerekçesi 'Nasıl Yani?' Dedirtti!

1.2bPAYLAŞIM

Gerçek olabilir mi ya?

Keyifli okumalar!

Birçok 'klasik' boşanma sebebi duyduk ama bir Twitter kullanıcısının bizimle paylaştığı bu boşanma nedeniyle ilk kez karşılaştık.

Boşanma davasının tutanağında geçen gerekçe bu. Umursamazlığın farkına varıp sessiz işkenceyi kabul etmeyen bu bireyin gerekçesi insanlarımızı da bir hayli şaşırtı.

Öyle olmuş gerçekten.

icreferans

Orası da doğru tabii.

sundusacartopcu

Bu cümleyi kuranın kadın olduğu tahmin edildi. Sizce kadın mıdır?

suziki16

Taktik değil sanki...

orkuncelebi

Üzdü. 😞

desybel

😎

sipahioluleyla

Kesinlikle bu cümleyi duymuştur.

tweetkalem

Bu durumu yaşayan herkes bu cesareti gösterebilse keşke... 😊

aylabla

Değil mi ya? 😂😂

burcu_ay

Peki sizce bu durum bir boşanma sebebi midir? Yorumlarda buluşalım!

bitseydidunya

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
chuck-berry

İyi de neden adam suçlu kadın mağdur oluyor bu durumda?Adam konuşmak istemediğine göre konuşacak birşey kalmamış artık,yada adam konuştuğunda kadın dinlemiyor olabilir,kadın adamın konuşmasına fırsat vermiyor olabilir,adam konuştuğunda kavga ediyor olabilirler o yüzden susmayı tercih ediyor olabilir. Sonuç olarak olayı sadece kadının bakış açısıyla ve yorumuyla değerlendirmek yanlış ama maalesef boşanmalarda genellikle erkek suçlanır hep toplumda.Erkekler anlatmadığı için yada anlatmayı sevmediği için...

Gizli Kullanıcı

Bazı insanlar yalnız yaşamak için yaratılmıştır. Öyle programlanmıştır. İstese aylarca insan yüzü görmeden, tek kelime konuşmadan yaşayabilir. Bu aralıkta hiç konuşma, birilerini görme ihtiyacı hissetmez. Yanında birinin bulunması ihtiyacını hiç duymazlar. Etrafınızda hakkında hiçbi şey bilmediğiniz ve uzunca süreler ortadan kaybolup haber alamadığınız insanlar varsa onlar bu gruptadır. Eğer cinsellik ihtiyaçları da yoksa onların hayatına girmenizin imkanı yoktur. Bu tür insanlar çeşitli sebeplerle evlenirler, evlenmek zorunda kalılar ya da evlenmek zorunda bırakılırlar. Aslında tavırlarında hiçbi kasıt, hiçbi plan yoktur. Sadece nasıllarsa öyle davranıyolardır. Onlar böyledir. Kabul edersiniz ve onunla devam edersiniz ya da etmezsiniz ve ortaya böyle boşanma sebepleri çıkar. Sanırım hikayedeki adam ya da kadın aslında hep böyleydi. Ama onunla evlenen kişi, onu değiştirebileceğini sandı. Değişir dedi. Ya da başta bu durum cazip geldi. Ancak sonra kabullenemeyeceğini anladı.

erci-e

Vay arkadaş! Adam sessiz sakin diye kadın boşamış! Evlenene kadar hiç mi tanımadın adamı be kadın? Görücü usulü evlendin de gerdek gecesi mi gördün herifi? Ne güzel yaa, bu kadar saçma şeyden boşanmak! Kadınlar tahammülsüz ötesi oldu artık! İstiyorlar ki her gün her dakika pohpohlansınlar, kraliyet mensubu gibi etraflarında dört dönülsün! Ev işini erkekler yapsın, kadının her türlü kahrını çeksin, eve "mazotuna yetecek kadar" para getirsin... Amaaa, kendileri gram ilgi göstermesinler. Adamın kafa dinlemek istemesi bile boşanma sebebi olabilecek bir suç olmuş "Nereden problem çıkarsak da boşatıp nafakasını yesek" cümlesinin dava bulmuş hali resmen!

ufukdiyoki

Ben insan sarrafı değilimdir ama biri eşine ters davranma potansiyeline sahip mi, aldatır mı daha beş dakikalık bir sohbet esnasında %99 anlayabiliyorum. Ancak evlilik aşamasında aylar yıllar boyunca bu insanlar neden anlayamıyor, bunu anlayamıyorum. Sorsam hepsi insan sarrafı.

flame90

yaşamayan bilmez gerçekten sevdiğini düşündüğün insanın ilgisiz olması, iletişimin kopması insanı fazlasıyla yaralıyor 😏

cemre_nazz

Kesinlikle... Adı iletişimsizlik bunun, iletişim olmadan ilişki nerede olur ki?

Görüş Bildir