Bir Fetiş mi Yoksa Bir Yaşam Tarzı mı? Biberon Kullanıp Altını Bağlayan Bir Yetişkin Bebek ile Sevgili Olmak

-

23 yaşındaki Jess bir yetişkin bebek olarak yaşıyor. Dev emzikler, bebek bezleri, ve oyuncaklar onun hayat tarzının vazgeçilmez parçaları. YouTube kanalında 160.000'den fazla takipçisi olan Jess ve ev erkek arkadaşı Stephen'ı sizler için LadBible'dan derledik.

Kaynak: http://www.ladbible.com/community/intere...

Jess her ne kadar bunun cinsel bir fantezi olmadığını bir hayat tarzı olduğunu söylese de, tam olarak anlamak pek kolay değil.

"Gün içinde normal, yetişkin kendimim. Tam zamanlı çalışıyorum, YouTube kanalım var, öyle şeyle üzerinden yayın yapıyorum. Başka hobilerim de var. Sanat ve şarkı söylemek gibi normal şeyler."

Jess, kendisiyle ilgili en büyük ön yargılardan birinin bu olduğunu da ekliyor. "'Bana sen yetişkin değilsin' diyorlar!"

Yetişkin Bebek/Alt Bezi Fantezisi de işte tam bu noktada konunun içine dahil oluyor. Bu fantezi aslında Jess'in hayat tarzının içinde olan bir kısım.

Jess ve erkek arkadaşı Stephen hemen hemen 1 yıldır birlikte. Jess'in anlattığına göre bu, önceki ilişkilerinden çok daha farklı çünkü Stephen onu böyle kabul etmiş.

"Yetişkin bebek tarzında takılmadığımız zamanlarda, normal ve sağlıklı bir ilişkimiz var. Elbette sadece o fantezi yok, hiçbir ilişki tek bir konu üzerinden var olamaz."

"Bizim için fazladan bazı dinamikler oluşturmuş oluyor ve rahatlık hissi de uyandırıyor. Birinin size şefkat gösterdiğini ve bunu sadece kendisi istediği için yapması ve hoşuna gitmesi çok güzel."

Jess'in bu yaşam tarzı görenlere gerçekten sıra dışı gelebilir. Çünkü Jess günün bir kısmını bebek olarak geçiriyor.

Bu YouTube kanalında onlarca videosu var ve takipçileri ile hayatının tüm detaylarını paylaşmaktan çekinmiyor.

Genç kadın bir defasında 'çocukluk travmalarını geride bırakmak için bu hayat tarzını benimsediğini' açıklamıştı.

İnternet üzerinde Jess ve erkek arkadaşı Stephen'i gören kimi takipçileri onlara destek çıkarken, kimileri de Stephen için çok ağır eleştiriler yapmakta. Stephen'ı böyle bir kadın ile birlikte olduğu için 'sapıklık ve pedofili' ile suçlayan internet kullanıcıları var.

Binkie Princess Jess'e göre ise aralarındaki ilişki sadece onun erkek arkadaşına tamamen itaatkar olmasını temel aldığı için sağlıklı.

Normal dinamiklerine ötesinde bir ilişki olduğu kesin...

Cinsel dürtülerinde herhangi bir kötü niyet sorgulayanlara da hak vermeden geçemiyoruz..

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
anime_severler

ney ? :D

safa-ayhan

Dünyaya bunun için mi gelmişler komedi amk ya :)

can-ozgec

yaşadığınız aşkın ıstırabınızı s*kim

harley-quinn

FETİŞ! A:DASD a

wolfgangmami

bebe ayağına malı iyi götürüyor amk

bedirhan-pinar

Hahahaha ulan :D

Başlıklar

Youtube
Görüş Bildir