Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Belden Aşağısı Felç Olan Bir Adamın Sevdiği Kadına Verebileceği En Anlamlı Düğün Hediyesi

 > -

Birbirini seven iki insanın dünya evine girdiği kutsal günde yaşanan en anlamlı an büyük ihtimalle çiftin dans ettiği o büyülü andır. Davetlilerin gözleri onlara kitlenir ve çiftin hayatları boyunca unutamayacakları o duygu ve sevgi dolu an yaşanır.

Birbirini delicesine seven ve hiçbir engel tanımadan düğün danslarını gerçekleştiren bir çiftin hikayesine götürmek istiyoruz sizi. Onların adları Joey Johnson ve Michelle Johnson. 2012 yılında bir konserde tanışmışlar ve birbirlerine delicesine aşık olmuşlar. Aradan geçen dört ayın ardından talihsiz bir motorsiklet kazası geçiren Joey'in belden aşağısı felç olmuş. Fakat Joey aşık olduğu kadınla kurduğu hayallerinden vazgeçmemiş. İşte o kalplerimizi ısıtan hikaye;

Kaynak: http://life.viralnova.com/joey-and-miche...

1. Joey sevdiği kadına 2013 yılında evlenme teklif etti ve cevabını anında aldı: EVET.

2. Düğün gününde Michelle büyük bir sürprizle karşılaştı: Joey'in arkadaşlarının yardımıyla hazırladığı bir koşum takımı mekanizması, adamın ayağa kalkıp dans etmesine olanak sağlıyordu.

3. Düğünden sonra geline o anda neler hissettiği sorulunca şunları söyledi: "Bizi dans ederken seyreden herkesin gözlerinden yaşlar akıyordu, ben de dayanamadım ve ağladım. Joey ile bir daha asla göz göze dans edemeyeceğimi düşünüyordum ama o hayallerimi gerçekleştirdi. Onu çok seviyorum."

4. Kendini dünyanın en şanslı kadını hissettiğini söyleyen Michelle, ömrünün geri kalanını Joey ile geçirerek ona elinden geldiğince yardım etmek istediğini de sözlerine ekledi.

5. Yeni evli çift imkansızı başararak, hayatta her şeyin mümkün olduğunu ve mutlu bir geleceğin onları beklediğini gösterdi.

6. Sahiden; imkansız denilen bir şey aşkın ve sevginin önüne geçebilir mi?

İşte herkesin kalbini sızlatan o anlar:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
leyla-sultan-gunduz

sadece seviyorum demek değildir sevmek. bu fotoğraftakiler bunu belli etmenin daha mükemmel yolunu bulmuşlar bize de sadece alkışlamak kalır (:

jvc1903

yorumlarda ''aldatır,para vb.'' diyen kişilere ''fikrin neyse zikrin de odur'' desem, ''aaa çok safsın vs.'' diye zeytinyağına bağlarlar.. var arkadaş var kötü olmayın bu kadar aklı, fikri illa ki çikisine-mikisine takılmayan, arkadaşlığa,zor günde olan güç,kuvvet,maneviyata inananlar var. haa senin çevren hep karşıklı menfaatçıysa bilemem!.. mesela; benim çevremde engelli olup 1 gülüşe dünyaları bulanlar, istediği sadece acınmak değil hal-hatır sorulmak isteyenler var, gibi.. AŞK hep sizinle olsun !

Gizli Kullanıcı

Senin için ne kadar önemli olduğunu hisseden insan zaten bırakıp gitmez. gitmemelidir.

dyg.

son fotoğraf çok acıklı be :(

hope

kıyamam ben size ya :(

Görüş Bildir