Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Beğendiğin Filmlere Göre Senin En Büyük Korkun Ne?

604PAYLAŞIM

Hazırsan başlayalım! 🎬

#1

Organize İşler
Ali Kundilli
Çakallarla Dans Serisi
Kolpaçino Serisi
İtirazım Var
G.O.R.A

#2

Shutter Island
Inception
Memento
Usual Suspects
Fight Club
Snatch

#3

Bir Zamanlar Anadolu'da
Kelebeğin Rüyası
Uzak
Kış Uykusu
Üç Maymun
Masumiyet

#4

When Harry Met Sally
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
Annie Hall
50 First Dates
Love Actually
500 Days of Summer

#5

Amelie
Léon: The Professional
Pulp Fiction
Lock, Stock and Two Smoking Barrels
Requiem for a Dream
Life is Beautiful

#6

Mad Max
Logan
John Wick Serisi
Mission is Impossible Serisi
Fast and Furious Serisi
Fury

#7

Lords of The Rings Serisi
Godfather Serisi
Terminator Serisi
Harry Potter Serisi
Star Wars Serisi
Kill Bill Serisi

#8

Spiderman Serisi
Deadpool
Avengers
Doctor Strange
Thor
Captain America

#9

Forrest Gumb
The Shawshank Redemption
Pursuit of Happiness
Schindler's List
The Pianist
Green Mile

#10

American Pie Serisi
Click
Yes Man
Borat
Liar Liar
Hangover Serisi

Yanlış Anlaşılmak

Film zevkine bakılırsa senin en büyük korkun yanlış anlaşılmak! Birileri tarafından hiç söylemek, anlatmak istemediğin şekilde anlaşılmak ve bu gözle yargılanmak senin gerçeken en büyük korkun. Hele ki o noktadan sonra insanları asıl niyetine inandırmazsan… Ne kadar ince ruhlu biri olduğunu söylememize gerek bile yok diye düşünüyorum. Çünkü her şey gün gibi ortada. Kendini ifade ederken tedirgin olmanın altında da bu sebep yatıyor. Sen ne kadar dikkat edersen et, yine de olur da yanlış anlaşılırım, birilerini istemeden kırar, üzerim diye endişelenmeni engelleyemiyorsun. Gerçekten çok düşüncelisin!

Yalnızlık

Film zevkine bakacak olursak, senin en büyük korkun yalnızlık. Bir gün olur da çevrendeki herkes tek tek ortadan kaybolur da tek başına kalırsan ne yaparsın diye düşünüp durmaktan için içini yiyor. bahsettiğimiz yalnızlık sadece çevrende kimsenin olmaması değil. Kalabalıkların arasındaki yalnızlıktan bahsediyoruz. Sen sürekli çevrende insanlar olsun, neşeli, keyifli vakit geçirin istiyorsun. Senin en büyük kabusun bir gün hayatın tüm zorluklarına karşı tek başına kalmak. İnsanlarla bir şeyler paylaşmak, beraber zaman geçirmek sana güven veriyor. Umarım asla ama asla yalnız kalmazsın!

Reddedilmek

Film zevkine bakacak olursak senin en büyük korkun reddedilmek! Karşındaki insanlara gerçekten hak ettikleri değeri verdiğini düşünüyorsun ve bu sebeple kendine güvenin tam. Özgüvenin ve kıymet bilirliğin, senin reddedilme konusunda hissettiğin tedirginliğin, endişenin temelini oluşturuyor. Reddedilmek sana korkunç geliyor. Düşüncesi bile seni endişelendirip, korkutmaya yetiyor. Olumsuz yanıt aldığın zaman dünya senin için duracakmış gibi düşünüyorsun. Bu kadar güzel zevklere sahip biri reddeden biri çok büyük şeyler kaçırmış olacaktır. Hiç endişelenme!

Sevdiğin birini kaybetmek

Film tercihlerine bakacak olursak senin en büyük korkun sevdiğin, değer verdiğin birini kaybetmek. Ortada hiçbir şey olmasa bile bir gün bunun senin başına gelebilecek olma ihtimali seni gerçekten çok rahatsız ediyor ve endişelendiriyor. Hayatına aldığın insanlara oldukça düşkünsün ve onlara gerçekten değer veriyorsun. İlişkilerinde hep emek veren tarafsın ve bu yüzden de birini kaybetme fikri oldukça korkunç geliyor. Kötü bir haber alıp sevdiğin birini yitirmek senin kabuslarının en tepesinde yer alıyor. Umarız böyle kötü haberler kapına hiç uğramaz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gam6

reddedilmekten

kimligibelirlenemeyenkisilerce

bilemedin. şafak

tc-tugce-ergun

8 kadar acımasız seçenekler görmedim. büyün efso marvel filmlerini aynı seçeneğe koymak neden

kimligibelirlenemeyenkisilerce

hiçbiri beşpara etmez

Gizli Kullanıcı

test umrumda değilde verilen filmlerin çoğunu izlemişim ve hepside efsane.gidip internetten film arıyacağıma burdakileri izlerim.

ebediyatci

keşke biraz secilebilir olsa #2 ne oyle mk :)

Görüş Bildir