Bardaklara Çizdiği Resimlerle Hayallerini Gerçekleştiren Sanatçı Genci Yayından Kovan Mazhar Alanson Tepkilerin Odağında

5bPAYLAŞIM

Yıllarını sanata adamış bir insana bu tutumu yakıştıramadık açıkçası...

Teve2'de yayınlayan 'Gece Kafası' adlı programa katılan Mazhar Alanson, stüdyoya gelen sanatçı genci yayından gönderince; tepkilerin odağı haline geldi!

Sunucu Polat Labar, Mazhar Alanson'u stüdyoda konuk ettiği sırada genç sanatçı Berk Armağan'ı da yanlarına çağırarak belli ki genci teşvik etmek; bir nebze de olsa adını duyurmak istiyor.

Dünyayı gezme hayalini gerçekleştirebilmek için bardaklara resimler çizmeye başlayan ve bu sayede dünyayı gezen Berk'in hikayesinden burada bahsetmiştik size. 👇

Çizimleriyle Süslediği Bardaklarla Dünyayı Gezme Hayalini Gerçekleştiren Türk Gezgin - onedio.com
Çizimleriyle Süslediği Bardaklarla Dünyayı Gezme Hayalini Gerçekleştiren Türk Gezgin - onedio.com

Stüdyoda bulunan ve Polat Labar'ın yanlarına davet ettiği, Mazhar Alanson'a saygı duyduğu ve hatta hayran olduğu her halinden belli olan genç sanatçı, Mazhar Alanson'u çizdiği bardağı da kendisine hediye ediyor.

Mazhar Alanson'un "Niye bu kadar zamanını böyle bir şeye harcıyorsun?" sorusu üzerine ise genç sanatçı bu fikrin nereden çıktığını anlatmaya başlıyor. Bir ara hatta Alanson da "Çok iyi etmişsin hiç olmazsa bir şey üretiyorsun." diyor Berk'e.

Alanson ardından "Programda ne işi var bardaklarla bir adamın?" sorusunu soruyor... Sonrasında ise genç sanatçının bardaklarını toplayarak, "Hocam bardak tamamdır, hadi" diyerek genci yanlarından gönderiyor...

Alanson'un genç sanatçıya karşı bu tutumu, sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı.

Ekşi Sözlük'te de konuyla ilgili birçok yorum yapıldı...

themachine

imamihanife

clara-del-walle-trueba

Olayın abartıldığını düşünüp, kendisine hak verenler de vardı...

yirmibirinciyuzyilsizofreni

Videoyu da şöyle bırakalım.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
birbilenesor

Mazhar Alanson u şarkılarından ve MFÖ zamanından severdim,ama sanırım gereksizmiş

ebunadkassar

tipini s.....min alkolik, uyuşturucu bağımlısı yaşlı bunağı.

murat-yucedemir

Programın moderatörü o an ne halt ediyormuş? Bir ara Beyaz'ın programına genç bir şarkıcı katıldı popo implantı yaptırmış, iki komedi oyuncusuda programda ayrıca konuk. Komedyen adı altındaki şaklabanlar genç şarkıcıyı aralarına alıp inceden dalga geçmeye başlayınca Beyaz devreye girip -Ben bugüne kadar hiç bir konuğumu başka bir konuğuma ezdirmedim, benim konuğumu kimse arasına alıp yemeye kalkamaz! diyerek ayarını vermişti. Demek Mazhar üretim yapamayınca insan tüketmeye başlamış!!

yerlihulk

fazla saygıdan götü kalkmış bunun

helenistik

Malum zihniyete yaklaşanlara böyle bir cesaret geliyor hiç şaşmadı ne vadediyorlar acaba bu hale geliyor bu insanlar.

Görüş Bildir