Bir Nikâh, Bir Cenaze ve Bol Entrika... Yasak Elma'nın Herkesi Dumur Eden Son Bölümünde Neler Yaşandı?

36PAYLAŞIM

Şahika gibi düşmanın olacağına bir milyon borcun olsun daha iyi!

(Not: Aşağıda bol miktarda spoiler yer almakta; eğer bölümü izlemediyseniz ve spoiler görmek istemiyorsanız, içeriğin devamını okumamanızı tavsiye ederiz.)

Yasak Elma'da bu hafta Halit’in iflası ve yalının elden gitmesiyle birlikte bütün dengeler değişti, biliyorsunuz...

Fakirliğin soğuk nefesini ensesinde hisseden Halit, yalı hayatından gecekondu mahallesine yatay geçiş yapınca dostunu da düşmanını da tekrar görmüş oldu. 

Eee alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste diye boşuna dememişler...

Geçen hafta, iflasın üstüne bir de Leyla'nın 'herkes seninle sadece paran için birlikte' tiradını dinleyip çöküşlerin kralını yaşayan Halit, çocuklarla birlikte Sıtkı’nın yanına taşınmak zorunda kaldı.

Anlamadığımız nokta, koskoca Halit’in kenarda köşede nasıl bir kırık iğnesi bile olmaz, çocuklarının üzerine nasıl bir ev, araba falan yapmaz? Gerçekten hayret edilesi şey. Dost bildikleri de Halit'e sırtını dönünce elinde gazete, muhasebe ilanları kovalamaya başladı kendisi inanabiliyor musunuz?

Neyse efendim, Halit kendine yokluklardan yokluk beğenedursun bu sırada artık bir kuyruklu yıldız olan Yıldız da yeni işinin tadını çıkarmakla meşguldü. Ama Yıldız iyi niyetli, Yıldız saf… Bu yüzden, bir an bile düşünmeden Halit’e yardım teklif etti.

Ha Ender deseniz, işte o Yıldız kadar insaflı değildi Halit’e karşı. Gitti bir güzel dalgasını geçti, sonra Erim’in okul taksitinin ödenmediğini öğrenince çocuğunu da anında yanına alıverdi.

Hakkındır Endo, zaferinin tadını çıkar!

Şahika, Halit'le birlikte dibi görenlerdendi bu hafta.

Artık Halit olmadığı için şirketten kovulan Şahika, kimden yardım istediyse eli boş döndü. Ne Kaya ne de Nadir, Şahika’ya yardım etmeyi kabul etmedi.

Ammaa bu Şahika'yı yıldırır mı sandınız, elbette yıldırmadı! Yılan akademisinin şanlı neferi, anında planını kurup uygulamaya koydu bile. Çünkü Endo gibi birinin rakibi olacak kadar kurnaz Şahikalar öyle kolay yetişmiyor.

Şahika’nın planının detaylarına geçmeden evvel, bölümün bir diğer yumuş kalplisi Kaya'dan bahsedelim. Kaya, her zamanki gibi klasına uygun hareket ederek farkını ortaya koydu.

Gitti Halit'e "Sen aslansın, kaplansın yine yükselirsin bak moralleri bozmak yok!" temalı motivasyon konuşmasını da yaptı, yardım da teklif etti, Erim’e de gözü gibi bakacağının sözünü de verdi. Kayacığımız gibi kaliteli birini sevgili Endo’nun yanında görmek bizim için bir mutluluktur efenim.

Lila-Yiğit cephesine gelecek olursak, onların arası hala limoni ama en azından Aksel konusunda Yiğit’in haklı olduğunu Lila da görmüş oldu.

Lila henüz Yiğit’i yanına yaklaştırmayı düşünmüyor, Yiğit ise Lila’yla arayı düzeltmek konusunda epey azimli. Yakında muhtemelen hayırlı haberlerini alırız bu ikilinin de.

Zehra ise yine aynı Zehra, bu kızcağız fakirliğe nasıl alışacak bilemiyoruz.

Gelelim, bölümün 'yok artık' diye veryansın ettiren finaline…

Dedik ya Şahika bu, kendisini hafife almak zaten büyük kabahatti ama bu kadarını da beklemiyorduk doğrusu. Nadir’den yediği tekmenin acısını misli misli çıkardı Şahika; nasıl becerdiyse sahte bir evlilik tezgahladı, sonra üstüne Nadir’i zehirleyip öldürdü, o da yetmedi yas kombinini üstüne çekip cenazede timsah gözyaşlarıyla tabuta sarıldı. 

Haftaya belli ki kovulduğu şirkete kraliçeler gibi dönecek, herkese de hayatı bol bol zindan edecek ama Ender ve Yıldız bunu onun yanına bırakmazlar orası kesin.

Bu arada duydunuz mu bilemiyoruz ama Yasak Elma’nın kadrosuna Gökhan Alkan dahil oluyor. Kendisi diziye Eda Ece’nin yeni partneri olarak katılıyor.

Bu haber bizi heyecanlandırmadı desek yalan olur, efsane Kaya&Ender çiftinin üstüne bir de Yıldız&Kerim görsek hiç fena olmaz. Sizce de öyle değil mi?

Bu haftaki bölüm sosyal medyada da çok konuşuldu, tabii herkes Şahika’nın çevirdiği dolaplar karşısında şok oldu...

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Yeni bölüm fragmanını hala izlemeyenler varsa diye videosunu şöyle bırakıyoruz👇Haftaya Kaya ve Ender, Şahika'nın çevirdiği dolapları ortaya çıkarmak için uğraşacak anlaşılan...

Bakalım bizi başka neler bekliyor? Haftaya görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
panik-anne

boş....booomboooş

queen_of_the_7_kingdoms

Ender'i tutuyorum.Salak Yıldız'ı degil.Halit beter olsun.Huysuz,kibirli,kendini begenmiş...Yalnız Yiğit Lila'yı aldatmadı mı o zenci kızla?Niye araları düzelsin istiyosunuz?Buarada son iki bölümdür falan izliyorum diziyi,sardı,yani öncesini bilmiyorum ilişkilerin,bilen varsa aydınlatabilir..Ayrıca Halit'in dımdızlak ortada kalmasına ben de şaşırdım,nası yani..Dizi işte..Hiç yoktan Leyla'ya verdigi ev vardı..Sezon finalini de izlemiştim,bu seneki fragmandaki olaylar bu bölümde yaşandı resmen..

beyzaledger

Yok aldatmadı, ayrılmışlardı zaten. Ama onların ilişkisi çok toxic ve karmaşık boşver. Başta Yiğit babasını bulmak için Lila ile evlendi sonra onu sabah terk etti. Sonra Lila onunla intikam için beraber oldu terk etti falan çok saçma bir ilişkileri var

queen_of_the_7_kingdoms

Hadiyaa?..Teşekkürler

Gizli Kullanıcı

lilanın annesi zerrin aşşırı zengin değil miydi ya. halite de hiç kıyamazdı. neden halitin borçlarına yardım etmedi ya da neden kızını yanına almadı. ayrıca dayısı da holding sahibi değil miydi?

hippolytanin.kizi

Lila annesine söylememiş daha haberleri yok demek. Kötü haber tez duyulur ama amerikaya ulaşmamış daha haberler :D

melisa-bade-yilmaz

yılaaaaaaağn

zozolcay

şahikanın boku çıkmadı mı sizcede? sıktı artık bence. nadirede yazık oldu Nadir ve Yıldızdan güzel bir hakeye çıkabilirdi çok yarım yamalak kaldı.

Görüş Bildir