Beğenilerine Göre Hangi Hayvanın Karakterine Sahipsin?

-
Abone ol

Güzel dostlarımızdan hangisiyle aynı karaktere sahip olduğunu merak ediyor musun?

Cevabın evet ise, haydi teste!

1. Hazırsanız başlıyoruz! Bu tabaklardan hangisini görmek ağzının sulanmasına sebep olur?

Meyve
Et
Sebze
Makarna
Tatlı
Salata

2. Hangi mevsim tam senlik?

Yaz
İlkbahar
Kış
Sonbahar

3. Peki, bir hayvan olsan nerede yaşamak isterdin?

Yaşayayım da, neresi olursa fark etmez.
Mümkün olsa, canım o an hangisini istiyorsa orda yaşarım.
Karada
Suda
Havada
Evde :)

4. Sevimli dostlarımızdan en beğendiğin gif hangisi?

5. Şimdi de, en beğendiğin film türünü seç bakalım!

Komedi
Dram
Aşk
Aksiyon/macera
Korku
Fantastik/bilim kurgu

6. Biraz da seni tanıyalım: Canın sıkıldığında ne yapmaktan keyif alırsın?

Spor yaparım
Dışarı çıkar, şöyle bi' dolaşırım.
Dizi/film izlerim
Kitap okurum
Arkadaşlarımla takılırım
Uyurum

7. Telefonun için bir duvar kağıdı seçeceksin diyelim. En çok hangisini beğendin?

8. Son olarak, aynı ruha sahip olduğunu düşündüğün hayvan hangisi?

Kaplan
Şahin
Panter
Kurt
Balina
Arı

Aslan karakterine sahipsin!

Verdiğin cevaplara göre sen aslanla aynı karaktere sahipsin! Daima kendinden eminsin, girdiğin herhangi bir ortamda anında fark ediliyorsun! Okulda ya da işinde oldukça başarılısın, lider ruhuna sahip olduğun için ekip çalışmalarında daima başı çekiyorsun. Başarısız olmak hiç sana göre değil! Tek kusurun, bazen dozunu aşan egon. Ama ona da biz karışamayız tabii, belki de sen çevrende fazla insan sevmiyorsundur. Sen nasıl bir kralsın ya :)

Kedi karakterine sahipsin!

Verdiğin cevaplara göre sen kediyle aynı karaktere sahipsin! Sakın aklına nankörlük gelmesin! Kediler nankördür yalanı çoktan unutuldu bile. Senin kalbin pamuk gibi, eğer sevgi görüyorsan sen de fazlasıyla karşılığını veriyorsun. İnatçısın, istediğini elde edene kadar diretiyorsun ama sonunda kazanan sen oluyorsun. Kıskançlık huyun da olmasa, kanatsız melek derdik senin için. Ama ne olacak, dozunda olduktan sonra kıskançlık da bir sevgi göstergesi değil mi zaten?

Köpek karakterine sahipsin!

Verdiğin cevaplara göre sen köpekle aynı karaktere sahipsin! Sen insanlar için bulunmaz bir dostsun. Sana sevgi gösteren ve güvenini kazanan herkes, senin için dünyadaki her şeyden daha değerli hale geliyor. Onları kaybetmemek için yapamayacağın şey yok! Ayrıca bilgiye ve öğrenmeye açsın. Kaç yaşında olursan ol, kendini geliştirmekten mutluluk duyuyorsun. İyi ki varsın!

Baykuş karakterine sahipsin!

Verdiğin cevaplara göre sen baykuşla aynı karaktere sahipsin! Son derece hassas bir yapıya sahipsin. Ama bu duygusallıktan ziyade sezgisel bir özellik senin için. Eğer bu zamana kadar yapmadıysan, bundan sonra sezgilerine güvenebilirsin! Bilgeliğin konusunda konuşmaya gerek var mı bilmiyorum. Öğrenmek, bilginle çevreni aydınlatmak tam da sana göre! Kısacası, harikasın!

Karınca karakterine sahipsin!

Verdiğin cevaplara göre sen karıncayla aynı karaktere sahipsin! Sen zekan ve çalışkanlığınla çevrende oldukça dikkat çekiyorsun. Çalışmak senin için adeta bir yaşam tarzı. İşleyen demir pas tutmaz inancına sahipsin tam anlamıyla! Ayrıca çok güçlüsün, ama bunu fiziksel olarak düşünme. Yaşadıkların karşısında daima akılcı çözümler buluyorsun.

Yunus karakterine sahipsin!

Verdiğin cevaplara göre sen yunusla aynı karaktere sahipsin! En bilinen özelliğinle başlayalım, sen zekanla ışıl ışıl parıldıyorsun! Birileriyle iletişim kurmak hiç de zor değil senin için. İletişim sıkıntısı çekecek son insan sen olabilirsin hatta. Ayrıca tamamen sevgi dolusun. Seni tanıyıp da sevmeyen varsa, onda sorun vardır :) Ne kadar özel biri olduğunu anlatmaya hiç gerek yok. Dünyanın senin gibi insanlara ihtiyacı var!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ebru-ilbey

aslan çıktı en sevdiğim hayvanlardan

duygu-naz-basarir

Köpek karakterine sahipsin! Verdiğin cevaplara göre sen köpekle aynı karaktere sahipsin! Sen insanlar için bulunmaz bir dostsun. Sana sevgi gösteren ve güvenini kazanan herkes, senin için dünyadaki her şeyden daha değerli hale geliyor. Onları kaybetmemek için yapamayacağın şey yok! Ayrıca bilgiye ve öğrenmeye açsın. Kaç yaşında olursan ol, kendini geliştirmekten mutluluk duyuyorsun. İyi ki varsın!

enes-bekdemir

Verdiğin cevaplara göre sen kediyle aynı karaktere sahipsin! Sakın aklına nankörlük gelmesin! Kediler nankördür yalanı çoktan unutuldu bile. Senin kalbin pamuk gibi, eğer sevgi görüyorsan sen de fazlasıyla karşılığını veriyorsun. İnatçısın, istediğini elde edene kadar diretiyorsun ama sonunda kazanan sen oluyorsun. Kıskançlık huyun da olmasa, kanatsız melek derdik senin için. Ama ne olacak, dozunda olduktan sonra kıskançlık da bir sevgi göstergesi değil mi zaten?

ceki-ceki

Karınca karakterine sahipsin! Verdiğin cevaplara göre sen karıncayla aynı karaktere sahipsin! Sen zekan ve çalışkanlığınla çevrende oldukça dikkat çekiyorsun. Çalışmak senin için adeta bir yaşam tarzı. İşleyen demir pas tutmaz inancına sahipsin tam anlamıyla! Ayrıca çok güçlüsün, ama bunu fiziksel olarak düşünme. Yaşadıkların karşısında daima akılcı çözümler buluyorsun

yigit-eyiusta

verdiğin cevaplara göre sen aslan karakterisin ayı tahmin etmiştim

Görüş Bildir