Beklenen Test Geldi! Hangi BoJack Horseman Karakteri Olduğunu Söylüyoruz!

-

Bojack Horseman dizisi gönüllerde taht kurdu, ayrıca geri de dönüyor! O zaman neden herkesin kendinden bir şeyler bulduğu bu muhteşem dizideki hangi karakter olduğunu öğrenmeyesin ki?!

1. Söyle bakalım... Nasıl gidiyor hayat?

Ş A H A N E !
İyi gidiyor çok şükür!
Hamdolsun iyi ama daha iyisi olacak...
Sevmiyorum böyle soruları!
Zar zor gidiyor...
Keşke gitmese!

2. Hadi biraz sohbeti derinleştirelim... Ailenle aran nasıl?

Harika! Benim bu hayattaki şansım ailem adeta!
Yani bazen anlaşmazlıklarımız olsa da sımsıkı bir aileyiz! <3
Yani elbette onları çok seviyorum ama bazen katlanılmaz olabiliyorlar...
Aile konusu kalbimde yaradır.

3. Kendine muhteşem bir sevgili hayal et şimdi... Bu idealindeki sevgilide 'olmazsa olmaz' şey ne?

Dış Görüntüsü
Yardımseverlik, İyi bir Kalp
Eğlenceli ve Kafa biri olması
Lider Ruh, Karizma
Sadakat, Dürüstlük
Kesinlikle Zeka...

4. Bu harika sevgiliyle ilgili biraz daha hayal kurduralım sana... Şu an birlikte ne yapıyorsunuz mesela?

Dünyayı geziyoruz!
Aile kurmuşuz, çocuklarımızı seviyoruz!
Dans ediyoruz, yiyip içiyoruz, partiliyoruz!
Ayıp şeyler yapıyoruz :)

5. Boğazın kurumuştur... Mutfağımızdan bir şey ikram edelim. Ne istersin?

Su, yeterli.
Çay alırım!
Kahve var mı?
Ferah ve tatlı bir limonata?
Bira iyidir.
Sert bir şeyler lazım...

6. Diyelim ki bu dünyaya bir daha geleceksin, ama bu defa kendine bir özellik seçme şansın var! Ne seçerdin?

Atletik bir yetenek seçerdim!
Muhteşem bir görüntüde olmayı seçerdim.
Çok zeki olmayı!
Ailemi zengin seçerdim, gerisi gelir zaten!
Neşeli, pozitif biri olmayı...
Sanatsal bir yetenek seçeceğim kesin!

7. Peki bu özelliği seçtikten sonra, nerede doğmak isterdin?

New York
Paris
Amsterdam
Dubai
Bali
Vatanım da vatanım...

8. Son sorumuz... Çağımızın en başarılı kalemlerinden alıntılar seçtik. Sen de sana en uygun olanı, en çok hak verdiğini seç!

"Hepinizin içinde bir yıkma, yok etme şeytanı var. Ne ormanlara, ne kuşlara, ne kadınlara, ne de birbirinize acıyorsunuz..."
"Bu dünyanın bir kıymeti yoktur ve bu hakikati kabullenmeyen özgürlüğüne kavuşamaz."
"Akıllı kişilerin en büyük talihsizliği, salakların abuk subukluklarıyla başa çıkmak zorunda olmalarıdır."
"Başardığımız her iş bizi köleleştirir, çünkü bizi daha iyisini yapmaya zorlar."

Bojack'in ta kendisi çıktın!

Senin bu hayattaki en büyük sorunun, fazla farkındalık sahibi olmak! Adeta insanların içini görüyor, kendini çok iyi tanıyor ve olayları net bir şekilde analiz edebiliyorsun. Fakat tüm bu içsel bilgeliğine rağmen söz konusu kendi hayatının gidişatı ve kişisel mutluluk olunca tökezliyorsun. Varoluşsal sancılara gark olmuş haldesin. "Cehalet mutluluktur" lafını en iyi sen anlıyorsun. Ama bu işler böyledir, büyük başın derdi de büyük olur... Yine de etrafına ilham vermeye, anlamlandırma çalışmalarına devam etmelisin. Çünkü çok ama çok seviliyorsun.

