Görüş Bildir
Haberler
Bir Kadın Düşerek Yaralandı! Ekrem İmamoğlu'na Protestoda Arbede

Bir Kadın Düşerek Yaralandı! Ekrem İmamoğlu'na Protestoda Arbede

Batuhan
25.05.2021 - 14:18

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Eyüpsultan Yeşilpınar Dönüşüm Projesi'nin temel atma törenine katıldı. İmamoğlu, törenin ardından alandan ayrılırken bir grup mahalleli tarafından protesto edildi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Proje alanı içinde kalan parkın yıkılmasını istemediklerini belirten grup, İmamoğlu'nun makam aracını durdurmak istedi. Polisin uzaklaştırmak istediği protestocular önce İmamoğlu'nun koruma aracına ardından da makam aracına vurdu. Yaşanan arbede sırasında koruma aracını durdurmak isteyen Ayşe Topçu adlı kadın düşerek yaralandı.

Polis protestocu grubu uzaklaştırarak yolu açtı. Ekrem İmamoğlu'nun içinde bulunduğu minibüs ve koruma araçları sokaktan uzaklaştı.

"Parkımızı vermiyoruz"

"Parkımızı vermiyoruz"

Yeşil alan ve parkın yıkılacak olmasına tepki gösterdikleri belirten Koray Akın, 'Başkanım biliyoruz siz de yeşili seviyorsunuz ama bizim parkımızın içine kocaman bir site yapılıyor. Bizim sadece talebimiz. İsterseniz buraya gökdelen dikin hiçbir sıkıntı yok. Sadece burası deprem toplanma alanı. Siz gelmeden bir gün önce toplanma alanı tabelasını kaldırdılar. Parkı dörde bölmüşler. Deprem olduğu zaman biz sitenin içinde mi toplanacağız? Biz sadece sizinle çay içmek istedik' diye konuştu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
65
23
7
6
3
2
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
o yorum yapılacak

Çok ilginç bir milletiz. o kadar yaylalar ormanlar tahrip edildi ses çıkarmadılar şimdi bir tane park için arbede çıkarıyorlar ! Vallahi ikiyüzlüsünüz!

faceless

Zamanında geziparkı için meydanlara gelenlere terörist diyen teyzeler değil mi bunlar?

Barney

o dönüşüm projesinde toplanma alanı mutlaka vardır. ekremin bunu es geçeceğini hiç sanmıyorum. sürekli belirttiği sürekli üzerinde durduğu bir konu. asıl top... Devamını Gör

Mr.Hate

Bu yaptıkları hak aramak değil, iki yüzlülüktür! İstanbul'un toplanma alanları tek tek yok edilirken böyle bir tepki vermeye götünüz yemeyip, ne zaman ki siz... Devamını Gör