Beyaz Yakalıların Her Maddede İşte Ben! Diye Haykıracağı 13 Grafik

 > -

İş hayatında huzurlu olmak çok zor. Her zaman eksik bir şey varmış gibi hissederken ne duygu dünyamız ne de iş hayatımız yolunda gitmiyor. En sık karşılaştığımız durumları sizin için özetlemek istedik. Bir beyaz yakalının ızdırap dolu yaşantısını anlatan 13 grafik:

Kaynak: http://www.buzzfeed.com/michellerennex/i...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bcb54

16.55 sonrası ne den bu kadar çok iş çıkar ki :D

bluefanclub

Cumartesi toplantılarının taaaaaaaa anlamına manâ koyayım. oO

missimiki

#beceremeyencevirmesin #onediokendinecevirmenal #suckgtranslatesdickonedio evet çeviriler berbat. umarım bu hashtagleri başkaları da kullanır.

flipflop

Her sabah outlook u açtığımda gelen onlarca yeni mail (Hemde cc li :D ) , Müdürün klasik "cumartesi işin var mı" sorusu, 5-7 arası eğitim-toplantı davetleri (genelde 8 de biter),saatlerce çalışıp kaydetmeyi unuttuğum excelin donması ve tüm çalışmanın çöpe gitmesi, rapor çekerken uzak masa üstünden kopmak ...aahhh yedi bitirdi bunlar beni.

anjelique

Bu kadar mı aynı olur :))) Bir de şöyle bir salaklık var; düşün günlerce hazırlanmışsın sunumuna, kopyalamışsın usb ye rahat rahat açarsın dosyayı yansıtırsın ekrana. Aaa bir de bakarsın tamamlamadığın farklı kaydet yaptığın dosya karşında :))) kem küm eder masana koşarken bir de topuğunu kırarsın :)))) pc de dosyayi deli danalar gibi ararsın oysa daha az önce oradaydı nereye gitti yaaa :D:D

flipflop

Bu daha berbatmış :D kırık topukla nasıl sundun,çok gülmüşlerdir. Masaüstünde dosya aramak ümitsiz vaka zaten, özellikle exceller mesai bitimine doğru kayboluyor hep :D

anjelique

Kırık topuk olayı mmmm boşversek :D :D Kahrolası dosyalar :D

sek

Yokmuydu bir uhu muhu arkadaşım =)

Görüş Bildir