Görüş Bildir

Beşiktaşlı Taraftarlara Bilet Sürprizi

Haberler
> Beşiktaşlı Taraftarlara Bilet Sürprizi

Biletleri günler öncesinde biten Beşiktaş - Liverpool maçı için sınırlı sayıda bilet satışa sunulacak.

Beşiktaş Kulübü'nün resmi sitesinden yapılan açıklama şu şekilde;

Beşiktaş-Liverpool mücadelesi için satışa sunulan tüm biletlerin tükenmiş olmasına karşın, güvenlik tedbiri nedeniyle daha önceden ayrılmış olan stadyumdaki ilk 5 sıra koltuğun Doğu Tribünü hariç olmak üzere, 4. ve 5. sıralarının satışa sunulmasına karar verilmiştir.

Başkanımız Fikret Orman'ın özel temasları sonucunda Vali, İstanbul İl Emniyet Müdürü Selami Altınok'un izni alınarak; Kuzey Tribün, Güney Tribün ve Batı Tribün'de bulunan 4. ve 5. sıralardaki sınırlı sayıdaki bilet, 26 Şubat Perşembe günü saat 12.00 itibariyle passo.com.tr ve Vodafone Arena Kombine Kart Merkezinden satışa sunulacaktır.

Passolig kart sahipleri passo.com.tr üzerinden bilet alabilir. Kağıt bilet almak isteyen taraftarlarımız ise, Vodafone Arena Kombine Kart Merkezinden biletlerini temin edebilirler.

Vali, İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok'a ve Emniyet yetkililerine kulübümüze sağladıkları destek için teşekkür ederiz.

Ayrıca, Liverpool kulübüne Güney Kale Arkası Tribünden toplam 4019 adet bilet verilmiş ve bu biletler İngiliz kulübü tarafından ücreti ödenerek satın alınmıştır. Liverpool kulübü, maça 1000-1500 arası taraftarının geleceğini UEFA'ya ve Kulübümüze bildirmiştir. Liverpool kulübü biletlerin tamamını satın aldığı için, rakip takım için ayrılan tribünden bilet satışa çıkartılması gibi bir durum söz konusu değildir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK

Eurosport

Kaynak: http://tr.eurosport.com/futbol/uefa-a...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?