Barınaktan Sahiplendiği Yaşlı Köpeğin Küçükken Baktığı Köpek Olduğunu Öğrenen Kadın 😍

46PAYLAŞIM

Nicole Grimes kendine arkadaşlık etmesi için bir köpek sahiplenmeye karar verdi ve Facebook'taki köpek barınakları sayfalarını gezmeye başladı. Haberin detayları için Unilad kaynaklı içeriğimize buyurun.

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/animals/woman-a...

Gezinirken oldukça yaşlı duran bir köpeğe denk geldi ve bu köpeği çocukluğunda baktığı Chloe'ye çok benzetti.

Nicole 10 yaşındayken büyükannesi ona Chloe'yi getirdi ve çok kısa bir sürede iki yakın arkadaş oldular, bu arkadaşlıkları ise 4 yıl boyunca devam etti.

BBC'ye söylediklerine göre Nicole'un babası yeni bir işe başladığı zaman çalıştığı ortamın çok sessiz olması gerekiyordu ve Nicole bu yüzden Chloe'den vazgeçmek zorunda kaldı. Babası Chloe'yi alıp köpek barınağına bıraktığı zaman Nicole saatlerce ağladı. Bu anısı ile ilgili şunları söylüyor:

"10 yaşındaydım ve tek istediğim yavru bir köpekti. Pembe bir tasması vardı büyük annem bana verdiği zaman. Chloe benim en yakın arkadaşımdı. Babamın eve iş getirmesi gerekiyordu ama evde çalışmasına engel oluyordu Chloe çünkü sürekli havlıyordu. Hiç unutmuyorum, babam beni 14 yaşımdayken bir gün okuldan aldı. Chloe de arka koltukta oturuyordu, bana onu bırakmaya gideceğimizi söyledi. Verdiğimiz yeri daha sonra Chloe'yi sormak için defalarca aradım ama kimse beni bilgilendirmedi."

Yıllar sonra masal gibi bir olay yaşadı Nicole. Facebook'ta bulduğu köpeği almak için gittiğinde 11 yaşında bir köpekle karşılaştı ve adı da Chloe'ydi.

Birbirlerini gördükleri an Nicole bu köpeğin, onun Chloe'si olduğunu hemen anladı. Karşılaştıkları anı şöyle tarif ediyor: "Onu bulduğum zaman adının Chloe olmasına çok şaşırmıştım. Adıyla seslendiğim zaman koşarak üzerime geldi ve yüzümü yalamaya başladı. Sonra bütün kalbimle onun benim Chloe'im olduğuna inandım."

Daha sonra Nicole'un kocası bu konuyu araştırdı ve Chloe'in o köpek olduğunu ispat ettiler. Nicole ise hala böyle bir şeyin gerçekleştiğine inanamıyor.

Chloe'yi yaşadıkları yere götürdüler ve hem evi hem de Nicole'un kızı Violet'i çok sevdi. Nicole, yıllar sonra karşılaştığı o küçük köpeği hakkında "Biraz daha küçük ve dişleri yok ama hala etrafta koşturmayı seviyor. Birlikte oyun oynamayı çok seviyorlar. Onları öyle gördükçe kalbim yumuşuyor. Sanki bir piyango kazanmış gibi hissediyorum çünkü bir gün onu tekrar bulacağımı hiç düşünmemiştim."

Nicole gittiği barınakta Chloe'nin bu kadar uzun bir zaman yalnız olmadığını da öğrendi. Chloe, kendisini çok seven yaşlı bir çift ile yaşamış.

Umarız bir daha Nicole ve Chloe hiç ayrılmazlar... 😍

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
f.can

Off çok duygulandım be, : ( keşke ben de Boncuğum.a kavuşabilsem ,sesini bakışını herşeyini özledim, ama yok dönmeyecek artık 😢😔😔 ......

andreas-fotsis

baban tam bir göt müş kızım kabul et ! ( bizlerde ne gurultuler oluyor da sicacik eve soktugumuz hayvani sokakta birakmiyoruz)

metin-akalp

Kızla köpeğin yaşını hesaplayıp yalanı ortaya çıkaracaktım ama üşendim.

Görüş Bildir