Görüş Bildir

Bayraktar'dan MIT Profesörü Tegmark'a Yanıt: 'Utanmanız Gereken Yaptığınız Soykırım ve Katliamlardır'

Anasayfa
 > Gündem

BAYKAR Teknoloji lideri Selçuk Bayraktar, 'Selçuk Bayraktar'a burada eğitim verdiğimiz için utanıyorum' diyen MIT profesörü Tegmark'a verdiği yanıtta, 'Utanmanız gereken yaptığınız soykırım ve katliamlardır. Biz topraklarımızı geri aldık. Bundan da ancak gurur duyarız!' ifadelerini kullandı.

BAYKAR Teknoloji lideri Selçuk Bayraktar, Massachusetts Institute of Technology'de fizik profesörü olan ABD'li Max Tegmark’ın açıklamalarına tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Selçuk Bayraktar, şu ifadeleri kullandı:

'MIT'de görevli ismini ilk defa duyduğum sözümona bir akademisyen,Karabağ Hrkt. döneminde,bir mülakatta 'Selçuk Bayraktar'a eğitim verdiğimiz için utanıyoruz' demiş. Utanmanız gereken yaptığınız soykırım ve katliamlardır. Biz topraklarımızı geri aldık. Bundan da ancak gurur duyarız!'

Bayraktar'ın paylaşımı 📌

Bayraktar'ın paylaşımı 📌

Tegmark, 'Bayraktar'a burada eğitim verdiğimiz için utanıyorum' demişti.

Tegmark, 'Bayraktar'a burada eğitim verdiğimiz için utanıyorum' demişti.

Bayraktar'ın eğitim aldığı Massachusetts Institute of Technology'de görev yapan fizik profesörü İsveç kökenli ABD'li Max Tegmark, Bayraktar ile ilgili olarak Handelsblat gazetesine yaptığı açıklamada, 'Selçuk Bayraktar'a burada eğitim verdiğimiz için utanıyorum' ifadelerini kullanmıştı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
40
6
5
3
3
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ali Efe

İyi de adam bunu neden demiş? onu da yazsaydınız.

kahramannn

Karabağda kazanılan zafer sonrası kudurmuş olacak ki böyle bir cümle sarf etmiş olsun, isveçli olup karabağla hiç alakası olmamasına rağmen oradan rahatça sa... Devamını Gör

Ece Tutal

Şener Şen' in meşhur repliği geldi aklıma '' sor bakalım niye yaptım'' .söyleseniz ya neden demiş?