Bir Hafta Boyunca Yaptıkları Paylaşımlarla Duygularımıza Tercüman Olan 19 Kişi

3.8bPAYLAŞIM

Hafta boyunca paylaşımlarıyla duygularımıza tercüman olan, "Hissettiklerimi tam olarak anlatmış" diyebileceğiniz paylaşımları sizler için derledik!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
senatrker

sonumuz hiç iyi değil arkadaşlar insanlığımızı kaybediyoruz :(

kalem-kelam

Şu an RTE çıksa ve "ben Peygamberim" dese inanacak en az %20 var. Bu sürekli kullanılıyor. Ha RTE böyle de diğerleri farklı mı? Mesela CHP her seçimde Kılıçdaroğlu'nun yerine birini getirmeye çalışıyor. Yani artık CHP'yi yönetmesini istemedikleri adama, genel seçim zamanı devleti yönetmesi için oy veriyorlar. RTE'nin en büyük avantajı muhalefet.

tintin

Fatih Terim :D

ashirogi-muto

#7 Yaşlılar tabii ki yavaş yürüyecek ama yolun sağ tarafı boş olmasına rağmen ısrarla yolun tam ortasından geçişi kapatacak şekilde yürüyorlar. 10 yaşlıdan 9'u bu şekilde yürüyor anlaşmışlar gibi. Çözemedim gerçekten.

mehmet-gok10

gençlerde yan yana kol kola yolları kapatıyorlar gayet .. yaşlılarınki hareket ve algı yetersizliğinden kendilerine güvenemeyip etraflarına yeterli alanı sağlayacak şekilde yürüme çabası çünkü insanlar görgüsüz .çarpıp özür bile dilemez hatta bile bile çarpıp geçerler yandan sağdan soldan ..gençlere eğitim verilse yaşlılar gayet ayak uydurur bence

fruttare

istanbulda yolda yürürken kimsenin bana yol verdiğini görmedim karşıdan tuzluk gibi yürüyorlar sürekli sağa sola ben geçiyorum geçmesem öküz gibi çarpacaklar

kerim-arslan3

Doğayı yok ediyorlar çünkü dünya onların umurunda değil. Çünkü onların işi ahiretle. Orada ağaçlar var, kuşlar, çiçekler var, nehirler var. Ama Allah' ın bana kul hakkıyla gelme dediğini unutmuşlar ya da bu sözü yok sayıyorlar.

Görüş Bildir