Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bekaretini Satanlara Bir Yenisi Daha Eklendi! Bekareti İçin 1 Milyon Euro İsteyen Genç Kadın

1.2bPAYLAŞIM

Gün geçmiyor ki bekaretini satan genç kadınlara bir yenisi daha eklenmesin. Sizlerle daha önce bekaretini satan iki kafadarın hikayesini paylaşmıştık. Bu sefer de başka bir genç kadınla karşınızdayız.

İşte bir önceki içeriğimiz...

Vay Bana Vaylar Bana! Bekaretini Açık Arttırmayla Satışa Çıkaran İki Kafadar - onedio.com
Vay Bana Vaylar Bana! Bekaretini Açık Arttırmayla Satışa Çıkaran İki Kafadar - onedio.com

Bu arada eklemeden geçmeyelim bu içeriği yayınladıktan birkaç gün sonra Lolita isimli genç kadının ilanı kapandı. Artık sattı mı yoksa vaz mı geçti bilemiyoruz. Ancak Ariana'nın ilanı hala açık. Bu da demek oluyor ki Ariana kararından vazgeçmedi ama istediği fiyatı verip bekaretini satın almaya da kimse yanaşmadı.

Alexandra Khefren henüz 18 yaşında genç bir kadın.

Kendisi nereli olduğunu açıklamıyor. Sadece Doğu Avrupalı olduğunu biliyoruz. Alexandra 180 cm boyunda ve 50 kg ağırlığında. Ve iddia ettiğine göre ailesinin bu durumdan haberi yok.

Talep ettiği ücret tam 1 Milyon Euro. Bu bugüne kadar talep edilmiş en yüksek meblağ olarak rekor kırmış.

Alexandra diğer iki genç kadın gibi bekaretini açık arttırma usulü satmıyor. Meblağ kesin ve net. 1 Milyon Euro'yu getiren Alexandra'nın bekaretini satın almaya hak kazanıyor. Genç kadının aklına bu fikir nereden geldi diye soracak olursanız Robert Redford ve Demi Moore’un başrollerini paylaştığı, Redford’un Moore’a 1 gece için 1 milyon pound teklif ettiği "Ahlaksız Teklif" filminden! O filmi gördüğümde 15 yaşındaydım diyor Alexandra. Daha sonra da neden bekaretimi satmayayım ki demiş kendi kendine. 3.5 milyon ve üzerinde bekaretini satanlar olduğunu da sözlerine ekliyor Alexandra ama yukarıda da dediğimiz gibi bu doğrulanmış bir meblağ değil. Alexandra'nın bekaretini sattığı internet sitesine göre rekor Alexandra'da ve 1 Milyon Euro.

Ailesini sokaklarda yaşamaktan kurtarabilmek için!

Alexandra'nın anlattığına göre böyle bir şeyi ailesini sokağa atılmak kurtarabilmek için yapmış. Oldukça fakir bir köyde durumu olmayan bir ailenin kızı olduğunu belirten Alexandra, yeterli parayı bulamazsa ailesi Şubat ayı itibariyle evlerinden atılacak. İşte bu yüzden de Alexandra'nın bu tarihten önce bekaretini satması gerekiyor.

"Üniversite'ye de gideceğim"

Alexandra ailesini sokakta kalmaktan kurtarmanın yanı sıra paranın bir kısmını da eğitimine harcamayı düşünüyor. Oxford Üniversitesi'nde eğitim almak istediğini dile getiren genç kadın bu hayalini gerçekleştirebilmek için oldukça cesur bir karar vermiş.

"Kim olduğunun neye benzediğinin hiçbir önemi yok. Görevimi layıkıyla yerine getireceğim"

Genç kadın ayrıca bekaretini satacağı kişi konusunda da hiç seçici değil. Bu kişinin kim olduğunu ve neye benzediğini umursamadığını söylüyor. “Bunun duygusal bir şeyden ziyade bir iş olduğunu düşünüyorum. Her şey iyi olacak, bir kadeh şarabın bana bu işi bitirmemde yardımcı olacağından eminim” diyor.

Bakire olup olmadığı test edildi ve tescillendi.

Genç kadının bekaretini satışa çıkartmasına aracılık eden ajans Alexandra'yı doktor kontrolünden geçirmiş ve bakire olduğunu tescilletmiş. Ancak Alexandra 1 Milyon Euro'yu verecek kişinin sağlık durumu hakkında bir rapor istememiş. “Açıkçası bunu hiç düşünmedim. Belki ben de onu test ederim ama gerçekten bunu düşünmemiştim” diyor.

Açıkçası Alexandra ev almaya yetecek parayı bulmak için sağlığı için olduğundan çok daha fazla endişeye sahip.

Yeterli parayı bulursa ailesine bunu modellikten kazandığını söyleyecek. Onlar için yaptığı şeyden asla haberleri olmayacak. “Babam çok sert bir adam. Yaptığımı duysa beni asla affetmez. Eğer gerçek bir şekilde ortaya çıkmazsa onlara asla söylemem” diyor Alexandra.

"Normalde %50 ama biz %20'ye anlaştık"

Bekaretini satışa çıkarttığı online eskort sitesi normalde %50 komisyon alıyormuş. Ancak belki Alexandra'nın paraya olan ihtiyacından belki de başka bir sebepten %20 komisyon almaya ikna olmuşlar. Eğer taliplisi çıkarsa buluşma Almanya'da gerçekleşecek ve bu meblağı ödeyen kişi Almanya'da Alexandra'nın gidebileceği bir otel seçmek zorunda.

"Birçok kadın bekaretini hiçbir şey uğruna onları bırakıp üzecek adamlara veriyor"

"Bu yüzden ben bekaretimi daha verimli bir şekilde kullanmak istiyorum. Bu sayede kendime çok daha iyi bir gelecek kurgulayabilirim. Buradan kazanacağım para benim kesinlikle gelecekte daha iyi bir hayat standardı yakalamamı sağlayacak." diyor ve ekliyor: "Dünya insanlarla dolu olabilir ancak ben o kadar çok parası olan bir insanın kötü biri olabileceğine ya da problemleri olduğuna imkan vermiyorum. Eğer benim kadar paraya ihtiyacınız varsa ve bu paraya bu kadar çabuk sahip olmanız gerekiyorsa gözünüz kararıyor ve önünüze ne çıkarsa onu yapıveriyorsunuz." diyerek sözlerine son noktayı koyuyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
basarr

erkek olsam 1 TL vermem şuna yeminle dkjflkdjsglkd

cafer-can-oksuz

altındanmı am k amı

demo-man

insanda biraz göz zevki olur aga...

lilithinmyheart

Ya ne sinsi heriflersiniz, bu haberin altına sonra obje yapıyormuşuz diyorsunuz. Böyle bi şeyin arkasına sığınıp yaptığınız pisliği temize çıkarma çabanız. Bakirliğini satan erkek var mı yok. Niye çünkü alan veya umursayan olmaz. Bir daha fındık kadarlı yorum görürsem kusucam bi yere. Bu kadar önemseyen ve yücelten sizsiniz o yüzden kızamıyorum kadına. Bu parayı veren çıkar biliyor 😂 sad but true

shadow123

Kred kartına taksit yap bari amk kezbanı...

Görüş Bildir