Başak Burcu İnsanları Hakkındaki Düşüncelerini Mizahla Harmanlayan 17 Başaksever

-

''Başak burcu insanlarının en belirgin özelliği akıllı olmasıdır. Doğru olan ile yanlış olan arasındaki farkı kolaylıkla ayırt edebilirler. Son derece dikkatli kişilerdir. Her şeyi değerlendirir, ölçer, biçer ve düşünürler. Karar alacaklarsa da karşılaştırma yapmadan almazlar.''

Bunlar Başak burcu insanları hakkında genel olarak kabul ettiğimiz şeyler. Pekii Twitter ahalisi bu konu hakkında ne düşünüyor? 😬 Hep beraber bakıyoruz.

İyi eğlenceler. 😂

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

theodoranin

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
esadthewhite

her zaman ki gibi üzgünüz..

hera-sude-r

Abi harbi neden bu kadar üzgünüz amk... Şimdi hatırladım aşk konusunda harbi berbatız.

angelsah

ismim soyismim altında yazmıyor ama tanıtım için teşekkür ederim🤣🤣🤣

sciencesoldier

bunlar bir de ağustos eylül doğumlular olmak üzere ikiye ayrılır ki farkları göze çarpar baya da. gelelim konumuza tipik bir başak olarak temiz değilim dağınıklığımı anlatmak istemiyorum yaşamanız gerek ama temizlemeye başlarsam da geçmiş olsun illa pırıl pırıl olucak. labda mikroskobu temizlerken en ufak mikroskobik partikül bulamazsın o derece iyi. eleştiriyi adam gibi yapıldığı sürece kaldırabilirim kesinlikle. evet analitik zekamız mükemmel. evet simetri hastalığı da var yavaş yavaş yenmeye çalışıyorum. takıntılıyım yalan yok. ince eleyip sık dokumak dik alasını yaparım ki bu yüzden saatlerim araştırma yaparak geçerdi. işime yarıyor napıyım yav.

sciencesoldier

sonraaaaa çok garip ama macerayı adrenalini severim ve yaparım da. kısacası uçlarda yaşayan burç kim başak derler. en yakın olan da ikizlerdir. hee bu arada akreplere de kimse bize de kimse demek ki iyi anlaşıcaz. bir adet akrep lazım demek ki bana. hee bu arada naif insanlarız kabalığa saygısızlığa gelemeyiz ve öfkemiz neyse yaşamayan bilemez diyorum buna

mistral

eşeysiz üreme vardı da biz mi denemedik, seçilemeyenler arasında bu da var, bende isterdim daha az takıntılı, daha rahat, biraz da kendini düşünen, az da piç, hemi de pis bir adam olmayı, hayat bu haliyle fazlasıyla yoruyor.

sciencesoldier

ben denizcilikten vaz mı geçsem düşünsene abi hem başak hem denizci oluyorsun denizde kirlilik gördüğünde kafayı yiyorsun ya da ahenk bozulduğunda. fırtınanın bile düzeni olmalı yav :))

erlik

swell büyük sıkıntı. O ne arkadaş bir oradan bir buradan vuruyor :P

sciencesoldier

😝😝😝😋😋😋

mistral

Titizlikten dolayı işin sağlam oluyor sen devam et boş ver, swellerde de düzen var helede 3 lü 3 lü geldi mi :)

sciencesoldier

swell dedğiniz tam olarak ne oluyor yav ben bulamadım sanırım onu bir türlü

Görüş Bildir