Behzat Ç. Amirimiz Erdal Beşikçioğlu'nun Gerçek Ailesini ve Evlilik Hikâyesini Öğrenince Gözlerinizden Kalpler Çıkacak

6.2bPAYLAŞIM

Bir kere daha hayran olduk sana Amirim! 😍

Gönlümüzün efendisi, bir tanemiz Behzat Ç. ha geldi ha geliyor derken nihayet geldi. Şu kareyi görünce insanın yıllardır görmediği arkadaşına sarılası geliyor...

Bize göre dizi tarihinin gelmiş geçmiş en mükemmel çiftlerinden biri şüphesiz ki Savcı Esra ve Behzat Amirim. İnsanın baktıkça bir daha bakası geliyor yemin olsun...

"Seninle şöyle olabilirdik" yazıp flörte göndermelik bir çift fotoğrafı...

Biz her ne kadar senaryoda onları çok beğensek de gerçek hayatta durum elbette farklı. Erdal Beşikçioğlu, 1991 yılından beri meslektaşı Elvin Beşikçioğlu ile evli

Diziyi izleyenler biliyordur belki ama bilmeyenler için şöyle küçük bir hatırlatma yapalım: Elvin Beşikçioğlu, dizide Behzat'ın kızının annesi ve eski eşi Ceyda olarak karşımıza çıkmıştı.

Onların hikayesi de okul yıllarında başlamış. Askere er olarak gitmek istemeyen Erdal Beşikçioğlu'nun aklında aslında tiyatro yokmuş ama "bir de konservatuvar deneyelim bakalım" demiş

Daha konservatuvarın giriş sınavları esnasında görmüş Erdal, Elvin'i. Yaşları henüz 19... "Bu kız şahane, ben bu kızla evleneceğim" demiş ve işte ortaya böyle tatlı bir aile çıkmış.

İlişkilerin ve evliliklerin çatır çatır bittiği, sevgiyi tüketmenin had safhada olduğu günümüzde onlar tam 28 yıldır evliler. Üstelik çok şahane de iki çocukları var.

Çiftin ilk çocukları Derin, güzeller güzeli bir genç kız. 2001 doğumlu olan Derin şu an tam 18 yaşında.

Bir de ailenin genç üyesi Ömer var. O da Beşikçioğlu ailesin küçük oğulları ve 2012 doğumlu.

Elvin Beşikçioğlu, yıllar önce verdiği bir röportajda eşi için şöyle demiş: "O benim bu hayattaki tek dostum. Erdal anlar, dinler, yardımcı olur. Tek bir bakışı bile bana bir şey anlatmak için yeter. Erdal'la olduğum için çok şanslıyım. 24 sene oldu birbirimizi hiç bırakmadık. Bizim evliliğimizin sırrı dostluğumuz"

Erdal Beşikçioğlu da eşi için şöyle demiş: "Elvin çok iyi bir oyuncudur. Birçok ödülü vardır. Derin olduktan sonra sinema ve televizyondan uzaklaştı. Tiyatroyu tercih etti. Hiç çekinmez beni eleştirirken. “Saçmalamışsın” bile der. O iyi derse yaptığım işin gerçekten iyi olduğuna inanırım. Kötü derse ve başkası o işe iyi derse, ben o iyiye inanmam"

Vallahi zaten seviyorduk da böyle güzel bir aileyi tanıyınca sevgimiz bir kat daha arttı. Güzelliğinize nazar değmesin Amirim. Ailecek seviyoruz merkez!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mahserintatlisi

Bizim dönemin erkekleri de kaybedenler klubüydü, beyzart çydi izleyip ıssız adam modunda takılsınlar. La onu oynayan adamlar bile aşka sıkı sıkı tutunmuş insanlar sizin gelip 'aşka inanmıyom yea, carpe diem abi, hiç birseye bağlanmıyorum ' modunuz?.

happy-quokka

Onedio kem gözlerini çek ailenin üzerinden

yasiyahyabeyaz

onedio bu evliliği de bitirmeye istekli gibi.

badcatsero

nazar değmesin amirim

akcamuammer

Gözlerimizden kalpler çıkmadı

scooby

Gözüne sokayım

akcamuammer

siktir veledi zina. kesin ankaralı piç

scooby

sie ensest ilişki meyvesi

hasreteslem

gözünü ben de sikeyim

Görüş Bildir