Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Beğendiğin Filmlere Göre Senin En Büyük Korkun Ne?

-

Hazırsan başlayalım! 🎬

#1

Kolpaçino Serisi
Çakallarla Dans Serisi
Ali Kundilli
İtirazım Var
Organize İşler
G.O.R.A

#2

Memento
Usual Suspects
Snatch
Fight Club
Inception
Shutter Island

#3

Üç Maymun
Masumiyet
Uzak
Kelebeğin Rüyası
Kış Uykusu
Bir Zamanlar Anadolu'da

#4

When Harry Met Sally
500 Days of Summer
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
50 First Dates
Annie Hall
Love Actually

#5

Pulp Fiction
Requiem for a Dream
Life is Beautiful
Léon: The Professional
Amelie
Lock, Stock and Two Smoking Barrels

#6

Fury
Mad Max
John Wick Serisi
Fast and Furious Serisi
Logan
Mission is Impossible Serisi

#7

Star Wars Serisi
Terminator Serisi
Godfather Serisi
Kill Bill Serisi
Lords of The Rings Serisi
Harry Potter Serisi

#8

Avengers
Spiderman Serisi
Captain America
Deadpool
Doctor Strange
Thor

#9

Schindler's List
The Shawshank Redemption
Forrest Gumb
Pursuit of Happiness
The Pianist
Green Mile

#10

Borat
American Pie Serisi
Click
Hangover Serisi
Liar Liar
Yes Man

Yanlış Anlaşılmak

Film zevkine bakılırsa senin en büyük korkun yanlış anlaşılmak! Birileri tarafından hiç söylemek, anlatmak istemediğin şekilde anlaşılmak ve bu gözle yargılanmak senin gerçeken en büyük korkun. Hele ki o noktadan sonra insanları asıl niyetine inandırmazsan… Ne kadar ince ruhlu biri olduğunu söylememize gerek bile yok diye düşünüyorum. Çünkü her şey gün gibi ortada. Kendini ifade ederken tedirgin olmanın altında da bu sebep yatıyor. Sen ne kadar dikkat edersen et, yine de olur da yanlış anlaşılırım, birilerini istemeden kırar, üzerim diye endişelenmeni engelleyemiyorsun. Gerçekten çok düşüncelisin!

Yalnızlık

Film zevkine bakacak olursak, senin en büyük korkun yalnızlık. Bir gün olur da çevrendeki herkes tek tek ortadan kaybolur da tek başına kalırsan ne yaparsın diye düşünüp durmaktan için içini yiyor. bahsettiğimiz yalnızlık sadece çevrende kimsenin olmaması değil. Kalabalıkların arasındaki yalnızlıktan bahsediyoruz. Sen sürekli çevrende insanlar olsun, neşeli, keyifli vakit geçirin istiyorsun. Senin en büyük kabusun bir gün hayatın tüm zorluklarına karşı tek başına kalmak. İnsanlarla bir şeyler paylaşmak, beraber zaman geçirmek sana güven veriyor. Umarım asla ama asla yalnız kalmazsın!

Reddedilmek

Film zevkine bakacak olursak senin en büyük korkun reddedilmek! Karşındaki insanlara gerçekten hak ettikleri değeri verdiğini düşünüyorsun ve bu sebeple kendine güvenin tam. Özgüvenin ve kıymet bilirliğin, senin reddedilme konusunda hissettiğin tedirginliğin, endişenin temelini oluşturuyor. Reddedilmek sana korkunç geliyor. Düşüncesi bile seni endişelendirip, korkutmaya yetiyor. Olumsuz yanıt aldığın zaman dünya senin için duracakmış gibi düşünüyorsun. Bu kadar güzel zevklere sahip biri reddeden biri çok büyük şeyler kaçırmış olacaktır. Hiç endişelenme!

Sevdiğin birini kaybetmek

Film tercihlerine bakacak olursak senin en büyük korkun sevdiğin, değer verdiğin birini kaybetmek. Ortada hiçbir şey olmasa bile bir gün bunun senin başına gelebilecek olma ihtimali seni gerçekten çok rahatsız ediyor ve endişelendiriyor. Hayatına aldığın insanlara oldukça düşkünsün ve onlara gerçekten değer veriyorsun. İlişkilerinde hep emek veren tarafsın ve bu yüzden de birini kaybetme fikri oldukça korkunç geliyor. Kötü bir haber alıp sevdiğin birini yitirmek senin kabuslarının en tepesinde yer alıyor. Umarız böyle kötü haberler kapına hiç uğramaz!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gam6

reddedilmekten

kimligibelirlenemeyenkisilerce

bilemedin. şafak

tc-tugce-ergun

8 kadar acımasız seçenekler görmedim. büyün efso marvel filmlerini aynı seçeneğe koymak neden

kimligibelirlenemeyenkisilerce

hiçbiri beşpara etmez

Gizli Kullanıcı

test umrumda değilde verilen filmlerin çoğunu izlemişim ve hepside efsane.gidip internetten film arıyacağıma burdakileri izlerim.

commandante41

keşke biraz secilebilir olsa #2 ne oyle mk :)

Başlıklar

et
Görüş Bildir