Prenses Carolyn çıktın!

Keskin bir zekan, çok da güçlü bir kişiliğin var. Bu hayattan istediğini almayı çok iyi biliyorsun ve kolay pes eden biri de değilsin. Fakaaaat... Baskıladığın bir yanın var ve o yanın son derece kırılgan, sevgi isteyen biri. Güçsüz görünmekten nefret eden biri olarak daima insanlara karşı sert yüzünü takınıyorsun ve zor durumlarda dahi yardım istemiyorsun kimseden. Oysa son derece sevilen ve saygı duyulan bir insansın. Biraz yavaşlamalı, bazen güvensizliklerini göstermekten de korkmamalısın.

Mr. Peanutbutter çıktın!

Sen bu hayatı çözmüşsün. Dünyanın ne kadar kıldan tüyden işler etrafında döndüğünü biliyorsun ve bu sebeple ufak sıkıntıları asla kafaya takmıyorsun. Alıngan değilsin, cömert ve açık yüreklisin. Amaa... "Hep iyi niyetimden kaybediyorum" sözü senin için söylenmiş adeta. Bazen ufak şeyleri büyütmeyeyim derken insanlara fazla taviz verebiliyorsun. Bu huyundan vazgeçmelisin. Herkesi kendin gibi sanma!

Diane Nguyen çıktın!

Seni en iyi açıklayan tabir "aklı başında" olabilir. Zira son derece sağlıklı düşünebilen, mantıklı hareket eden ve empati kurabilen birisin. Çevrendekiler ve sevdiklerinle daima iyi ilişkiler kuruyorsun ve bunu dürüstlüğü de elden bırakmadan yapıyorsun. Senin tek sıkıntın bu hayatta asıl gitmen gereken yolu bulamamak. Yüksek bir potansiyel barındırıyorsun, egonu biraz kabartmalı ve yeteneklerini, zekanı sonuna kadar değerlendirmelisin!

Todd Chavez çıktın!

Sen şeker gibi bir insansın... Ama bu hayat yolunda başarılı, mutlu ve güvende olmak için şeker gibi olmak yetmiyor maalesef. Senin en büyük sorunun motivasyon ve hırs eksikliği. Ayrıca özgüvenin üzerinde çalışmalı ve seni yetersiz hissettiren insanlardan da uzak durmalısın. Zira çok yetenekli birisin ve tek ihtiyacın olan şey birazcık daha enerji, ateş, hırs! 🔥

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
onur-taner1

Sarı İt!

arda-guzel4

Bojack'in ta kendisi!

mavi-gokyuzu

Prenses Carolyn çıktın! Keskin bir zekan, çok da güçlü bir kişiliğin var. Bu hayattan istediğini almayı çok iyi biliyorsun ve kolay pes eden biri de değilsin. Fakaaaat... Baskıladığın bir yanın var ve o yanın son derece kırılgan, sevgi isteyen biri. Güçsüz görünmekten nefret eden biri olarak daima insanlara karşı sert yüzünü takınıyorsun ve zor durumlarda dahi yardım istemiyorsun kimseden. Oysa son derece sevilen ve saygı duyulan bir insansın. Biraz yavaşlamalı, bazen güvensizliklerini göstermekten de korkmamalısın.

azra-sener

Todd Chavez çıktın!

nurcii

Todd Chavez çıktın! Sen şeker gibi bir insansın... Ama bu hayat yolunda başarılı, mutlu ve güvende olmak için şeker gibi olmak yetmiyor maalesef. Senin en büyük sorunun motivasyon ve hırs eksikliği. Ayrıca özgüvenin üzerinde çalışmalı ve seni yetersiz hissettiren insanlardan da uzak durmalısın. Zira çok yetenekli birisin ve tek ihtiyacın olan şey birazcık daha enerji, ateş, hırs! 🔥

Başlıklar

Hugo Chavezetşeker
Görüş Bildir