Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bergama Taşı Üzerine Asfalt! Kartal Belediyesi'nden 'Kamuoyu Yoklaması Yapıldı' Açıklaması

 > 
4.8bPAYLAŞIM

Bugün sosyal medyaya yansıyan ve CHP'li Kartal Belediyesi'nin Atalar Caddesi üzerinde gerçekleştirdiği yol çalışmasına ilişkin görüntüler eleştirilere neden oldu. Paylaşılan görüntülerde, taş ile döşenmiş caddeye asfalt döküldüğü görülüyor. Tepkiler üzerine Kartal Belediyesi, bölgede bir kamuoyu yoklaması yapıldığını ve %81 çoğunluğun bölgenin asfaltlanmasını istediğini aktardı. Yazılı açıklamada "mesnetsiz iddia ve yorumların" gerçeği yansıtmadığı vurgulandı ve "Zamanla yıpranmış, tamiri mümkün olmayan zaman zaman sağlık açısından yaralanmalara, hendek ve çukurların oluşmasına ve kazalara sebep olan Atalar Caddesi, vatandaşların ve esnafın daha fazla mağduriyet yaşamaması adına, kış şartları ağırlaşmadan talebe çok hızlı bir şekilde cevap vermek için asfaltlanması gerçekleştirilmiştir" denildi. 

'Yol çalışmasına' ilişkin görsel, sosyal medyanın en çok paylaşılan fotoğraflarından biri oldu...

Atalar Caddesi'nin eski hali şöyleydi 👇

Son hali ise sosyal medyaya böyle yansıdı 👇

Tepkiler üzerine Kartal Belediye'sinden bir açıklama yapıldı ve "mahalle muhtarının bu bölgenin sık sık asfaltlanması talebini dile getirdiği" vurgulandı.

Ayrıca "kamuoyu yoklamasında "%81 çoğunluğun bölgenin asfaltlanmasını istemiştir" denildi.

Açıklamanın ardından tepkiler sürüyor...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir