Best FM'de Adem Metan'ın Konuğu Olan Saba Tümer Ekranlara Geri Dönüyor!

-
Abone ol

Ünlü konukları, güler yüzü ve ve zekice esprileriyle Best FM'de yayın hayatına devam eden Adem Metan, 21 Mayıs tarihinde sunucu ve gazeteci Saba Tümer'i programına konuk etti. Programda Saba Tümer'in "21 Günde Mutluluk" kitabından televizyonlara geri dönüşüne kadar birçok konu hakkında konuşuldu.

"Tüm tecrübelerimi 21 Günde Mutluluk kitabıma yansıttım."

“Daha iyi bir yaşam sürersek mutluluğun kendiliğinden geleceğini ümit ederiz. Oysa bu büyük bir yanılsamadır. Mutluluğumuzu ancak ve ancak kendimiz yaratırız” diyen Saba Tümer, "Tüm tecrübelerimi 21 Günde Mutluluk kitabıma yansıttım" dedi. 

Tümer, "Önceden her şeyi kişisel algılıyordum. Örneğin; birini iki kere aradığımda telefonu açmazsa kişisel algılıyordum. Bakış açımı değiştirince bu düşüncenin gereksiz olduğunu gördüm. Bu hayatta farklı düşünmeye başlayınca 'Hayatını değiştirmeden, hayatını değiştirebiliyorsun' bunu geçen süre içinde görebiliyorsunuz" ifadesini kullandı.

"Kitabımı okusalardı iyi olurdu."

Konuk olarak gittiği programlarda sunucuların kitabını okumadan programa hazırlandıklarını fark ettiğini söyleyen Tümer, "Bana gelen tüm konukların kitaplarını okudum. Konuk olduğum yerdeki sunucular da okuyarak programına hazırlansaydı çok iyi olurdu" ifadelerini kullandı.

Rıdvan Dilmen'e yönelttiği "milli oldun mu?" sorusuna da değinen Tümer;

"YouTube'a giriş yapıyorum. Kendi videolarımı izleyip kendime gülüyorum. YouTube'da Rıdvan Dilmen ile yaptığımız programda sorduğum 'İlk ne zaman Milli Oldun?' gündemde kalmaya devam ediyor. Ben bir futbolcuya sorulması gereken bir soruyu sormuştum." diyerek çok konuşulan olay hakkında haklılığını belirtti.

Programda Saba Tümer'in ilişkilerden bekletisini dile getirmesi de dikkat çekti.

Tümer, ilişkilerden beklentisinin; "Samimiyet, beraberce gülebilmek, keyif almak, vicdanlı olması ve teninin uyması" olduğunu söyledi.

"Önümüzdeki sezon ekranlara geri döneceğim."

Uzun bir süredir piyasadan neden uzak durduğunu da anlatan Tümer, "Çok yorulmuştum, kendimi unutmuştum. İş temposu içinde yorgunluk hissettim. Bazen her şey kariyer değildir. Hayatını da yaşamalısın. Tekrardan kendimi dinleyip, hayat benden ne bekliyor, ben hayatın beklentisine nasıl katkı sağlarım? Bunu düşündüm.

 Mutluluğa giden yolda kendi farkındalığımı görmek için geri çekildim. Negatif şeyleri uzaklaştırırsanız mutluluğa ve olacak şeylerin daha hızlı oluştuğunu göreceksiniz. Önümüzdeki sezon ekranlara geri döneceğim.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
1ogzhnylmz

amacı ne bu haberin

terminator

Bunun gibi bir reklam kaç para?

Görüş Bildir