Ermeni İşadamından Erdoğan'a Taziye Teşekkürü

 > -

Şirinoğlu Faktoring'in sahibi Bedros Şirinoğlu, Başbakan Erdoğan'a '1915 taziyesi' ile ilgili açıklaması nedeniyle teşekkür ilanı yayınladı.

Ermeni Cemaatinin önde gelen isimlerinden Şirinoğlu Faktoring'in sahibi Bedros Şirinoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a '1915 taziyesi' ile ilgili açıklaması nedeniyle teşekkür ilanı yayınladı.

2010 yılında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın gayrimüslim azınlık temsilcileriyle görüşmesine de katılan Bedros Şirinoğlu, bugün bazı gazetelere verdiği 'Teşekkür' başlıklı ilanda şu ifadeleri kullandı:

"Bizlere ilkleri yaşatan, saygıdeğer BAŞBAKANIMIZ GÜZEL ADAM SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN. Taziye mesajınıza en içten teşekkürlerimi arz eder, ben ve ailem adına, kötü günlerde hayatını kaybeden Müslüman kardeşlerimin torunlarına taziyelerimi sunarım. Bedros Şirinoğlu"

2010 yılında yapılan görüşmelerde Başbakanlık, Bedros Şirinoğlu'nu "Ermeni Cemaati Başkanı" olarak açıklamış ancak cemaatin 'başkanlık' gibi bir kurumunun olmaması nedeniyle bu ifade tartışma yaratmıştı. Şirinoğlu Faktoring'in sahibi olan Bedros Şirinoğlu, aynı zamanda Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yapıyor.

DHA 

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir